ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
więcej ->

 
 

Z korupcją wciąż nam do twarzy

Polska znalazła się na 45 miejscu wśród 102 państw w rankingu Transparency International dotyczącym postrzegania korupcji przez obywateli. Na czele rankingu są państwa, w których korupcja - zdaniem ich obywateli - jest znikoma.

W 10-punktowej skali Polska uzyskała 4 punkty i znalazła się na tym samym miejscu co Brazylia, Bułgaria, Jamajka oraz Peru.

Na pierwszym miejscu znalazła się Finlandia - postrzegana jako kraj o najmniejszej korupcji (9,7 pkt.), zaś za najbardziej skorumpowane państwo uważany jest Bangladesz (1,2 pkt.).

W czołówce państw o najmniejszym poziomie korupcji znajdują się Dania i Nowa Zelandia (po 9,5 pkt.), Islandia (9,4), Singapur i Szwecja (po 9,3 pkt.) oraz Kanada, Luksemburg i Holandia (po 9 pkt.).

Do najbardziej skorumpowanych państw zaliczane są Nigeria (1,6 pkt.), Angola, Madagaskar i Paragwaj (po 1,7 pkt.).

TI ogłosiła w środę indeks postrzegania korupcji w 2002 roku. Jest to miernik postrzegania korupcji przez obywateli w danym państwie, określany w dziesięciostopniowej skali. Im wyższy indeks tym mniej skorumpowane państwo. W 2000 Polska zajęła - według indeksu - 45. pozycję, a w 1999 - 44.
28 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Czerwona gospodarka
czerwiec 24, 2003
przesłała Elżbieta
„Faszyści” i obłąkańcy
grudzień 11, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
Informatyczne problemy
czerwiec 16, 2003
red. Krzysztof
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
Kosztowny kredyt czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
WorldCom ogłasza bankructwo
lipiec 22, 2002
PAP
Co drugi gimnazjalista z Mazowsza codziennie wypija po kilka napojów energetycznych
styczeń 10, 2008
Interia / PAP
Odpolitycznianie prokuratury
luty 22, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Ataki na polskość
wrzesień 8, 2007
..
Aleksander Kwaśniewski - prezydent RP
listopad 18, 2003
ljubitiel
Benedykt XVI o "lekarstwie nieśmiertelności"
marzec 9, 2008
PAP
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
DOMOWA HODOWLA MĘŻCZYZN
maj 15, 2003
red. Krzysztof
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media