ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT KRONIKA KRAKOWA DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dlaczego nikt nie broni Hartmana? 
2 padziernik 2014      Artur Łoboda
Definicja idiotki, definicja kretyna 
24 lipiec 2014      Artur Łoboda
O tym, jak teoria Trofima Łysenki jest wykorzystywana przy budowie Światowej Termitiery zwanej N(OT)WO 
20 lipiec 2010      dr Marek Głogoczowski
Politycy robią wiele, by wszystko zostało po staremu 
5 kwiecień 2016      Magellan
Epitafium poległym pod Smoleńskiem 
14 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Borejsza naszych czasów - prolog 
8 marzec 2013      Artur Łoboda
Nie wystarczy znać prawdę 
18 luty 2018     
Globalne samobójstwo 
5 kwiecień 2009      Ignacy Nowopolski
Próba zrozumienia prawdziwego celu globalizacji 
8 maj 2013      Artur Łoboda
Nie wierzę, ze można coś takiego napisać .... 
21 styczeń 2015      166
Trauma wojenna. 
15 wrzesień 2009      Gregory Akko
Czego NIKT Wam nie powie o JOW? 
4 wrzesień 2015      Artur Łoboda
To niestety - nie koniec 
6 czerwiec 2013      Artur Łoboda
O słynnej wysokiej KULTURZE NIEMIECKIEJ I AUSTRIACKIEJ 
1 wrzesień 2019      Alina
Historia nauczycielką życia 
21 padziernik 2009      Artur Łoboda
W kraju służb specjalnych 
18 maj 2015      Artur Łoboda
Obłuda Bożego Ciała 
24 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Donald Trump. Znienawidzili go za dwa słowa: America First 
9 styczeń 2017      Krzysztof Baliński
Sikorski deklaruje oddanie suwerenności Polski 
28 listopad 2011      PAP
Dla nich jesteście idiotami 
10 lipiec 2015      Artur Łoboda

 
 

Niemcy kiedyś rozpoznawali Żyda dziś rozpoznają ksenofoba czyli o niemieckich broszurkach szukających "dzieci z rodzin nacjonalistycznych”

Niemcy zawsze od kiedy istnieją (a przecież w "nowoczesnej" formie powstały dopiero w 1871 roku) są krajem zamordyzmu i ordungu.

Nieważne, czy to są kajzerowskie, pruskie cesarstwo (wyrosłe z niewyrwanego z korzeniami we właściwym czasie przez Polskę Zakonu Krzyżackiego, który się przekształcił potem w Prusy - czyli armię, która miała państwo) hitlerowska III Rzesza, komunistyczne NRD, czy "demokratyczne" Republika Federalna Niemiec zawsze w tym państwie jest zapisany gen podłości, podległości i zaczynek państwa totalitarnego. Warto przypomnieć, że w dalszym ciągu jest to jedno z niewielu państw na świecie (obok Kuby i Korei Północnej), w którym jest zabroniona edukacja domowa! A w oficjalnej jak państwo postanowi, że dziecko ma iść na spotkanie ze stadem pederastów, którzy będą go uczyć "jak ma w sobie odnaleźć swoją seksualność", czy na spotkanie do meczetu z imamem nauczającym o "pokojowym" islamie to rodzic nie ma nic do gadania. To, że są to praktyki jawnie totalitarne nie ma żadnego znaczenia. Istnieją dziesiątki rozmaitych kar, żeby niepotulnego kumotra, który nie chce swojego dziecka oddawać "na edukację" zboczeńcom, czy islamistom do tego przymusić. Od kar finansowych, aż po odebranie dziecka i przekazanie komuś bardziej postępowemu.

Jednak to już totalitarnemu państwu niemieckiemu nie wystarcza. Jak poinformował portal internetowy bz-berlin.de informuje, że w "oficjalnych broszurach rządu znajdują się informacje przeciwko rozprzestrzenianiu się rasizmowi" oraz są tam zawarte "wskazówki, jak rozpoznać dzieci z rodzin nacjonalistycznych". Co więcej zachęca się także, by w razie spotkania dziecka z takiej rodziny podjąć interwencję! Co już jest jawnym działaniem totalitarnym. I wykraczającym poza wszelkie granice prawa. Co jednak w Niemczech nie może wcale dziwić.

Tak jak kiedyś, jeszcze za Hitlera i NSDAP miały broszurki pod tytułem "jak rozpoznać Żyda" to teraz państwo niemieckie przygotowało broszurę „jak rozpoznać dzieci z rodzin nacjonalistycznych”! Cóż Niemcy od wielu dziesiątek lat są znane z wydawania rządowych broszur stawiających w odpowiednim świetle pewne grupy społeczno-etniczne. Kiedyś byli to Żydzi, Polacy i wszyscy Słowianie. A dziś są... osoby o poglądach konserwatywnych, czy narodowych.

Otóż w nowej broszurze niemieckiego rządu adresowanym dla... przedszkolanek (jak widać szybko się w nazistowskiej ojczyźnie Angeli Merkel szpiclowanie i inwigilacja zaczyna) znajdują się rozliczne i niezwykle cenne wskazówki „jak rozpoznawać i przeciwdziałać poglądom rasistowskim i ksenofobicznym u dzieci”. I są to takie genialne spostrzeżenia, że „niepożądaną” cechą, jak na przykład… noszenie sukienek przez dziewczynki! Podejrzane jest, gdy dziewczynka nosi warkocze. Niewskazane jest także, by dziewczynki były zainteresowane robótkami ręcznymi, ponieważ to wiąże się z konserwatywnym (czyli prawicowym, a więc nacjonalistycznym) wychowaniem. W przypadku takiego rozpoznania, zalecane jest, żeby „wezwać rodziców na rozmowę i wyjaśnić, że autorytarne modele edukacyjne oparte na stereotypach dotyczących płci ograniczają różnorodne możliwości dzieci”. A więc jeżeli nie będziecie wychowywać dzieciaków tak jak my chcemy, czyli na pederastów, zielonych, czy islamistów to je wam zabierzemy, bo ograniczanie ich różnorodność. W broszurze są także zapisane sposoby indoktrynacji rodziców w sprawie... przyjmowania watah nielegalnych imigrantów! Takiego przejawu ingerencji państwa w życie obywateli nie mieliśmy od czasów stalinowskich i hitlerowskich, a to Polska jest dla niemieckich me(n)diów problemem!

Zresztą nazistowscy – pardon socjalistyczni politycy się z tym nie kryją, że chodzi o stworzenie „nowego, lepszego człowieka” :

- Jesteśmy świadkami znacznego wzrostu popularności prawicowych ruchów populistycznych. Dlatego ważne jest „demokratyczne kształtowanie edukacji już od wczesnego dzieciństwa.

- mówi minister do spraw rodziny z ramienia SPD Franziska Giffey. Taka ichnia idiotka od edukacji. Cóż nie tylko w Polsce najgłupsze polityczki dostają resort edukacji

Niemiecki portal zauważył, że rząd przekroczył kolejną granicę i „bardzo szybko może powtórzyć się to, co w niemieckiej dyktaturze” w „NRD i państwie nazistowskim”. Ale przecież nie ma żadnych granic dla postępowego i demokratycznego rządu, który pracuje nad stworzeniem tolerancyjnego niemieckiego społeczeństwa, złożone z bezmózgich, niezdolnych do samodzielnego myślenia przeżuwaczy medialnej papki.

Źródło:
https://prawy.pl/100144-niemcy-kiedys-rozpoznawali-zyda-dzis-rozpoznaja-ksenofoba-czyli-o-niemieckich-broszurkach-szukajacych-dzieci-z-rodzin-nacjonalistycznych/
1 grudzień 2018

Piotr Stępień  

  

Komentarze

  

Archiwum

Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
Kawały o końcu świata
maj 18, 2007
Olaf Swolkień
Rze? kormoraniątek a rze? dzieciątek
czerwiec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
Cimoszewicz: popełniłem błąd
lipiec 30, 2005
pap
Prima Aprilis w Kijowie
kwiecień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael niszczy, Europa płaci
wrzesień 12, 2006
Fernando García
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
Spreparowane umysły
marzec 12, 2003
Przeciw Narodowi
listopad 20, 2003
Nasz Dziennik
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
Kosowo i Kurdystan
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Krakowskie Dziedzictwo Kultury Technicznej i Przemysłowej
luty 21, 2005
www.krakow.pl
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Nie ma dyskusji
wrzesień 6, 2005
Dziedzic
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2012 Polskie Niezależne Media