|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
NARÓD POWSTAŁ (1)
|
|
Polskie Lobby Przeciwko Integracji
Polski z "Unią Europejską".
Warszawa, 25 kwietnia 2003
W związku z organizowana przez NSZZ "Solidarność" dzisiejszą warszawską demonstracją w obronie miejsc pracy i niezorganizowaniem przez ten związek zawodowy systematycznej akcji przeciwko wchłonięciu Polski przez Zachodniego Sąsiada Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską" oświadcza co następuje:
Z niepokojem odnotowujemy, że w społeczeństwie polskim wielu nie zauważa prawicowo-lewicowego schematu systematycznej walki z Narodem Polskim.
Raz rządzą -ci z lewej", raz - -ci z prawej", a związki zawodowe, niestety im w tym pomagają...
Szczególnie dziwi przejście do porządku dziennego nad negatywną rolą jaką odegrał związek zawodowy "Solidarnosć"; w ostatnich latach - zarówno w dobie przed, jak i po-okrągłostołowej.
Jednak - niniejszym przypominamy, że oprócz Polaków naiwnych są jeszcze Polacy
poważnie myślący o Sprawie Narodowej!
I nie zawahamy się otworzyć Polakom oczu na kolejny spisek, realizowany przez tych samych ludzi, którzy ujawnili swoje zamiary wobec Polski wspierając rządy Olszewskiego, Suchockiej i Buzka.
Zwracamy uwagę na następujące sprawy;
Niemcy, nasz główny konkurent na Kontynencie Europejskim - przejęli w całości NRD-owskie struktury STASI - policji bezpieczeństwa Niemieckiej Republiki Demokratycznej o charakterze ewidentnie antypolskim.
Pozostaje w sferze domysłów wskazywanie - którzy z waszych działaczy, związkowcy, byli, a którzy - wciąż są agentami niemieckimi?
Jedno jest ewidentne - zarówno związki zawodowe popierające lewicowe rządy Pawlaka, Oleksego, Cimoszewicza i Millera, jak i związ. zaw. -"Solidarność", popierający prawicowe rządy Olszewskiego, Suchockiej i Buzka - byliście przedziwnie tolerancyjni dla antypolskich, jednoznacznie proniemieckich posunięć tych rządów.
Przypominamy - celem działań gospodarczych w/w rządów było włączenie Polski do tzw. -Unii Europejskiej" (niemieckiej strefy wpływów!), podnoszenie podatków (co zniszczyło polskie miejsca pracy!) a przez to - zwiększenie zatrudnienia w Niemczech i sprzyjających im krajach Zachodniej Europy.
Kosztem polskich miejsc pracy! Konsekwencją tych działań było ekonomiczne zmuszenie wielu polskich rodzin do powstrzymywania się przed poczynaniem dzieci, do częstych aborcji, emigracji...
Zapytajcie się Pana Przewodniczącego Śniadka - czy było inaczej?
Co to ma znaczyć, że w chwili, gdy wszyscy porządni Polacy wytężają wysiłki w walce z Anschlussem Polski przez Zachodniego Sąsiada NSZZ"Solidarność" marnuje
siły i środki na dziwnie niekonkretną demonstrację w obronie miejsc pracy?!!
Dzisiejsza demonstracja (a raczej brak zorganizowanej przez Was demonstracji anty-UE) to jest SKANDAL !!!
W związku z zaistniałą sytuacja pytamy;
Czy po niekorzystnych dla Polski rządach lewicowych powrócą nie mniej niekorzystne rządy prawicowe? Czy NSZZ "Solidarność" poprze takie rządy, tak jak popierało rząd Buzka? Czy Pan Śniadek ma być w tym rządzie ministrem pracy i ma już obiecane miejsce w Parlamencie Europejskim?
Czy jest prawdą, że wspólnym, udecko-prawicowo-solidarnościowym premierem ma być Marek Jurek?
Jakiej narodowości jest obecny i poprzedni Pan Przewodniczący Związku? Jakiej narodowości byli ich przodkowie?
Podobnie - jakiej narodowości i pochodzenia są członkowie Zarządu Związku,
Komisji Kontrolnej i innych władz?
Domagamy się odpowiedzi na piśmie. O niepowiadomieniu nas o obliczu
narodowościowym władz Związku - skwapliwie poinformujemy wszystkich Rodaków.
Czy prawdą jest, że Liga Polskich Rodzin - największe ugrupowanie, które się przebiło do świadomości ogółu z narodowo-demokratycznym programem ma zostać zniszczona?
Czy do zniszczenia tego ugrupowania i innych, mniejszych narodowo myślących grup będą użyte te same metody i narzędzia, które działały przy niszczeniu Bloku dla Polski w roku 1997-mym i pozycji Łopuszańskiego w 2000-nym? Polityka Polska
Związkowcy polscy! Zwracamy się do wszystkich biorących udział w tej manifestacji działaczy związkowych polskiego pochodzenia. Bąd?cie z nami!
Jeśli byliście współpracownikami STASI - pilnie się od tego typu powiązań uwolnijcie! Zbieramy informacje o wszelkich nieprawidłowościach w funkcjonowaniu Waszego Związku. O wszystkich działaczach, którzy woleli sprzyjać obcemu kapitałowi, niż polskim robotnikom... Zapewniamy anonimowość i bezpieczeństwo uczciwie współpracującym z nami związkowcom.
Przestrzegamy Was przed wikłaniem się w masońskie powiązania polityczne.
NARODU POLSKIEGO NIE ZAWODZˇ TYLKO POLITYCY ENDECCY ! NARODOWO-DEMOKRATYCZNI !
O tym chcemy przypomnieć w chwilach trudnych dala Narodu.
Polsce potrzeba takich związkowców i przywódców, którzy poprowadzą sprawnie kampanię referendalną i pó?niej - inne kampanie. Z wojennymi włącznie! Dlatego - prosimy wszystkich związkowców - również tych, którzy (być może naiwnie!) wspierali proniemieckie rządy -z lewej strony" - szukajcie tylko takich polityków, którzy swoje działania realizują zgodnie z polskim interesem narodowym.
Szukajcie struktur, gdzie działanie jest kontynuacją myśli Dmowskiego i Giertycha!
z wyrazami szacunku
Dariusz Benedykt Ciesielski
Polskie Lobby Przeciwko Integracji
Polski z "Unią Europejską".
Kontakt : e-mail: lobbypl@wp.pl e-mail:
lobbypl@interia.pl
Warszawa- 0609 559 313, 0609 220 043
W Warszawie przeciwnicy Unii Europejskiej spotykają się codziennie o godz. 15:00 przy pomniku Kardynała Wyszyńskiego na Krakowskim Przedmieściu. Bąd? z nami.
Wspierajcie nas swoją modlitwą, osobistym zaangażowaniem, finansami...
|
|
25 kwiecień 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
|
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
strajki płacowe lekarzy i ograniczanie dostępu do leczenia
maj 15, 2007
A.Sandauer
|
Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
|
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
|
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
|
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
|
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
|
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Próba rozmycia odpowiedzialnosci -
czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
|
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
|
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
|
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
|
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
|
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
|
więcej -> |
|