|
Eskimoska "nauka" pobiła teorie Łysenki
|
|
Historia stalinowskiego "naukowca" - Trofima Łysenki jednoznacznie dowodzi, że ludzie nazywani "naukowcami" mogą przejawiać objawy psychopaty.
A psychopatą jest ten - kto zaprzecza całej wiedzy naukowej i poddaje się totalitarnej propagandzie - oraz kłamstwom medialnym.
Są ludzie, którzy w naukę wprowadzają niepodważalny kanon - do czasu kolejnego - epokowego odkrycia - które wchłania, a nie zaprzecza wcześniejszemu kanonowi.
Póki co kanonem bakteriologii są "Cztery postulaty Kocha"
Heinrich Hermann Robert Koch to niemiecki lekarz i bakteriolog, który odkrył bakterie wąglika, cholery i gruźlicy - nazywane od jego imienia "prątkami Kocha".
Stworzył też kanon badawczy dla odkrycia nowego patogenu - nazywany do dziś "Postulatami Kocha".
Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.
Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu
No więc - by mówić o wyizolowaniu jakiegoś patogenu - musi on wywoływać TAKIE SAME OBJAWY u wszystkich pacjentów!
Dzisiejszy "kowid" wywołuje WSZYSTKIE możliwe objawy napromieniowania elektromagnetycznego.
Nauka nie zna natomiast patogenów, które byłyby zdolne do tak rozległych urazów - łącznie z "oderwaniem głowy" podczas wypadku.
Eskimoska nauka głoszona z mediów głównego ścieku - pobiła wszystkie brednie Trofima Łysenki.
|
|
5 kwiecień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Stąd m.in. tak zwalczają tę amantadynę.
Bo by musieli się przyznać, ze to tylko grypa.
Ale wtedy ktoś by zapytał, skoro zwykła, to czemu głosicie uszkodzenia wszystkich organów wewnętrznych, włącznie z mózgiem?
I otworzyła by się przestrzeń do zadawania niewygodnych pytań o pola elektromagnetyczne.
Skoro Szwajcarzy wprowadzili 5G bez podwyższenia mocy z 0/1 W/m2 do 10 W/m2, to oznacza że 100 wzrost podwyższenia tych norm na powitanie 2020r. (1 stycznia - wydane 17 grudnia 2019r.), oprócz innych celów, których nie znamy służył eugenice i jawnej i w pełni świadomej depopulacji!!!
Zapamiętajmy: Józefa Szczurek Żelazko pielęgniarka z Nowego Sącza, sekretarz stanu w ministerstwie zdrowia, ur. 14 marca 1961r. z domu Poręba - ciekawe, czy to jakaś rodzina Bogdana Poręby? |
|
2021-04-05
Magellan
|
 |
|
|
| I jeszcze jedno, jakie urządzenia są źródłem emisji promieniowania EM o zmiennej częstotliwości przy górnej amplitudzie 50 GHz - jak Pan podał? Dalsze pytanie, czy takie promieniowanie emitują wszystkie maszty 5G nastawiane w czasie "wakacji od prawa budowlanego" i po oraz, co jeszcze je emituje na obszarze ogólnodostępnym dla ludności i czy emisje szkodliwe dla ludności mogą odbywać się spoza obszaru ogólnodostępnego. Zapewne mogą, ale w jakich konkretnie warunkach i okolicznościach? |
|
2021-04-05
Magellan
|
 |
|
|
| Wraz z podniesieniem mocy - podwyższyli dopuszczalne napięcie z 7 V do 61 V na metr (składowa elektryczna). |
|
2021-04-05
Artur Łoboda
|
|
|
|
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Kielce 1946
Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
|
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
|
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
|
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
|
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
|
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
|
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
|
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
|
Janko muzykant 2004
sierpień 21, 2004
|
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Instytutowi Polskiemu w Paryżu grozi likwidacja !
marzec 17, 2008
Grzegorz G.Worwa
|
"Tango nied?wiedzia, smoka i słonia"
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
|
Rozszerzenie UE - teraz, albo nie wiadomo kiedy
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
Sktót tłumaczenia transkryptu wystąpienia Putina w Monachium
luty 14, 2007
tłumacz
|
|
|