ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
więcej ->

 
 

Prawdziwi władcy naszego Świata

Na dlugo przed II wojna swiatowa, kiedy zyla
jeszcze moja sp. Babcia "koszerni" handlarze przebywajacy
na Ziemiach Polskich swoja bezczelnosc ukazywali w slowach:
"Wasze ulice a nasze kamienice", co utwierdzalo "ich" w przekonaniu
ze posiedli wladze nie tylko finansowa, ale intelektualna nad reszta, a nie nalezaca do "nich" masa, lecz "przebrana" w ludzkie ciala.
Tak tez od wiekow, my, nie nalezacy do "nich" jestesmy przez nich traktowani jako "podatkowo-wytworcze i bezmyslne bydlo" w "ich" "oswieconej" doktrynie talmudu, ktora swymi "przepisami" okresla az nadto czym jest "narod wybrany" i jaka droga ma sie on posuwac, ku dominacji nad wszystkimi narodami bez wzgledu na cena jaka by mieli za to zaplacic... oczywiscie z nieswojej kieszeni...

Pajeczyna zostala zgrabnie utkana w tysiacach zaleznosci, ukladow, powiazan, traktatow, przepisow czy ustaw w taki sposob, aby cala kontrola nad masami koncentrowala sie na glownych niciach tej "lepkiej" pajeczynie, w srodku ktorej wydawane sa glowne dyrektywy przez dziewieciu "niewidzialnych" zarzadcow swiata do grup takich, jak "bilderbergersowie", "komisja trojstronna", "onz", "liga narodow" jak i rowniez do glownych loz masonskich" - jak "czaszka i kosci", (skull & bones) i innych "rytow", ktorzy stali sie narzedziami w sprawnym kontrolowaniem "procesow przemian", ktorymi nota bene sa ich "autorami".

Koncepcja "zjednoczenia" Europy powstala wedlug koncepcji getta z jego glownymi prawami "panow" rzadzacych i "poddanych" wywlaszczonych
z wszelkiej wlasnosci, a w sowity sposob opodatkowany od powietrza do surowcow naturalnych wlacznie. Na takim wlasnie podlozu zostal skonstruowany rdzen "Traktatu z Mastricht" opierajacy sie na wyzysku jednych przez "drugich" oprawiony w ramki "pomocy i humanitaryzmu"
z talmudzka pieczecia "demokracji"...

Traktat z tysiecznymi ustawami i wielotysiecznymi paragrafami ustalajacymi w zelaznych ramach zycie nie tylko narodow tam wlaczonych lub wlaczanych, ale i czas zycia kazdego czlowieka bedzie "znormalizowany" az do calkowicie "kontrolowanej" smierci wlacznie (od aborcji do eutanazji). Pomoc w tym szerokozakrojonym przedsiewzieciu utworzenia europejskiego getta zdana zostanie w przyszlosci (niedalekiej zreszta) na elektroniczne uklady totalnej kontroli satelitarnej o ktorych ostatnio dosc duzo rozpisuje sie niezalezna prasa w USA.

Dlaczego wiec Polska ma w tym planie europejskiego "getta" szczegolne znaczenie i jest bardzo waznym (ja nie najwazniejszym) elementem w tej
misternie konstruowanej konstrukcji polityczno-gospodarczej? Otoz, nasze polozenie geopolityczne jak rowniez rezerwa taniej sily roboczej, a kontrolowanej przez "geszefciarzy" sklania do glebokiego zastanowienia czym Narod Polski stanie sie po wepchnieciu do tego europejskiego "raju" dzisiaj dosc mocno "opakowanego" w kolorowe szyldy i niekonczace sie obietnice pracy, pomocy finansowej i wszelakich "dobroci" stamtad plynacych.
Wystarczy zadac sobie tylko jedno pytanie: "Czy kiedykolwiek w historii Rzeczypospolitej Polskiej Niemcy byli kiedykolwiek przyjaciolmi i czy wogole spelniali jakikolwiek warunek bycia przyjacielem choc przez chwile?

Zblizamy sie wiec do odpowiedzenia w ogolniekrajowym referendum czy zgadzamy sie na te europejskie getto czy pozostaniemy przy swoich korzeniach historycznych i religijnych majac przy tym calowita mozliwosc stworzenia wolnej i niepodleglej nikomu Polski, a autentycznego Domu dla wszyskich Polakow w Polsce jak rowniez tych wszystkich w chwili obecnej przebywajaych poza granicami Polski a pozbawionymi glosu wyborczego.

Oczywiscie ze istnieje taka mozliwosc i jest ona niemalze w zasiegu reki, lecz warunek ku temu do spelnienia jest tylko jeden: Swiadomosc zagrozenia i poznania gorzkiej prawdy.
Wierze jednak (mimo wszystkich prognoz) ze moi wszyscy Rodacy pojda do urn referendalnych i wybiora wedlug wlasnego sumienia przyszlosc wlasnej Ojczyzny wolnej i niepodleglej czy przyszlosc w euro-gettcie bez praktycznie zadnych praw. Los Polski i Narodu Polskiego jest dzisiaj w rekach wszystkich Polakow.

2 czerwiec 2003

Jan Ogonowski 

  

Archiwum

Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć

styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
30 milionów durniów?
grudzień 15, 2002
Artur Łoboda
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Misja"
kwiecień 18, 2003
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
Polskich zł ciąg dalszy
sierpień 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Pro Polonicum" - nowe pismo polonijne
czerwiec 28, 2006
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ten kamienny opus
kwiecień 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Anarchists Endorse Wolfowitz for World Bank President
marzec 20, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
News lepszy od porannej kawy
listopad 30, 2007
Marek Olżyński
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Firma 'Świte?ja' czy 'Świte?ia'?
październik 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego Status Kobiety w Islamie
grudzień 9, 2006
Dorota
Masoni i cykliści.Polski - polityczny świat przestępczy
grudzień 27, 2002
Artur Łoboda
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media