ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
więcej ->

 
 

Aktor Dustin Hoffman: Bush manipuluje faktami dotyczącymi 9/11


http://www.bibula.com/new/display.php?textid=00761

Znany aktor Dustin Hoffman skrytykował prezydenta George W. Bush oskarżając go o manipulowanie faktami dotyczącymi wydarzeń 11 września 2001 roku, celem usprawiedliwienia inwazji i okupacji Iraku.

Dustin Hoffman powiedział, że "Administracja [G.W. Busha] manipulowała tragedią 9/11. Zrobili to wtedy i czynią to nadal teraz. Wszyscy wiedzą dlaczego chcieli oni zaatakować Irak i że atak ten nie miał nic wspólnego z rzekomym posiadaniem broni masowego rażenia [przez Irak]". Hoffman dodał, że rozumie dlaczego Stany Zjednoczone stały się znienawidzone w świecie: "Jestem Amerykaninem, lecz nie jest to [dzisiaj] dobre uczucie. Kiedy Amerykanie mówią: 'Nie wiem dlaczego jesteśmy tak bardzo znienawidzeni' - można stwierdzić, że jest to odpowiedzieć wynikająca z braku wiedzy. Jest wiele powodów, dla których jesteśmy znienawidzeni".

KOMENTARZ BIBUŁY:

Na ile ta zdawkowa wypowied? Dustina Hoffmana jest grą przedwyborczą, w której będą padały różne oskarżenia, a na ile przebłyskiem trze?wości, być może okaże się wkrótce. Ale i na tym etapie cieszy, że niektóre osoby budzą się z letargu albo strzepują ignorację, bowiem potężna ilość faktów zaprzeczających naiwnej oficjalnej wersji, jakoby to "19 arabskich terrorystów uprowadziło przy pomocy nożyków do cięcia kartonu cztery samoloty", jest tak wielka, że rzeczywiście tylko kompletni idioci mogą dalej w nią wierzyć.


Przypominamy, że pismo BIBUŁA było zdaje się pierwszym pismem wydawanym w języku polskim, który dogłębnie zajął się tematem krytykując oficjalną wersję i przedstawiając inne, bardziej prawdopdobne scenariusze, a nade wszystko publiczne zadając wiele trudnych pytań.

http://www.pr-inside.com/hoffman-bush-manipulates-r28016.htm
4 grudzień 2006

bibula.com 

  

Archiwum

Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
List otwarty do Edwarda Moskala Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
Gdyby nie Balcerowicz
październik 13, 2005
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 8, 2003
Sobczak i Szpak
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
Festiwalu Sztuki Najnowszej
czerwiec 17, 2004
"L" ("lewoskrętne") oraz "P" ("prawowite") odmiany chrześcijaństwa
wrzesień 21, 2006
dr Marek Głogoczowski
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
Świat stoi na głowie
kwiecień 22, 2005
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
Co tanie to drogie
Rozszerzenie UE o wiele tańsze niż przewidywano

grudzień 17, 2002
PAP
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media