ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT KRONIKA KRAKOWA DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Islandia: urzędowe porwanie noworodka polskim rodzicom. Apel o pilną interwencję obu rządów  
3 grudzień 2017      Warszawska Gazeta
Forum ladacznic 
11 styczeń 2011      Artur Łoboda
Karać, czy leczyć? 
25 wrzesień 2013      Artur Łoboda
BY NAWET ŚLAD PO NAS NIE ZOSTAŁ Wiesław Sokołowski 
25 marzec 2018      www.trwanie.com
PiSowska zabawa w kotka i myszkę 
6 lipiec 2016      Artur Łoboda
Potrzebny natychmiastowy atak! 
5 kwiecień 2019     
Zająć się w końcu swoimi sprawami 
30 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Kapturowe sądy XXI w 
2 sierpień 2010      Bogusław
Tym razem coś z kultury. Internauci o festiwalu Polsatu w SOPOCIE 
26 maj 2019      Alina
Na końcu piszę o Ślązakach 
6 grudzień 2015      Artur Łoboda
Kulisy Greckiej Tragedii 
4 marzec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Pozorna Demokracja pod Rządami Monopartii  
14 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Powierzchniowe odkażanie warzyw i owoców w gorących krajach 
29 styczeń 2010      tłumacz
JEDWABNE – WNIOSEK O PRZYWRÓCENIE EKSHUMACJI I PODPISY U MINISTRA 
13 maj 2017      Ewa Kurek
Poparcie Chin i Rosji dla Iranu przeciw osi USA-Izrael 
6 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zjednoczenie ruchy robotniczego w PRL 
5 listopad 2014      AS
Antypolonizm niemiecki (1) 
16 maj 2013      Artur Łoboda
A Rząd - jak zwykle - nieprzygotowany 
24 czerwiec 2016      Artur Łoboda
"Człowiek ze złota" to tak naprawdę "człowiek z rynsztoku" 
16 wrzesień 2012      Artur Łoboda
"In vitro" po raz ostatni 
8 czerwiec 2015      Artur Łoboda

 
 

"Nie żałuj dziada, bo dziad odżyje i cię torbą zabije"

Przysłowie głosi: "nie żałuj dziada, bo dziad odżyje i cię torbą zabije" .
Ale my - Polacy - kierujemy się sercem, a nie rozumem. Za co dostajemy ogromne cięgi.

W XIX wieku - restrykcyjna polityka gospodarcza Zaborców - osłabiła nie tylko polską przedsiębiorczość, ale również zrujnowała wielu Żydów.
Dlatego pewna ich część - popierała polskie dążenia - do odzyskania niepodległości, albowiem w okresie Rzeczypospolitej Obojga Narodów - Polski i Litwy, żyło im się niewspółmiernie lepiej.
W czasie Powstania Listopadowego i Powstania Styczniowego - pewna część Żydów poparła dążenia Polaków, a nawet kilku wzięło udział w walce. Ale - gdy po upadku powstania - powstańcy musieli uciekać z Kraju - to bez skrupułów - wykorzystywali Żydzi ich trudną sytuację finansową i za grosze przejmowali szlacheckie majątki.
Szczególnie drastyczne było to - po upadku Powstania Styczniowego, bo nie tylko zostaliśmy zdradzeni i okradzeni przez bankiera Kronnenberga, ale dla ratowania życia - za grosze oddawaliśmy Żydom ojcowiznę.
W XIX wieku pewna część Żydostwa bogaciła się przez zdradę, a my upadaliśmy społecznie i gospodarczo. Jedynie narodowa kultura - broniła nas przed całkowitym upadkiem.

W 1918 roku - prawie wszyscy Żydzi z Wielkopolski - wystąpili przeciwko rodzącemu się Państwu Polskiemu. Podobnie było na kresach wschodnich - gdzie żydowskie bandy wprowadzały bolszewizm - mordując wielu Polaków i przejmując ich mienie.
Zważyć należy również, że w czasie I Wojny światowej, Żydzi składali Niemcom poważne propozycje finansowe w zamian - za wykrojenie na terenie Naszego Kraju - żydowskiej enklawy - Judeopolonii.
(Warto zwrócić uwagę na moment - gdy Niemcy odmówiły tej żydowskiej propozycji, a wtedy Syjoniści zmienili politykę i wciągnęli USA do wojny przeciw Niemcom - w zamian za obietnice przyznani im przez Anglików - Palestyny.)

I gdy dodamy do tego informację, że w okresie Drugiej Rzeczypospolitej - program zdominowanej przez Żydów - Komunistycznej Partii Polski zakładał wcielenie Polski do stalinowskiej Rosji - to trudno się dziwić, że w następstwie tego, zrodził się w Polsce antysemityzm.
Zauważyć należy, że - nazywane przez żydokomunistów "faszystowską" - organizacja ONR - współpracowała z Syjonistami i popierała utworzenie państwa żydowskiego - dla ułatwienia emigracji Żydów z Polski.
Ale politykę realizuje się głównie przez wzniecanie konfliktów.
Podsycenie wzajemnej wrogości doprowadziło wśród młodzieży polskiej i żydowskiej do burd - podobnych do tych - jakie dziś mają miejsce podczas meczy piłkarskich.
Polityka była wtedy jedynie pretekstem, do wzajemnego wyżycia się młodzieży. A Żydzi niejednokrotnie byli stroną atakującą.

Lecz, gdy we wrześniu 1939 roku - większość Żydów z terenów wschodnich - entuzjastycznie witała agresję sowiecką - na Polskę i współuczestniczyła w mordach na Polakach, oraz pomagała w wywiezieniu 1,2 miliona Polaków na Syberię - to miarka się przebrała.
Zanim Niemcy zabili programowo pierwszego Żyda - to my mieliśmy już setki tysięcy polskich ofiar stalinizmu i nazizmu.
Nie może więc dziwić, że po wtłoczeniu Żydów do gett - postawa Polaków była obojętna.
Ale bestialstwo Niemców - wobec Żydów było tak silne, że nawet zranione żydowską zdradą - serca przedwojennych antysemitów - ujęły się w ich obronie.
W czasie wojny - tylko jedna instytucja zajmowała się programowo - ratowaniem Żydów.
Była to - składająca się głównie z członków przedwojennych środowisk prawicowych, oraz żydowskiego Bundu - "Rada Pomocy Żydom - "Żegota"".
Bund był żydowskim odpowiednikiem PPS i dlatego został zaproszony do Emigracyjnego Rządu na Uchodźstwie, który był zdominowany właśnie przez socjalistów.

Założycielką pierwotnego - Tymczasowego Komitet Pomocy Żydom była działaczka katolicka - Zofia Kossak Szczucka.
W programowej - odezwie pod tytułem "Protest" - pisała między innymi:

"Świat patrzy na tę zbrodnię, straszliwszą niż wszystko, co widziały dzieje, i – milczy. Rzeź milionów bezbronnych ludzi dokonywa się wśród powszechnego, złowrogiego milczenia. Milczą kaci, nie chełpią się tym, co czynią.

Nie zabierają głosu Anglia ani Ameryka, milczy nawet wpływowe międzynarodowe żydostwo, tak dawniej przeczulone na każdą krzywdę swoich. Milczą i Polacy. Polscy polityczni przyjaciele Żydów ograniczają się do notatek dziennikarskich, polscy przeciwnicy Żydów objawiają brak zainteresowania dla sprawy im obcej. Ginący Żydzi otoczeni są przez samych umywających ręce Piłatów."
...
” Zabieramy przeto głos my, katolicy – Polacy. Uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy uważać ich za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, iż nienawidzą nas oni więcej niż Niemców, że czynią nas odpowiedzialnymi za swoje nieszczęście. Dlaczego, na jakiej podstawie – to pozostaje tajemnicą duszy żydowskiej, niemniej jest faktem nieustannie potwierdzanym. Świadomość tych uczuć jednak nie zwalnia nas z obowiązku potępienia zbrodni.”


Z treści tej odezwy jasno wynika - że stajemy ponad wcześniejszą - żydowską nikczemnością i narażamy własne życie - dla ratowania - możliwie największej ilości Żydów.
Zauważyć należy, że obojętność - wobec tragedii Żydów wykazali nie tylko zachodni alianci i środowiska żydowskie w Ameryce, ale również żydowscy komuniści, którzy nie stworzyli ani jednej struktury - zajmującej się ratowaniem Żydów. Za to bardzo byli zaangażowani w zwalczenie Polskiego Państwa Podziemnego, które jako jedyne na świecie - ujęło się za mordowanymi Żydami, przeznaczyło na to dostępne środki finansowe i apelowało do całego świata o pomoc dla Żydów.

W tym momencie trzeba wyjaśnić - na co szły owe środki finansowe.
W latach wojny Polacy otrzymywali od okupanta minimalne przydziały żywności, które nie starczały na zaspokojenie podstawowych potrzeb żywieniowych człowieka.
Przyjęcie Żyda i podzielenie się racjami żywnościowymi - kończyło się tylko głodem.
Wielu Polaków gotowych było ryzykować własne życie dla ratowania Żydów, ale mało kto chciał skazać się z tego powodu - na głód.
Środki finansowe - rozdysponowane przez Polskie Państwo Podziemne - w znacznej części za pośrednictwem "Żegoty" - służyły temu, by ludzie ukrywający Żydów mogli zakupić żywność "na czarnym rynku", który kwitł między innymi przy współudziale Niemców.
Podła żydohołota oskarżała po wojnie Polaków o to, że się rzekomo "wzbogacili" dzięki pomocy finansowej. To przejaw niewyobrażalnej podłości, którą trudno nam - Polakom sobie wyobrazić.
To były polskie pieniądze i gdybyśmy byli tak podli - jak oni - to wydalibyśmy je tylko na siebie.
Dla żydohołoty nie wystarcza, że ukrywające Żydów osoby - ryzykowały własne życie.
Fakt, że nie głodowały przy tej okazji - jest elementem podłej - żydowskiej propagandy.

No więc - ratowaliśmy Żydów w zakresie - jakim się dało. Nie przesadzając z ryzykiem osobistym.
"W nagrodę " spotkał nas po wojnie - ze strony żydokomunistów terror i wymordowanie resztek polskich elit, oraz zmiażdżenie ducha polskiego.

Ale - w 1980 roku podnieśliśmy się po raz pierwszy - po wojnie i .... znowu zawierzyliśmy zdrajcom.
Za co spotkała nas sroga kara - gdy żydowscy gangsterzy ekonomiczni - nazywani "finansistami" - rozgrabili Państwo Polskie i zlikwidowali najważniejsze gałęzie polskiego przemysłu.
Równocześnie - przy współudziale instytucji zarządzanych przez polskojęzycznych polityków - prowadzi się od 25 lat rewizję historii i usiłuje wmówić Polakom, że "byli wspólnikami Niemców".
To czyni między innymi hołota - ulokowana w Żydowskim Instytucie Historycznym i różnych innych instytucjach finansowanych - z naszych podatków.

W czasie wojny nie ma kontroli prawnej nad jednostkami zdegenerowanymi, które występują w każdym społeczeństwie.
Więc i pospolici bandyci mogli sobie na wiele więcej pozwolić - niż w czasie pokoju.
Ale żydohołota usiłuje wmówić Polakom, że ponoszą historyczną odpowiedzialność za bandziorów, którzy wykorzystywali nazistowskie ustawodawstwo.
Skrajnym przykładem pogardy do prawdy - jest działalność degeneratów z kręgu tak zwanej "Krytyki Politycznej", oraz działaczy Partii Palikota.
Charakterystyczne jest to, że w osobowości tych ludzi znajdują połączenie dewiacje seksualne - z nienawiścią wszystkiego - co polskie.
Pederasta Biedroń stwierdził publicznie, że "Polska była w przeszłości nietolerancyjna i miało tu miejsce wiele pogromów Żydów".
Ironicznie zauważę, że pewnie z racji tego - biedroniowego "antysemityzmu" - Polaka była krajem największej - na świecie - populacji Żydów. "Tak źle im tu było, nie chcieli odchodzić."
Inny zboczeniec - pederasta, który na hańbę Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest wykładowcą tej uczelni - miał czelność uzurpować sobie tak zwanych "polskich sprawiedliwych".
Na informację, że Radio Maryja chce upamiętnić ludzi ryzykujących i poświęcających swoje życie - dla ratowania Żydów - ten członek żydowskiej loży masońskiej, pozwolił sobie obrazić Ojca Rydzyka i publicznie ogłosić, że tacy - jak Hartman - mają jedynie słuszne - prawo do mówienia o ludziach - ratujących w czasie wojny Żydów.
Mimo tytułu "profesora" - nie wie, że wielu - z ratujących w czasie wojny Żydów - było przedwojennymi antysemitami - na miarę polskiej kultury.

Większość przedstawionych powyżej informacji - poznałem już jako dziecko - w wyniku wspomnień Moich Dziadków.
Pomimo negatywnego przekazu historii uważałem, że My - Polacy stoimy wyżej kulturowo od Żydów i nie powinniśmy poddawać się emocjom z przeszłości.
Przez wiele lat zwalczałem w Internecie przejawy prymitywnego antysemityzmu. Dostałem za to różne łatki - pokroju "kryptożyda".
Nie przejmowałem się tym z nadzieją, że uda się zażegać to - co szykują światu żydowskie zbiry - Trzecią Wojnę Światową.
Ale - gdy znaleźliśmy się w punkcie - z którego nie ma odwrotu - przestałem bawić się w ceregiele.

Przez wszystkie lata działalności społecznej - zwracałem się do Żydów z całego Świata, by przeciwstawili się polityce wojujących środowisk żydowskich: przeciw syjonistom, masonom, NWO.
"Kto nie protestuje - staje się współuczestnikiem zbrodni " napisała w "Proteście" - Zofia Kossak Szczucka.
I to przesłanie dotyczy wszystkich Żydów na świecie, którzy widząc zbrodnie swoich pobratymców milczą.

Za zbrodnie dokonane przez żydowskich zbirów - na całym Świecie - zapłacą ludzie uznawani za niewinnych. Ale milcząc - stają się wspólnikami zbrodni.
Czy po tragicznych lekcjach historii - Polacy pożałują jeszcze kogokolwiek?

Pozostaje tajemnicą "żydowskiej duszy" - dlaczego oni tak Polaków nienawidzą?
Ale ja znam na to od dawna odpowiedź. Oni nienawidzą wszystkich i siebie wzajemnie.
Są gorsi od zwierząt bo te - zabijają tylko dla zaspokojenia głodu.


Foto: Mimo bardzo ostro zarysowanej treści powyższej wypowiedzi - jak zwykle przestrzegam przed uogólnieniami i frustracja - wzmagającą nasze emocje.
Pozwoliłem sobie w tekście skrótowe określenie "Żyd", by za każdym razem nie rozwijać, że chodzi mi o tą część Żydostwa, która reprezentuje zbrodnicze cechy.
Dlatego przypominam, że choć nieliczne - to istnieją na świecie środowiska Żydów, którzy protestują przeciwko żydowskim zbrodniarzom.
I dlatego zamieszczam powyższe zdjęcie. Przedstawia ono religijnych Żydów, którzy protestują w USA przeciwko syjonizmowi - w obronie Palestyńczyków.
4 marzec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Dotyka Pan, jak zazwyczaj, najistotniejszych kwestii. Słuchałem onegdaj rozmowy oraz prelekcji osoby, która przedstawiana była jako dr Ewa Kurek. Zajmowała się ona, szeroko rozumianymi relacjami Polsko - Żydowskimi, nakreślając problem w ujęciu cywilizacyjnym. I tu jawi się kwestia najistotniejsza, podejścia Żydów do Żydów, Polaków do Polaków, Żydów do Goi i Polaków do "Niepolaków".
Pani ta zaprzeczyła pojęciu cywilizacji judeocharześciajańskiej, jako jedności. Wykazała, iż Żydzi kierują się zupełnie innymi kryteriami odnośnie warunków, w których dopuszcza się zachowanie życia własnego kosztem innych. I tu okazuje się, że nasze, polskie standardy kulturowo-cywilizacyjne są o niebo wyższe, aniżeli te, którymi kierują się Żydzi. W ogromnym skrócie, "tam" nie istnieje pojęcie altruizmu, zaś współtworząca nasz system wartości zasada "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", jest poza zasięgiem praktycznego zastosowania, a zarazem i rozumienia.
W istocie owe, wyżej opisane zachowania społeczności żydowskiej, nie różnią się - z natury i w założeniach - od świata zwierząt, gdy w chwili, gdy lwy atakują stano zebr, antylop, tudzież innych roślinożernych gatunków, to stado właśnie typuje, przeznacza i wypycha agresorowi najsłabszego osobnika, dla celów przetrwania własnego.
A nas Polaków w propagandzie medialnej, przedstawia się jako C O Ś poniżej zwierząt, istoty hominidalne, niedorozwinięte, operujące zdegenerowanym sentymentalizmem i tkliwością, przehdzącymi w niekontrolowaną agresję. Istoty poza gatunkiem ludzkim i zwierzęcym, niemal osobny nieklasyfikowalny , dotychczas rodzaj, względnie podgatunek patologii przyrodniczej.
Wystarczy pooglądać wiadomości telewizji publicznej. Gross czasu antenowego to, właśnie felietony (w ramach programu z istoty I N F O R M A C Y J N E G O- czego nikt nie zauważa i nie rozróżnia) obrazujące, właśnie takie osobniki narodu, jako jednostki statystycznie reprezentacyjne w ramach przekazu, również satelitarnego.
Ku rozwadze i przestrodze.

2015-03-04
Magellan

 

Magellanie
wielokrotnie podkreślam, że każdy zadaje się z ludźmi własnego pokroju.
I dlatego ja nie znam osobiście żydowskich śmieci, bo poznałem je tylko z mediów.
Wobec moich - nieżyjących już znajomych żydowskiego pochodzenia - ludzi o wielkiej kulturze osobistej, czuję się zawsze zobowiązany do ostrożności w formowaniu opinii.
Mam też kilku przyjaciół, którzy wyjawili mi swoje żydowskie korzenie. Ale są to stuprocentowi Polacy, bo wychowali się w Naszej kulturze i poza metryką przodków - nic nie mają wspólnego z żydostwem.
Wielokrotnie słyszałem ze strony Żydów słowa "każdy naród ma swoich geniuszy i łotrów".
Powiedział to również Prezes Gminy Wyznaniowej - w Krakowie dokładnie wtedy - gdy rozgrywała się medialna hucpa wokół Jedwabnego i sam odmówił wtedy udziału w tej prowokacji.
Za co zyskał mój szacunek.
Po 14 latach zobaczyłem, że upodobnił się do innych - żydowskich złodziei i chce zawłaszczyć wszystko - co kiedyś należało do Żydów.
Widać: "niedaleko pada jabłko od jabłoni".

Moi Dziadkowie opowiadali mi: jak okrutni byli wobec siebie Żydzi.
(Ale podawali też przykłady niecnych zachowań Polaków. Na przykład Granatowych Policjantów.)
Dla mnie szokujące są - zarejestrowane przez Niemców obrazy Żydów, którzy dla rozrywki wspólnych oprawców - zabijali się wzajemnie.
Bardzo wyraźnie należy podkreślać, że Niemcy dysponowali doskonałą - na tamte czasy techniką rejestracji medialnej i gdyby tylko pojawiły się przykłady mordowania Żydów - przez Polaków - jak ten rzekomy w Jedwabnem, to z pewnością zostałyby zarejestrowane.
Nawet wśród zwierząt bywają bardziej opiekuńcze reakcje - niż wśród żydohołoty.
Z pewnością trafiłeś w Internecie na film - jak bawoły odganiają lwy.
Mimo topornej - niejednokrotnie formy własnych artykułów - obserwuję propagację, a więc rozpowszechnianie się w sieci moich wypowiedzi.
I programowo wprowadzam w przestrzeń publiczną nowe pojęcia.
Nadzieja dla świata pojawi się wtedy - gdy społeczność międzynarodowa - o takich osobnikach jak - Binjamin Netanjahu, będzie mówiła nie inaczej - jak "żydohołota".

Zapewne nigdy byśmy się nie spotkali. Żyłbym w swojej oazie w spokoju - gdyby ten żydowski motłoch nie przemienił znacznej części Polaków - na swoje podobieństwo.
Tak zrobili w latach stalinowskich i powtórzyli to po 1989 roku - gdy Polak stanął przeciw Polakowi dla judaszowych srebrników.

Ale na koniec przywołam frazę wiersza "Przesłanie Pana Cogito":
"strzeż się jednak dumy niepotrzebnej
oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz "
Tajemnicą prawdziwej - polskiej duszy jest wrażliwość.
I dlatego przytoczę wspomnienia mojej ś.p. Mamy, która opowiedziała mi o biednej Żydówce - przedwojennej emigrantce z Węgier - Ernie Eiferman, która tak bardzo pragnęła mieć polską koleżankę, że oddała jej jedyną swoją lalkę.
To był odruch poszukiwania człowieka.
I wobec każdego - podobnego objawu - powinniśmy wykazać wrażliwość.
Dlatego, od początku swojej publicystyki - wyciągam rękę do każdego, kto chce walczyć o fundamentalne aksjomaty humanizmu - poszukując takich wśród Żydów.
Takie zachowanie "wypiłem z mlekiem matki" i to jest w mojej opinii przejaw rzeczywistej - polskiej kultury.

2015-03-04
Artur Łoboda

  

Archiwum

Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
CALL FOR MAY 23RD PROTEST OF AIPAC ANNUAL CONFERENCE
maj 23, 2005
piśmienny
"Młyn na wodę"
sierpień 31, 2004
Pokonać bestię i zająć jej miejsce
sierpień 7, 2004
PAP
Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
Balcerowicz tłumaczy się
marzec 10, 2006
PAP
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwaśniewski: Europa ofiarą snów o panowaniu
maj 8, 2005
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2012 Polskie Niezależne Media