|
Sterowanie Społeczeństwem poprzez strach
|
|
Przez wiele miesięcy wmawiano Nam, że "koronawirusa" można zabić jedynie spirytusem o stężeniu ponad 60% i żaden inny środek nie jest skuteczny.
Nikt się jednak nie zastanowił: czym pokazowo spryskiwano przystanki komunikacji miejskiej i inne miejsca publiczne - w czasie rzekomej "pandemii".
W Internecie pokazywano w lutym film z Chin - gdzie wielką dymownicę ciągnięto przez ulicę i wyrzucano z niej dym na różne strony.
Co to był za dym, bo jeżeli to były opary alkoholu o stężeniu ponad 60 procent - to groziły eksplozją.
Dzisiaj wiemy, że to była MISTYFIKACJA dla napędzenia spirali strachu.
Równocześnie WSZYSTKIE media głównego ścieku blokują informacje o światowej mistyfikacji w sprawie wirusa.
Musimy każdego dnia pamiętać - że do głównego ścieku dołączyły pisowskie media "wpolityce" i "niezależna", oraz ich mutacje.
Wojny prowadzi się tylko dzięki strachowi.
Przeprowadziłem kiedyś analizę: co by było - gdyby podbite przez Hitlera Narody w jednym momencie zbuntowały się i zaprzestały pracy na rzecz machiny wojennej Niemiec?
Wojna skończyłaby się w ciągu kilku miesięcy - bo skończyły by się środki militarne Niemiec.
Ale zanim by do tego doszło - Niemcy masowo zabijaliby ludzi odmawiających pracy.
Dzisiaj nikt nie będzie strzelał do ludzi odmawiających wykonania rozkazów politycznych zbrodniarzy kowidowych.
A mimo wszystko ludzi potulnie wykonują ich rozkazy.
|
|
26 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Bo już nie ma ludzi.
Powtarzam stale, w chwili obecnej kardynalną większość tzw. "społeczeństwa" stanowią zzombiałe-hominidy.
Nie ludzie.
Człowiek ma: godność, honor i sumienie.
A obecnie, godność zastąpiono pr-em, honor utylitaryzmem pomieszanym z oportunizmem, serwilizmem i konformizmem, a to wszystko zaprawione oczadziałym poczuciem wybraństwa, dla tych, których desygnowano jako liderów.
A gwałceniu sumienia zapewniają szerokie wachlarze ofert, od firm farmaceutycznych począwszy, poprzez propagandę medialną, aż do ekumenizmu w Kościele.
Cały rynek konwersji Człowieka w hominida jest zagospodarowany, zorganizowany i zyskuje w postępie geometrycznym na wydajności. |
|
2020-08-27
Magellan
|
 |
|
|
ps
a konwersja Człowieka w hominida służy temu, ażeby uzasadnić ingerencję w nienaruszalną, naturalną strukturę fizjologiczno-duchową człowieka, poprzez oddziaływania technologiczne, w celu poprawy, z założenia istotnie wadliwego gatunku.
Wiedza, którą obecnie dysponują bioinżynierowie, jest wykorzystywana dla celów, zlikwidowania nas takich, jakimi jesteśmy.
Powtarzam, Atlas Chmur, to jest film, który sygnalizuje komunikaty, jak będzie wyglądać nasze życie na przestrzeni następnych 20 - 50 lat. Co dalej nie wiem? |
|
2020-08-27
Magellan
|
|
|
|
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
|
"Amerykański Hak" na K & K
październik 14, 2007
przysłał MG
|
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
|
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
|
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
|
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
France Telecom uratowana przez internet i komórki
marzec 8, 2007
AFP
|
Polacy nie powinni wtrącac się w wewnętrzne spawy Białorusi
marzec 28, 2006
dr Leszek Skonka
|
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Rząd Izraela popiera ograniczenia w sprzedaży ziemi
lipiec 8, 2002
PAP
|
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
|
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Albanizacja Polski
maj 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
|
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
|
Zabawki - trzaskawki
lipiec 10, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP.
Czy jest z czego wybierać? (3)
lipiec 14, 2004
Gracjan Cimek
|
|
|