ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Lepper jak mesjasz 
11 maj 2010      Artur Łoboda
Polska po erze PiS 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
Zanim wpuszczą Cyklon B 
17 marzec 2017      Artur Łoboda
1944 – 2014 
4 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
ZŁE PSY - Urodziłem się w Polsce 
5 listopad 2014      Artur Łoboda
Zbiorowa zbrodnia wobec Narodu Polskiego! 
3 czerwiec 2020     
W razie potencjalnej wojny - Polska Armia przestanie istnieć w ciągu jednego dnia 
7 luty 2017      Artur Łoboda
Polską rządzą szumowiny ! 
9 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część pierwsza 
4 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
KOLABORANCI 2015 - wiersz - WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
20 lipiec 2015      www.trwanie.com
Widok kobiety z Otwocka 
30 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jakie epidemie nam grożą 
6 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część pierwsza 
15 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Moja wierna kochanka Unia... 
22 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Bogactwo pisowskiego Rządu 
11 kwiecień 2021      Miszmasz. Komediante
Nowy kodeks sądowy Platformy Obywatelskiej 
20 marzec 2013      Artur Łoboda
"HONOR I GNIEW" - Lech Makowiecki & ZAYAZD 
24 luty 2013     
Omamy syjonizmu 
17 listopad 2011      Artur Łoboda
NIELEGALNE KROWY, bo same się rozmnożyły (nielegalnie) skazane za to na śmierć. 
12 maj 2019      Alina
TAŚMOWE GWAŁCENIE DZIECI 
24 luty 2019      Andrzej Suda

 
 

Niemcy kiedyś rozpoznawali Żyda dziś rozpoznają ksenofoba czyli o niemieckich broszurkach szukających "dzieci z rodzin nacjonalistycznych”

Niemcy zawsze od kiedy istnieją (a przecież w "nowoczesnej" formie powstały dopiero w 1871 roku) są krajem zamordyzmu i ordungu.

Nieważne, czy to są kajzerowskie, pruskie cesarstwo (wyrosłe z niewyrwanego z korzeniami we właściwym czasie przez Polskę Zakonu Krzyżackiego, który się przekształcił potem w Prusy - czyli armię, która miała państwo) hitlerowska III Rzesza, komunistyczne NRD, czy "demokratyczne" Republika Federalna Niemiec zawsze w tym państwie jest zapisany gen podłości, podległości i zaczynek państwa totalitarnego. Warto przypomnieć, że w dalszym ciągu jest to jedno z niewielu państw na świecie (obok Kuby i Korei Północnej), w którym jest zabroniona edukacja domowa! A w oficjalnej jak państwo postanowi, że dziecko ma iść na spotkanie ze stadem pederastów, którzy będą go uczyć "jak ma w sobie odnaleźć swoją seksualność", czy na spotkanie do meczetu z imamem nauczającym o "pokojowym" islamie to rodzic nie ma nic do gadania. To, że są to praktyki jawnie totalitarne nie ma żadnego znaczenia. Istnieją dziesiątki rozmaitych kar, żeby niepotulnego kumotra, który nie chce swojego dziecka oddawać "na edukację" zboczeńcom, czy islamistom do tego przymusić. Od kar finansowych, aż po odebranie dziecka i przekazanie komuś bardziej postępowemu.

Jednak to już totalitarnemu państwu niemieckiemu nie wystarcza. Jak poinformował portal internetowy bz-berlin.de informuje, że w "oficjalnych broszurach rządu znajdują się informacje przeciwko rozprzestrzenianiu się rasizmowi" oraz są tam zawarte "wskazówki, jak rozpoznać dzieci z rodzin nacjonalistycznych". Co więcej zachęca się także, by w razie spotkania dziecka z takiej rodziny podjąć interwencję! Co już jest jawnym działaniem totalitarnym. I wykraczającym poza wszelkie granice prawa. Co jednak w Niemczech nie może wcale dziwić.

Tak jak kiedyś, jeszcze za Hitlera i NSDAP miały broszurki pod tytułem "jak rozpoznać Żyda" to teraz państwo niemieckie przygotowało broszurę „jak rozpoznać dzieci z rodzin nacjonalistycznych”! Cóż Niemcy od wielu dziesiątek lat są znane z wydawania rządowych broszur stawiających w odpowiednim świetle pewne grupy społeczno-etniczne. Kiedyś byli to Żydzi, Polacy i wszyscy Słowianie. A dziś są... osoby o poglądach konserwatywnych, czy narodowych.

Otóż w nowej broszurze niemieckiego rządu adresowanym dla... przedszkolanek (jak widać szybko się w nazistowskiej ojczyźnie Angeli Merkel szpiclowanie i inwigilacja zaczyna) znajdują się rozliczne i niezwykle cenne wskazówki „jak rozpoznawać i przeciwdziałać poglądom rasistowskim i ksenofobicznym u dzieci”. I są to takie genialne spostrzeżenia, że „niepożądaną” cechą, jak na przykład… noszenie sukienek przez dziewczynki! Podejrzane jest, gdy dziewczynka nosi warkocze. Niewskazane jest także, by dziewczynki były zainteresowane robótkami ręcznymi, ponieważ to wiąże się z konserwatywnym (czyli prawicowym, a więc nacjonalistycznym) wychowaniem. W przypadku takiego rozpoznania, zalecane jest, żeby „wezwać rodziców na rozmowę i wyjaśnić, że autorytarne modele edukacyjne oparte na stereotypach dotyczących płci ograniczają różnorodne możliwości dzieci”. A więc jeżeli nie będziecie wychowywać dzieciaków tak jak my chcemy, czyli na pederastów, zielonych, czy islamistów to je wam zabierzemy, bo ograniczanie ich różnorodność. W broszurze są także zapisane sposoby indoktrynacji rodziców w sprawie... przyjmowania watah nielegalnych imigrantów! Takiego przejawu ingerencji państwa w życie obywateli nie mieliśmy od czasów stalinowskich i hitlerowskich, a to Polska jest dla niemieckich me(n)diów problemem!

Zresztą nazistowscy – pardon socjalistyczni politycy się z tym nie kryją, że chodzi o stworzenie „nowego, lepszego człowieka” :

- Jesteśmy świadkami znacznego wzrostu popularności prawicowych ruchów populistycznych. Dlatego ważne jest „demokratyczne kształtowanie edukacji już od wczesnego dzieciństwa.

- mówi minister do spraw rodziny z ramienia SPD Franziska Giffey. Taka ichnia idiotka od edukacji. Cóż nie tylko w Polsce najgłupsze polityczki dostają resort edukacji

Niemiecki portal zauważył, że rząd przekroczył kolejną granicę i „bardzo szybko może powtórzyć się to, co w niemieckiej dyktaturze” w „NRD i państwie nazistowskim”. Ale przecież nie ma żadnych granic dla postępowego i demokratycznego rządu, który pracuje nad stworzeniem tolerancyjnego niemieckiego społeczeństwa, złożone z bezmózgich, niezdolnych do samodzielnego myślenia przeżuwaczy medialnej papki.

Źródło:
https://prawy.pl/100144-niemcy-kiedys-rozpoznawali-zyda-dzis-rozpoznaja-ksenofoba-czyli-o-niemieckich-broszurkach-szukajacych-dzieci-z-rodzin-nacjonalistycznych/
1 grudzień 2018

Piotr Stępień  

  

Komentarze

  

Archiwum

Zmierzch papierowych gazet?
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
SOBCZAK i SZPAK. W państwie prawa
luty 19, 2003
http://angora.pl/
Majchrowski a masoni
listopad 8, 2005
Artur Łoboda
podziękujmy Szaronowi
kwiecień 25, 2004
PAP
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
Ustruj dla człowieka
sierpień 27, 2003
"Głos"
POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Mossad Has Murdered 530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej wojnie
marzec 20, 2003
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (1)
lipiec 12, 2004
Gracjan Cimek
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
Obrazy na murze zostają, parking pod Wawelem znika
listopad 28, 2005
gazeta.pl
Ograniczenia w kandydowaniu na głowę państwa demokratycznego
październik 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media