ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Bankructwo Ukrainy 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
więcej ->

 
 

Marsz szaleńców ku wojnie na Bliskim Wschodzie?



Marsz szaleńców ku wojnie na Bliskim Wschodzie staje się coraz bardziej prwadopodobny, z powodu fiaska polityki USA, dyktowanej przez lobby Izraela. Polityka ta dotyczy w pierwszym rzędzie Izraela, potem pacyfikacji Iraku, następnie pomocy USA przy dewastowaniu Libanu, a w nastęnym stadium może ona spowodować wojnę z Syrią i Iranem. Kto prowadzi Amerykanów do „doliny śmierci” naszych czasów?

Zaczęło się od wystawienia przez Bush’a czeku in blanco ekstremistom izraelskim, a rolę główną odegrali wiceprezydent Dick Chenney i minister obrony Donald Rumsveld, tak zwana „kabała Chenney-Rumsfeld’a” jak to napisał szef sztabu Collina Powell’a, pułkownik Lawrence Wilkerson, w której to kabale głównymi ideologami byli Paul Wolfowitz i Douglas Feith, a najlepszą aktorką w drugorzędnej roli, była Condoleezza Rice, według, Ray’a McGovern’a, byłego analityka wywiadu CIA.

Dr. Rice została przyjęta do bractwa neokonserwatystów-sjonistów, jako pomocnica pięć i pół roku temu, używana do przekształcania w rzeczywistość, żydowski sen o potędze, zdobycia dominacji Izraela i USA na Bliskim Wschodzie, za pomocą wojny. Stało się tak według rozczarowanego byłego ministra skarbu Paul’a O’Neil’a. Pierwszym krokiem było wyjaśnienie, że USA, nie będzie „bezstronnym rozjemcą” w konflikcie Żydów z Palestyńczykami, ale będzie działać na korzyść Izraela. Bush dał wolną ręka permierowi Ariel’owi Sharon’owi, oraz stwierdził że „Irak może być kluczem do przekształcenia całego Bliskiego Wschodu.”

W 1996 roku neokonserwatyści pod wodzą Richard’a Perle i Douglas’a Feith’a przygotowali plan ataku na Irak, gorąco popieranego przez ministra obrony Donald’a Rumsfelda i jego zastępcę Paul’a Wolfowitz’a. Plan ten nosił tytuł „Zerwanie z Przeszłościa: Nowa Strategia Zdobycia Dominacji.” Plan ten wznowiono 30go stycznia, roku 2001.

Dziś Dr Rice stała się Dr. „Nie,” i za wszelką cenę odwleka zawieszenie broni w Libanie i popiera zbrodnicze niszczenie Libanu przez Izrael, które ona nazywa „bólami porodowymi nowego Bliskiego Wschodu.” Teraz razem z Izraelem radykalizuje ona Liban z „wielokulturowego” w „radykalnie islamski.”

Mimo odwrócenia uwagi mediów pro-żydowskich na Liban, faktycznie w Iraku fiasko pogłębia się i Bush mówi o posłaniu 4000 więcej wojska do Bagdadu, bo wojsko zwerbowane przez rząd marionetkowy, urzędujący w fortecy amerykańskej, nie może sobie dać rady, tak że okres służby Amerykanów w Iraku został przedłużony i jest ich tam obecnie 132,000. Tak więc trudno ewakuować jakiekolwiek jednostki z Iraku, co miało mieć miejsce według planu kampanii wyborczej pod koniec bieżącego roku.

Teraz Radca Bezpieczeństwa, Stephen Hadley, twierdzi że głównym powodem kryzysu w Iralu są walki sekt, podczas gdy inni uważają że te walki są podjudzane w celu wyczerpania oporu i zupełnego „zmiękczenia” ludności Iraku, w celu założenia tam
demokracji fasadowej, kontrolowanej przez USA i Izrael.

Sunnici boją się odbierać ciała krewnych z przepełnionych kostnic, żeby nie paść ofiarą bojówek szyitów. Pogłebianie sporu szyitów z sunitami sprzyja Izraelowi i USA. Tymczasem linie dostaw z Kuweitu do Bagdadu staję się coraz bardziej zagrożone i oficjalinie USA zwala za to winę na ministerstwo spraw wewnętrznych, zorganizowanego przez siebie rządu marionetkowego.

Dowódcy wojsk okupacyjnych w Iraku chwalą się, że ani jednej bitwy tam nie przegrali, ale jak kiedyś powiedział pulkownik Tu, z Armii Północnego Wietnamu, w czasie pertraktacji z Amerykanami „To może być prawdą, ale ta prawda dziś nie ma żadnego znaczenia.”

Związek „Weteranów Zawodowych Wywiadowców w Obronie Zdrowego Rozsądku” w USA protestuje od 33 miesięcy, że wojna w Iraku jest „nie do wygrania” i że już jest najwyższy czas skończyć z mrzonkami, że USA i Izraela mogą „przekształcić cały Bliski Wschód.” Dyskutuje te sprawy Ray McGowern w artykule o fiasku USA i Izraela na Bliskim Wschodzie, opublikowanym 2go sierpnia, 2006 w Antiwar.com, na temat „marszu szaleńców ku wojnie na Bliskim Wschodzie;” w tej samej publikacji Justin Raimondo napisał „Masakra w Qana pokazuje prawdziwe oblicze agresji Izarela.”

www.pogonowski.com
2 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Czy Urban...?
kwiecień 6, 2004
Warmuz
Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tishman
styczeń 14, 2004
Neandertalczycy są wśród nas ...
październik 23, 2006
INTERIA.PL
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
Lewizna na wydziale prawa (ideały sięgają bruku)
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Garbate umysły i Pinochet
czerwiec 29, 2007
Artur Łoboda
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media