|
Autorytety PO i TVN:
Pijany Durczok na autostradzie i wrocławska CIPOmaryjka w TVP
|
|
Ale się porobiło!
Totalnie głupia opozycja ma ostatnio pecha!. O jurnym profesorze entomologu od owadów, niebywałym chamie Niesiołowskim, opozycyjne media litościwie nie przypominają. Julię Piterę i jej wyjątkowe pustogłowie udało się wyeksportować do Brukseli, nawet Kijowskiego, słynnego przywódcy KOD-u ostatnio nie widać i nie wiadomo, czy zapłacił w końcu zaległe alimenty, czy rozlicza się w sądzie ze zbiórek publicznych. Schowani zostali Sienkiewicze, Sikorscy, Drzewieccy i wszyscy skompromitowani w rządzie PO.
Nawet Tusk gdzieś się przyczaił i pewnie coś knuje, żeby wypalić przed wyborami, albo jeszcze przed 80 rocznicą wybuchu II wś. Nawet posłanka Mucha nie bzyka, ani nie śpiewa (no może bzyka :).
Ale nie wszystkich można upilnować i Durczok dał się złapać na gorącym kompromitującym uczynku. W dodatku jak donoszą dziś media jechała z nim ponoć jakaś 20 letnia panienka https://plejada.pl/newsy/kamil-durczok-nie-jechal-tylko-z-psem-kto-siedzial-na-fotelu-pasazera-tylko-u-nas/knb518q .
Ma Durczok (pomimo rodowego nazwiska) szczęście, bo mógł skończyć jak inny "autorytet" totalniaków, B. Geremek http://moto.media.pl/ostatnia-qlaskaq-geremka/ .
Po wytrzeźwieniu, kiedy uświadomił sobie to szczęście, zaczął się produkować w telewizjach i przepraszać. Żałosne. Nawet wzorcowo żałosne i żenujące. Przeprosić można za mimowolne puszczenie bąka, a nie rozwalenie samochodu i narażenie innych kierowców na gwałtowną śmierć.
Mnie zaś interesuje, czy pan Durczok zapłacił tvp za "lokowanie produktu" - czyli promocję siebie, pijanego przestępcy drogowego?
Czy to znowu łaskawość tvp jak w przypadku Otylii Jędrzejczak, która po spowodowaniu wypadku, w którym zginął jej brat, zamiast siedzieć w więzieniu, odbywała "terapię" we wszystkich możliwych studiach tv?
Ta sama tvp przez kilka ostatnich dni reklamowała produkt o nowatorskiej nazwie "cipomaryjka" (wizerunek NMP wkomponowany w żeńskie genitalia z tęczą homosiów w tle) zamiast poinformować prokuraturę o przestępstwie (a nawet kilku) i pokazać autorkę tej szmiry, wrocławską CIPOmaryjkę prowadzoną do aresztu.
To byłby jakiś logiczny news... panie prezesie Jacku Kurski!
A my bylibyśmy chronieni przed tą i innymi CIPOmaryjkami i CIPOCHUJAMI z totalnej opozycji, KOD-u, parady równości, i tej całej bandy zboczeńców z innej cywilizacji, ANTYCYWILIZACJI z durszlakami na głowach i trąbkami, jak rabini na święcie Purim.
|
|
30 lipiec 2019
|
|
Alina
|
|
|
|
CIPOCHUJ, albo CHUJOCIPA, to najlepsze określenie dla osobnika z ostatniej (mam nadzieję) warszawskiej parady równości, który to czeka, "kiedy te stare ku..wy z PiS wymrą i kiedy będzie wreszcie normalnie".
Będzie normalnie bez takich osobników paradujących po ulicach i promowanych w TVP. |
|
2019-07-30
Alina
|
|
|
|
Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
|
Polonio - Ratuj Polske !
styczeń 6, 2003
Elzbieta Gawlas
|
Rozgrywki na bazie "afery Rywina"
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Dwie rocznice
maj 19, 2007
Wieslaw Kwasniewski
|
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
|
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
|
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
|
"Milczenie owiec"
wrzesień 5, 2004
Artur Łoboda
|
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
|
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
|
2003-01-13
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
|
Hip Hop
luty 18, 2004
Dziennik Polski
|
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
|
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
|
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
|
|
|