ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
więcej ->

 
 

Bredzenie psychopaty. "Balcerowicz: Do strefy euro najlepiej w 2007 roku"

"Zdaniem prezesa Narodowego Banku Polskiego Leszka Balcerowicza, Polska powinna jak najszybciej wejść do strefy euro, a optymalnym terminem najprawdopodobniej może okazać się rok 2007.
"Sprawdzamy, czy 2006 rok wchodzi w rachubę ze względu na cykle podejmowania decyzji. Jeśli nie, to 2007 byłby tym optymalnym terminem z punktu widzenia rozwoju gospodarczego" - powiedział w wywiadzie dla PAP Leszek Balcerowicz.

Spełnienie kryteriów z Maastricht, warunkujących wejście do strefy euro, jest, zdaniem prezesa NBP, korzystne dla gospodarki niezależnie od wejścia do strefy euro.

"Dlaczego warto szybko wejść do strefy euro? Po pierwsze dlatego, że im wcześniej spełnimy te warunki - kryteria z Maastricht - tym lepiej dla naszego długofalowego wzrostu. Po drugie, im dłuższy byłby okres przejściowy, tym dłuższy będzie czas, w którym mogą występować różne komplikacje związane z dużym napływem i ewentualnie ryzykiem odpływu kapitału krótkoterminowego.

Wreszcie - po trzecie - im szybciej Polska wejdzie do strefy euro, tym szybciej osiągnie związane z tym korzyści" - powiedział.

"Mowa o takich korzyściach jak wyeliminowanie ryzyka kursowego, co będzie służyć rozwojowi handlu, a przez to wzmocni wzrost gospodarczy. Wejście do strefy euro zapewni bardziej przejrzyste warunki konkurencji, nie wspominając już o takich rzeczach jak wygoda podróżowania" - powiedział.

Dodał, że Polska już spełnia większość kryteriów z Maastricht, np. inflacja mieści się w wymogach UE.

Balcerowicz uważa, że polityka gospodarcza powinna przede wszystkim wyznaczać dobre i maksymalnie jednolite ramy dalszego rozwoju dla społeczeństwa i gospodarki, a nie koncentrować się na różnicowaniu szczegółowych rozwiązań.

"Maksymalnie jednolity system podatkowy. Maksymalnie jednolite rygory związane z nadużywaniem pozycji na rynku, rządy prawa.

Im mniej szczegółowego różnicowania, tym lepiej" - powiedział."
PAP

Komentarz
Nie będę polemizował z powyższym tekstem.
Katastrofa gospodarki polskiej jest dostateczną recenzją dokonań Balcerowicza.
Mam nadzieję, że w 2007 roku Polska w końcu odzyska narodową walutę (obecna waluta to produkt światowego kapitału spekulacyjnego), a Balcerowicz będzie w kryminale, gdzie jest jego miejsce.
31 grudzień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
Polska odmawia
wrzesień 4, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
8 MARCA
marzec 8, 2006
zaprasza.net
Motanie człowieka
grudzień 3, 2008
Artur Łoboda
Fura, skóra i komóra .... czyli ..... jeszcze niedawna nadzieja durnych Polaków
czerwiec 19, 2008
SE
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Zamiast do KRYMINAŁU - przybywa do Białego Domu
listopad 21, 2005
tadeusz
Ballada o rogach Szatana
wrzesień 14, 2006
Nebukadnezar
Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Sikanie po nogach
czerwiec 5, 2003
Andrzej Kumor
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
Czy może mi ktoś pomóc?
październik 2, 2007
Artur Łoboda
Australijski Wielgus...i jego druzyna
czerwiec 23, 2007
Elzbieta Szczepanska
Spisek generałów w USA?
kwiecień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Z gównem pod podeszwą
wrzesień 1, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media