ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ponad tysiącu dzieci w Gazie amputowano kończyny, w większości BEZ ZNIECZULENIA 
4 styczeń 2024     
Obama i wojna niesprawiedliwa w Iraku 
11 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Mienie porzucone (1) 
28 kwiecień 2019     
Uwagi po pierwszym medialnym ataku na Piotra Glińskiego 
25 listopad 2015      Artur Łoboda
Walentin Katasonow "Kapitalizm" 
4 lipiec 2013      Artur Łoboda
Marian Kowalski - przemówienie Anty KOD, 23.01.2016 r.  
24 styczeń 2016     
Wniosek o odwołanie ministra zdrowia z 15 maja 
31 maj 2020     
Drony odtwarzają nagrania płaczących dzieci i wrzeszczących kobiet, aby zwabić ludzi na zewnątrz, a następnie ich zamordować 
24 kwiecień 2024      Caitlin Johnstone
Stalin a Polski Front w 1944-45 i Tragedia 2 Armii WP pod Budziszynem 
11 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczna gra z Łukaszenką 
3 luty 2011      Artur Łoboda
Światowa Rada Zdrowia wzywa do natychmiastowego zaprzestania eksperymentalnych „szczepionek” COVID-19 
1 styczeń 2022     
Nowości "Antyk" 2 czerwca 2016.  
3 czerwiec 2016      Marcin Dybowski
Główny rozgrywający - "gazeta.pl"  
14 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Odwojować kulturę - Małgorzata Todd 
24 sierpień 2019      Alina
Suki 
12 listopad 2011      Artur Łoboda
Ameryka Potrzebuje Wasali a Nie Konkurencji Euro 
17 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Sejmowy MOTŁOCH napluł na groby ofiar 
12 lipiec 2013      Artur Łoboda
Zanim opiszę na czym polega OSZUSTWO Uchwały o tak zwanej "Strefie Czystego Transportu" 
23 luty 2026     
Lis minister 
9 kwiecień 2020     
Prawdziwi płaskoziemcy są w nauce  
21 lipiec 2021     

 
 

Jak powstrzymać budowę Judeopolonii?


Szukać sojuszników omijając Waszyngton i Tel Awiw!



Miliony złotych - ukradzione z kieszeni polskiego podatnika - na powstanie Muzeum [zakłamanej] Historii Żydów Polskich; wypłacanie Żydom zasiłków z polskiej kasy za zbrodnie, których dokonali niemieccy naziści. Takich „cegiełek” pod budowę Judeopolonii mamy aż nadto, by łudzić się jeszcze, że Polacy mają do dyspozycji własne państwo. Nic jednak nie jest przesądzone.

Historia Polski pokazuje, że pisane przez wrogów rozmaite scenariusze wcale nie muszą doczekać się zaplanowanego przez nich finału. Wystarczy wspomnieć rok 1920, kiedy przegnaliśmy znad Wisły czerwoną zarazę. Jednak obecnie sprawa wydaję się być bardziej skomplikowana i - po ludzku rzecz ujmując - beznadziejna. W dwudziestoleciu mieliśmy przecież elity, a dziś - jak celnie zauważył Grzegorz Braun - jesteśmy narodem z resztek. Polską inteligencję wymordowano, bądź zmuszono do emigracji, a w jej miejsce komuna i postkomuna wmontowała własne „elity”, za które każdy przyzwoity Polak bardzo się wstydzi.

I tak, odgórnie ustawione „elity” wmawiają Polakom - za pośrednictwem antypolskich mediów - że oto powinniśmy kłaniać się panom z Waszyngtonu i Tel Awiwu, a Eurokołchoz (zwany Unią Europejską) to największe dobrodziejstwo. Problem w tym, że narzuceni Polsce „sojusznicy” nijak się mają do polskiego interesu, o czym przekonujemy się coraz boleśniej. Najwyższy czas rozejrzeć się zatem za innymi sprzymierzeńcami, z którymi mamy szansę współpracować na partnerskich zasadach.

A tych mamy na wyciągnięcie ręki. Wizyta J.E. Ahmada Arnousa, Doradcy Ministra Spraw Zagranicznych i Emigrantów Syrii, to kolejny sygnał z kraju rządzonego przez Bashara Al-Assada, że jest wola do współpracy z Polską.


http://forum.wolna-polska.pl/viewtopic.php?f=6&t=1106&p=2474&hilit=syria#p2474


Przyjazne relacje zostały zaakcentowane 19 grudnia, podczas przyjęcia z okazji nabycia przez Ambasadę Syryjskiej Republiki Arabskiej budynku pod nową siedzibę w Warszawie. Obok diaspory syryjskiej na uroczystość przybyli polscy przedsiębiorcy i przedstawiciele świata nauki. Pojawił się również eurodeputowany Janusz Korwin-Mikke. Zaproszenie jakie wystosował J.E. dr Idris Mayya, Chargé d'Affaires Ambasady Syrii przyjęli także dyplomacji zaprzyjaźnionych państw m.in. J.E. Ramin Mehmanparast, Ambasador Iranu w Polsce.

Podczas przemówienia Arnous przyznał, że Polska jest krajem, który dał wiele ludzkości w takich dziedzinach takich jak literatura, geografia, astronomia i chemia. Wspomniał wielkich i cenionych Polaków - Fryderyka Chopina, Marię Skłodowską-Curie czy Mikołaja Kopernika. I wreszcie, nawiązał do „znanego na całym świecie” świętego Jana Pawła II.

Mówiąc o Syrii zwrócił uwagę na to, że „jest tam kolebka cywilizacji”, a sam kraj cieszy się bogatą historią i kulturą. Nawiązując do obecnej sytuacji, potwierdził, iż wynika ona z zawiązania „jednego z największych spisków na świecie”. - Poprzez szkolenie, uzbrojenie i opłacanie terrorystów przez inne państwa atakowany jest cały kraj - wyjaśnił syryjski polityk. Podkreślił, że działania te mają na celu rozbicie jedności narodu i wpłynięcie na zmianę kierunków politycznych Syrii. Zapewnił, że dzięki solidarności Syryjczyków jego kraj przeciwstawia się temu spiskowi. „Sytuacja w Syrii jest dobra dzięki poświęceniu jej narodu, jej dzielnej armii oraz krwi męczenników, którzy zrosili ojczystą ziemię swoją czystą krwią, aby Syria pozostała dumna i niepodległa” - wyjaśnił syryjski dyplomata.

W imieniu swojego rządu Arnous podziękował Polsce za stanowisko w sprawie sytuacji w Syrii. Zapewnił, że doceniają starania strony polskiej, aby zakończyć trwający dramat na drodze dialogu między samymi Syryjczykami i bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz. „My w Syrii, pragniemy, aby łączące nas z Polską wieloletnie i głębokie stosunki były jak najlepsze, stale dążymy do ich rozwoju w wielu dziedzinach. Wysoko oceniamy stanowisko polskiego rządu dotyczące kryzysu w naszym kraju, który to zawsze wzywał Syryjczyków do dialogu jako jedynej drogi wyjścia z obecnego kryzysu” - podkreślił Radca Ministra Spraw Zagranicznych i Emigrantów Syrii. Korzystając z okazji podziękował także polskim instytucjom, zwłaszcza MSZ i MSW, za okazaną pomoc w uzyskaniu niezbędnej zgody na zakup nowego budynku pod ambasadę Syrii w Warszawie.

Diaspora syryjska w Polsce liczy ok. 500 osób, wśród których jest wielu lekarzy, architektów jak również prywatnych przedsiębiorców. Obecnie kilkudziesięciu młodych Syryjczyków kształci się także na polskich uczelniach.

Agnieszka Piwar
http://www.prawy.pl/z-kraju/7899-jak-powstrzymac-budowe-judeopolonii-szukac-sojusznikow-omijajac-waszyngton-i-tel-awiw


-
27 grudzień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dlaczego Amerykanie Walczą?
grudzień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
Russian-Jewish Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
Kosowo nowe "państewko"
luty 19, 2008
Jacek Bartyzel
2009.02.15. Serwis wiadomosci ze świata bez cenzury
luty 15, 2009
tłumacz
Nowa sztuka: „Dogadywania, czyli mowa trawa”
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
Tajemnica misteriów (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
"Czytelnik" ślepy jest i tyle
listopad 12, 2005
Marek
Koniec zasobów taniej robocizny w Chinach?
czerwiec 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Boże chroń nas przed ekonomistami
styczeń 28, 2003
Artur Łoboda
Za Putinu!
styczeń 9, 2008
MAREK BARAŃSKI
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media