|
Czy ludzie Tuska fałszują wybory?
|
|
Rzecznik prasowy PiS Adam Hofman, w swojej rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził, że w Polsce jest blisko półtora miliona głosów nieważnych.
Gdyby uznać tą informację za prawdziwą to oznaczałoby to, że około 10 procent głosów jest jest unieważnionych.
Czy jest to efekt manifestacji społeczeństwa wobec polityków, czy też wynik matactw wyborczych?
Jedenaście lat temu byłem Mężem Zaufania w komisji wyborczej i spełniłem swój obowiązek zgodnie z honorem.
Wtedy liczba głosów nieważnych wyniosła dużo poniżej jednego procenta.
Skąd więc tak nagły wzrost?
Nie ważne jak się głosuje ale ważne: kto głosy liczy.
Kilka miesięcy temu uczestniczyłem w rozprawie, którą wytoczyłem Zarządowi Województwa Małopolskiego a więc strukturze przestępczej powiązanej z PO.
Sędzia prowadzący sprawę nie dopuścił żadnego mojego wniosku a w uzasadnieniu odrzucenia pozwu użył słownictwa stosowanego przez struktury przestępcze Platformy Obywatelskiej.
Jak się później okazało sędzia ten - o bardzo dużych zasługach dla systemu bezprawia PRL - jest przewodniczącym Wojewódzkiej Komisji Wyborczej.
Jeżeli tak samo osądza wyniki wyborów, jak sprawę którą wytoczyłem przestępcom z PO to jest więcej niż pewne, że wyniki wyborów są fałszowane.
|
|
4 lipiec 2011
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Śledczy badają, czy w Warszawie nie doszło do próby fałszowania wyborów prezydenckich. Jak ustalili reporterzy śledczy RMF FM, policja znalazła w bagażniku byłego komendanta policji z warszawskiej Białołęki kilkaset wypełnionych kart do głosowania z zeszłorocznych wyborów. Komendant Mariusz W. jest podejrzany o zabójstwo biznesmena w Warszawie.
Policjanci po dwukrotnym przeszukaniu samochodu komendanta znaleźli pakiet kart do głosowania z opisem jakoby karty te były załącznikiem do protokołu wyborczego. To są karty wypełnione i ustalamy w tej chwili, na jakim etapie znalazły się one u naszego podejrzanego - potwierdza doniesienia RMF FM Renata Mazur z prokuratury okręgowej Warszawa - Praga.
|
|
2011-07-14
potwierdzenie artykułu
|
|
|
|
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
|
Komentarz
listopad 13, 2007
10
|
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
|
Zniewolony umysł
grudzień 29, 2003
Artur Łoboda
|
Przeciętny wyborca PO
wrzesień 16, 2008
AS
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
|
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Czy Bush jest "pożytecznym idiotą" Alkaidy ?
sierpień 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mydlenie Oczu na Temat Iraku
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W sprawie roszczeń WJC
luty 27, 2007
przysłał Bohdan Szewczyk
|
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
|
Odłożona prywatyzacja
lipiec 4, 2002
PAP
|
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
|
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
|
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
|
|