|
Kto się boi Magdaleny Ogórek?
|
|
Mała perspektywa widzenia powoduje, że mamy słabą orientację miejsca - w jakim się znajdujemy.
Gdy z kolei, zbyt szeroka jest panorama - to wszystkie szczegóły umykają naszej uwadze.
Do przedwczoraj - nie miałem zielonego pojęcia, że istnieje kobieta o nazwisku Magdalena Ogórek.
Dzieje się tak dlatego, że 13 lat temu wyrzuciłem telewizor.
Ale główne media - bardzo szybko uświadomiły mi, że jest to kobieta - na którą należy zwrócić uwagę.
Upadająca SLD podjęła ostatnią - desperacką próbę ratunku i w jej imieniu Leszek Miller zaproponował Magdalenę Ogórek - na kandydatkę SLD w tegorocznych wyborach prezydenckich.
I pewnie informacja ta przeszłaby bez echa.
Ale następnego dnia - nastąpiły ataki medialne na tą kobitę - ze strony łże mediów.
Myślący Polak powinien się zastanowić - nad przyczynami, niczym nie uzasadnionych ataków - na ewentualna kandydatkę SLD, w wyborach prezydenckich.
Ani - nie jest to osoba szczególnie inteligentna, ani - nie posiadająca doświadczenia i zaplecza politycznego.
Dlaczego więc - bardzo podle zaatakowano kobietę, która nic jeszcze nie znaczy?
Ze względu na szeroką perspektywę widzenia - odpowiedź dla mnie oczywista.
Kiedy zestawi się Magdalenę Ogórek z Bronisławem Komorowskim - to żaden myślący Polak - nie zagłosuje na Komorowskiego.
Nieuk i ignorant Komorowski zostanie stłamszony przez delikatność i wrażliwość młodej kobiety.
To stwierdzenie nie oznacza, że zachwycam się panią Ogórek, ale dowodzi tego, że zamykając się przed problemami politycznymi i społecznymi naszego Kraju - Komorowski tworzył swój prawdziwy wizerunek - zasłaniany przez ogólnopolskie media.
Każdy - doświadczony obserwator świata polityki, doskonale zdaje sobie sprawę, że przy obecnej świadomości społecznej - Magdalena Ogórek ma wielkie szanse - by pokonać w wyborach Komorowskiego.
Dlatego zawczasu - w ekspresowym tempie podjęto się prowokacji - w celu oplucia i zdyskredytowania tej kobiety, przez co niedopuszczenia jej do kandydowania w wyborach prezydenckich.
Przecież część z błota, którym obrzuca się tą kobietę - pozostanie na jej wizerunku.
Nie wchodzę w szczegóły: jakim sposobem taka kobieta dogaduje się z Millerem, albo Szenyszyn. Wiem naprawdę niewiele o ewentualnej kandydatce SLD.
Ale nerwowość - z jaką zareagowały środowiska najemnych dziennikarzy każe mi zastanowić się - nad całą tą sytuacją.
Proszę się spodziewać w najbliższym czasie kampanii medialnej - służącej przemianie wizerunku Bronisława Komorowskiego - na środkowoeuropejskie "słońce narodu".
A podsumuję tą wypowiedź - bardzo smutnym wnioskiem.
Dlaczego - w całym środowisku patriotycznym - nie wybrano osoby, która wywołałaby podobne zdenerwowanie w otoczeniu Komorowskiego i zakończyła rządy tego haniebnego indywiduum.
Czy przypadkiem, prawdziwe zaplecze polityczne Komorowskiego - nie znajduje się w szeregach opozycji?
Czy naprawdę nie chodzi o to, by pozorować jedynie działania, w celu niedopuszczenia patriotów do naprawy Tego Kraju?
To pytanie zadaję sobie od ponad piętnastu lat.
|
|
14 styczeń 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
[img]http://i.imgur.com/kwcmgaI.jpg[/img]
Krew ci z mózgu w inne miejsce odpłynęła?
-
|
|
2015-01-15
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Patriotyzm a emigracja
listopad 7, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
|
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
|
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
|
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
|
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
|
Arial Sharon zarządził zabójstwo Yassera Arafata - stwierdza przyjaciel Sharona
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
|
"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
|
Adolf Eichman urodzony w Austrii w Solingen i stracony w Izraelu
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
|
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
|
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
|
Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
|
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
|
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
|
|
|