|
Kundel szczeka - jak długo będzie?
|
|
Szedłem kiedyś chodnikiem, a za przyległym ogrodzeniem biegał kundel, który szczekał na mnie - biegając wzdłuż ogrodzenia.
Szczekanie psa było na tyle irytujące, że spojrzałem mu w oczy i pokazałem swoją grozę.
I tak szedłem przez około 50 metrów, a pies biegł rzucając się z prawa- na lewo - do tego niemiłosiernie wyjąc.
Aż w pewnym momencie spostrzegłem, że ogrodzenie się skończyło i z obawy, że kundel może mnie ugryźć w nogę - przyjąłem postawę do skutecznego konięcia tego psa.
Gdy kundel to zobaczył - zaszczekał strachliwie i uciekł kilkanaście metrów ode mnie.
W dniu wczorajszym inny kundel dał glos.
Nie oglądam telewizji - nie słucham radia.
Dlatego powtarzam za informacją prasową:
"Minister w Kancelarii Prezydenta Tomasz Nałęcz powiedział w niedzielę po audycji "7 dzień tygodnia" w Radiu Zet, że w efekcie sobotniego kongresu narodowców zmienił swoje poglądy na ten temat.
Od wczoraj jestem zwolennikiem głośnego przestrzegania przed zagrożeniem, które płynie ze strony radykalnych narodowców (...). Jak oglądam tego rodzaju spotkania, to mi żywcem stają przed oczami (...) sceny z lat 30. XX w., kiedy też był ONR, Młodzież Wszechpolska, kiedy zapowiadano taką właśnie uporządkowaną Polskę."
Tak się składa, że to komuniści - do których zalicza się Nałęcz - byli sprzymierzeńcami Hitlera w ataku na Polskę, a potem w eksterminacji polskiej inteligencji, oraz pacyfikacji wszelkich idei patriotycznych w Polsce.
Dokładnie tak samo - jak robi dziś Rząd Platformy Obywatelskiej.
Żywię przekonanie, że celem Ruchu Narodowego jest ratowanie Polski, a nie prymitywna żądza eksterminacji - jaką realizuje obecny Rząd wobec Narodu Polskiego i polskiej kultury.
Z tego powodu pozwolę sobie podpowiedzieć bardzo ważny ruch polityczny, który natychmiast powinni wykonać inicjatorzy Ruchu Narodowego.
Nałęcz jest historykiem.
Nie może więc powiedzieć, że nie zna historii.
Dlatego jego publiczna wypowiedź jest pomówieniem godzącym w dobre imię inicjatywy społecznej.
Polski Ruch Narodowy nie musi udowadniać, że nie miał nigdy nic wspólnego z nazizmem i cały czas walczył z Niemcami.
To Nałęcz ma obowiązek udowodnić swoje kłamliwe tezy!
Ruch Narodowy powinien jednak zebrać dokumentację współpracy komunistów z hitlerowcami - zarówno w napaści na Polskę - jak też w eksterminacji Narodu Polskiego.
Koszty sądowe nie są wielkie i będąc przygotowani na matactwa sądowe - powinniście rejestrować każde swoje działanie.
To będzie pierwszy krok ku temu - by tacy jak Nałęcz nie czuli się bezkarni w swoich pomówieniach.
Już sam fakt wytoczenia pozwu o oszczerstwo - przeciwko "Ministrowi w Kancelarii" Komorowskiego - będzie miał mocny - międzynarodowy wydźwięk polityczny.
Walczcie swoją inteligencją, a ja podam w przyszłości "intelektualną amunicję".
P.S.
Na ogół psy mnie bardzo lubią i łaszą się do mnie.
Ja również lubię zwierzęta i potrafię głaskać psy tak - by sprawiało im to przyjemność.
Opisany w tekście kundel musiał być lewackim.
|
|
9 czerwiec 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
I czego sie paniusia....
październik 28, 2006
Gloria z Melbourne
|
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
|
The Pogrom of Kielce
lipiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
|
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
|
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
|
Prymitywna rusofobia tygodnika WPROST inspiracją do nauki demokracji...od Rosji
wrzesień 16, 2007
tłumacz
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
Wizyta George W. Bush'a
Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
|
Podchody twórców wirusów
czerwiec 5, 2004
|
Rzeczywistość PiS
kwiecień 10, 2006
|
"Patriotyzm jutra"
marzec 24, 2006
www.krakow.pl
|
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
|
Prezydent Krakowa straci immunitet?
luty 10, 2007
PAP
|
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
|
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
|
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
|
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
|
|
|