|
Kto naprawdę Nami rządzi?
|
|
O tym, że Światem rządzi wielki kapitał, który zorganizował się w struktury masonerii - zdaje sobie sprawę każdy myślący człowiek.
Aby poszerzyć swoją władzę - masoneria korumpuje środki decyzyjne KAŻDEJ ważnej struktury politycznej - bądź społecznej, która ma znaczenie w społeczeństwie.
Dlatego usadawiają się we wszystkich - ważniejszych strukturach społecznych i politycznych. W Polsce siedzą na najważniejszych stanowiskach w Rządzie PiS i w Spółkach Skarbu Państwa.
Kilka lat temu Papież Franciszek nakazał oczyszczenie Zakonu Kawalerów Maltańskich z masonów.
Media podały, że "nakazał usunięcie z szeregów zgromadzenia wszystkich, którzy mają związki z masonerią. Zadanie to powierzył właśnie kardynałowi Burke’owi."
Papież Franciszek był „bardzo zaniepokojony” działalnością zakonu pod wodzą niemieckiego przełożonego zakonu Albrechta Freiherra von Boeselagera.
Ten ostatni został zdymisjonowany z funkcji wielkiego kanclerza po zakończeniu wewnętrznego śledztwa we wspomnianej sprawie.
Papież Franciszek już wcześniej zwracał uwagę na destrukcyjny wpływ masonów oraz ich wrogość wobec Kościoła. Zwracając się do młodych ludzi podczas swojej wizyty apostolskiej w Turynie Ojciec Święty mówił o „masońskich, skrajnych antyklerykałach i satanistach”.
Z kolei w 2013 r. w jednym z wywiadów Franciszek podzielił się swoimi obawami dotyczącymi działalności masonerii i jej wpływu na Kościół. „Problemem nie jest posiadanie homoseksualnej orientacji. Nie – musimy być braćmi i siostrami. Problemem jest lobbowanie tej orientacji, lobbowanie chciwców, polityczne, masońskie. Tak wiele jest tych lobby. Dla mnie to stanowi największy problem” mówił.
https://prawy.pl/44252-papiez-franciszek-nakazal-oczyszczenie-zakonu-kawalerow-maltanskich-z-masonow/
Patriotyczne media podały niedawno następującą informację:
W dniu 7 grudnia 2018 roku, w siedzibie Zakonu Maltańskiego przy Via Condotti w Rzymie zostanie podpisana deklaracja w sprawie współpracy pomiędzy Ministerstwem Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej a Departamentem Wielkiego Szpitalnika Zakonu Maltańskiego. Stronę polską będzie reprezentował Minister Zdrowia Łukasz Szumowski.
Przy podpisaniu deklaracji będzie obecna delegacja członków Zarządu ZPKM w osobach: Prezydent Jerzy Baehr, Wiceprezydenci Jacek Tarnowski i Maxymilian Bylicki, Kanclerz Xawery Konarski oraz Szpitalnik Jan Rościszewski. Delegacja ZPKM zostanie również przyjęta przez Wielkiego Mistrza, Wielkiego Szpitalnika i Wielkiego Kanclerza oraz spotka się z członkami Rady Suwerennej, obradującej tego dnia w Rzymie.
http://zakonmaltanski.pl/12598-2/
Chciałem poznać treść tej "deklaracji, ale jest ona TAJNA!
Chociaż można jeszcze odszukać informację o podpisaniu w 2007 roku Umowy o współpracy pomiędzy z maltańskimi masonami a Rządem Jarosława Kaczyńskiego.
https://www.gov.pl/web/zdrowie/zakon-maltanski
Umowa o współpracy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Suwerennym Wojskowym Zakonem Szpitalników Św. Jana Jerozolimskiego zwanym Rodyjskim i Maltańskim, podpisana w Warszawie 14 maja 2007 r.
http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WMP20100360507
W imieniu Jarosława Kaczyńskiego umowę podpisał Zbigniew Religa.
Zakon masoński reprezentował usunięty później decyzją Papieża mason Albrecht Freiherr von Boeselager.
Od czasu pierwszych rządów PiS w 2005 roku, masoneria lokuje w Polsce niewyobrażalne środki finansowe.
Polski przedsiębiorca jest szykanowany przez Urzędy Skarbowe, a oni działają całkowicie bezkarnie - nie płacąc podatków i nie podlegając ŻADNEJ KONTROLI!
Ostatnio Emilewicz robiła z nimi maseczkowe interesy.
(może zainteresuje tym tematem któryś Gadowski?)
W tym kontekście przestaje dziwić, że Jarosław Kaczyński zupełnie nie reaguje na antypolskie działania i bezprawie Łukasza Szumowskiego który sam przyznał, że jest członkiem maltańskiej masonerii.
Na to - co się dzisiaj dzieje w Polsce - Kaczyński wyraził zgodę już w 2007 roku!
|
|
16 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Stanisław "Cat" Mackiewicz twierdził, że do loży nie są zapraszane jednostki wybitne. Głosił, że masoneria to, głównie: "Wzajemna ubezpieczalnia miernot, które własnym wysiłkiem, własnym talentem nigdy by się nie wybiły."
"Słowo", nr 54, 1938
(cyt. ze wspaniałej książki Grzegorza Eberhardta, "Pisarz dla dorosłych, Opowieść o Józefie Mackiewiczu" str. 125.)
Ja dodam od siebie, że za ciągłe od 30 lat złe wybory ("Bolek"/Kwaśniewski/AWS/SLD/PO/PiS ...) podobnie jak za weganizm, nie odpowiadają żydzi czy szatan, tylko pustka we łbie. |
|
2020-08-16
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
W pełni zgadzam się z tym wnioskiem Mackiewicza.
Znam byłego działacza partyjnego, który TYLKO dzięki PZPR robił karierę.
Po 1989 roku związał się z Kościołem i wstąpił do maltańskiej masonerii. |
|
2020-08-16
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Strach przed Polakami
luty 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
|
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
|
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
|
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
|
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Anatomia sukcesu Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
|
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
|
Niebieska Akcja - Ukraina
listopad 29, 2004
opolskoma
|
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
|
Odpowiednie potraktowanie "geniuszy biznesu"
lipiec 13, 2005
PAP
|
|
|