|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
więcej -> |
|
III wojna światowa
|
|

Zamachy w Rosji i Izraelu, wojna w Iraku, islamski terroryzm to trzecia wojna światowa - powiedział RMF FM znawca sytuacji międzynarodowej, Krzysztof Mroziewicz. - To wojna globalizmu z jego islamskimi wrogami.
- Ostatnia czarna seria wydarzeń w Rosji to kolejny etap tej wojny. To wojna pełzająca, która trwa już dłuższy czas. I ona zgodnie z logiką wojny ma swoje okresy pików, czyli działań takich, które znajdują się na pierwszych stronach gazet jako wiadomości, i ma okres przestojów, czyli tego wszystkiego, co się na frontach się dzieje - mówi Krzysztof Mroziewicz.
Negocjacje z terrorystami
- Nie są to akcje zaplanowane w jednym miejscu i skoordynowane, ale tym gorzej, bo z rozproszonym przeciwnikiem o wiele trudniej walczyć. Działa tutaj efekt domina - jeden akt terroru, sprawia, że dochodzi do kolejnych. Ja robię, mnie się udało. Ty jesteś do mnie podobny, ty rób, tobie też może się udać. Na tym polega to sprzężenie wewnętrzne, ale nie organizacyjne tych wszystkich ognisk islamskich, które się uaktywniły w tym procesie wojny pełzającej - wyjaśnia Mroziewicz.
- Ta wojna - jak dodaje - trwać będzie jeszcze wiele lat. W ostatecznym rozrachunku wygra ją strona globalizacji, bo tego procesu nie da się już odwrócić. Pytanie tylko, jakim kosztem zostanie odniesione zwycięstwo. Wszak nie da się wykluczyć, że terroryści użyją w końcu broni masowego rażenia.
|
|
1 wrzesień 2004
|
|
|
|
|
|
Co wszyscy powinnismy wiedziec
październik 9, 2007
....
|
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
|
Czy przeproszą
sierpień 19, 2003
Tłum. Alex L.
|
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
|
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Perspektywy Rozwoju Gospodarczego Chin
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Twórczość filmowa Krzysztofa Zanussiego uhonorowana w Izraelu
lipiec 17, 2002
PAP
|
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
|
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
|
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
|
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
|
Przywrócić Polakom nadzieję.
DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
|
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
|
Największy błąd Jana Pawła II
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
|
Babinicz czy Kmicic
czerwiec 7, 2003
" Zawisza Czarny"
|
więcej -> |
|