|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
więcej -> |
|
Karuzela stanowisk
|
|
Zmiany w radach nadzorczych
W dniu 2 września 2003 r. odbyły się Walne Zgromadzenia spółek miejskich, na których podjęto uchwały o odwołaniu członków Rad Nadzorczych i powołaniu na ich miejsce nowych członków Rad.
Walne Zgromadzenie Krakowskiego Holdingu Komunalnego S.A. podjęło uchwały o odwołaniu z Rady Nadzorczej Spółki Kazimierza Szewczyka, Michała Lissowskiego, Jerzego Skrzypka i Haliny Syrek oraz powołaniu na ich miejsce Mieczysława Wlezienia magistra chemii prezesa Ferex Sp. z O.O., Romana Kurka, Krzysztofa Tora doktora prawa, adiunkta w AE w Krakowie i Leszka Gołdę inżyniera ochrony środowiska, wiceprezesa Komsmet'u.
Walne Zgromadzenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. podjęło uchwały o odwołaniu Pawła Stańczyka, Tadeusza Stasielaka i Zygmunta Kurka oraz powołaniu na ich miejsce profesora Ryszarda Borowieckiego Rektora AE w Krakowie, Andrzeja Curyło magistra elektryka kierownika, Zakładu Energetycznego PHS i Krzysztofa Wo?niaka magistra ekonomii, pracownika IMG BSK S.A.
Walne Zgromadzenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A., które podjęło uchwały o odwołaniu z Rady Nadzorczej Spółki Ryszarda Byrkę, Leszka Gołdę i Włodzimierza Saka oraz powołaniu na ich miejsce Stanisława Owsiaka Profesora AE w Krakowie, Norberta Słowika Dyrektora w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Grażynę Ociepkę prawnika, rzeczoznawcę majątkowego.
Walne Zgromadzenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A., które podjęło uchwały o odwołaniu z Rady Nadzorczej Spółki Tadeusza Capika i Tadeusza Borkowskiego oraz powołaniu na ich miejsce Wiesława Ślagi magistra ekonomii, byłego dyrektora Oddziału PKO B.P. w Krakowie i Tomasza Pęcherza prawnika.
Walne Zgromadzenie Agencji Rozwoju Miasta S.A., które podjęło uchwały o odwołaniu z Rady Nadzorczej Spółki Ireny Cebuli i powołaniu na jej miejsce Andrzeja Mani profesora UJ, kierownika Katedry Amerykanistyki.
Nowo powołani członkowie rad nadzorczych posiadają dyplomy złożenia egzaminu dla kandydatów na członków do rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa lub z racji wykształcenia są zwolnieni z tego wymogu.
|
|
6 wrzesień 2003
|
|
|
|
|
|
LaRouche o najważniejszych kwestiach po wyborach 7 listopada
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
|
Słowacja: protesty "wolnych" mediów
marzec 27, 2008
marduk
|
Nie chcą dopuścić?
lipiec 19, 2004
|
Episkopat zaniepokojony brakiem Boga w europejskiej konstytucji
luty 7, 2003
IAR
|
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
|
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
|
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
|
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Hiroszima i Nagasaki a „Tarcza” w Polsce
sierpień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Nowy Minister Obrony USA i Fakty Dokonane?
grudzień 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Analfabetyzm prawny w sądach
marzec 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
|
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Z frontu walki z nudą
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
|
więcej -> |
|