ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

To trzeba zobaczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
19 marzec 2025      Georgina Orwell
Nie głosowałem na Prezydenta 
11 sierpień 2017     
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część dziewiąta 
12 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Nie żyje Alina Janowska 
13 listopad 2017     
Jaki Rząd - taki minister 
26 wrzesień 2017     
Znaleźć się pośród ludzi i nieludzi 
23 marzec 2017      Jolanta Michna
Fala drąży umysł 
7 lipiec 2021      Artur Łoboda
Zrozumieć współczesność 
3 styczeń 2020     
Nie tylko respiratorami zabijali pacjentów we Włoszech 
26 styczeń 2021      Artur Łoboda
Magiczna Moc Wielkiej Nocy, czyli emanujące z Ciemności Światło 
23 kwiecień 2011      Marek Głogoczowski
Tindari, a polski patriotyzm 
24 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Kłamstwo "Omikron" szyte grubymi nićmi 
28 listopad 2021     
Jestem za, a nawet przeciw 
6 maj 2015      Artur Łoboda
Nowe hasła - starzy oszuści 
27 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Naruszenia Kodeksu Norymberskiego w programie kontroli Covid-19 
7 grudzień 2023     
Która "niezależna"  
18 styczeń 2017      Artur Łoboda
Ja też skrytykuję pierwszy rok prezydentury Andrzeja Dudy 
6 sierpień 2016      Artur Łoboda
O sytuacji w Lombardii, wakcynacji i maseczkach 
3 grudzień 2020      Artur Łoboda
Bezczelna litwaczka dalej opluwa Polaków 
8 marzec 2018     
FACTS ON COPERNICUS INCONVENIENT TO NEO-NAZI PROPAGANDA  
12 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

PAKT WOJSKOWY USA-POLSKA-IZRAEL

We wtorek 22 czerwca w krakowskiej "Kuźnicy" odbyło się spotkanie z udziałem gości specjalnych: Yonatana Shapiry – byłego kapitana izraelskich sił powietrznych, który odmówił służby wojskowej na Terytoriach Okupowanych oraz Ewy Jasiewicz – jedynej Polki uczestniczącej w rejsie konwoju humanitarnego Flotylli Wolności zaatakowanej 31 maja, na wodach międzynarodowych przez posługujących się śmigłowcami piratów, mających swe gniazdo w mini-państwie Izrael (IL).

Byłem na tym interesującym spotkaniu (siedziałem pod portretem mego kolegi, utopionego na Krecie w dziwny sposób dziesięć lat temu, mającego akurat wtedy zostać rzecznikiem rządu SLD Andrzeja Urbańczyka. Dość młody pilot helikopterów Jonatan Szapiro (jego ojciec to emerytowany pułkownik IDF) powiedział nam rzecz interesującą. Otóż istnieje PAKT WOJSKOWY USA-POLSKA-IZRAEL. Podejrzewam, że za niechęć do przystąpienia do tego tajnego paktu, został "skasowany" wicepremier Andrzej Lepper oraz jego Samoobrona.

A co będzie dalej? Młody Szapiro powiedział nam (było dość dużo młodych ludzi), że nie ma co czekać aż dojrzeje pokolenie, które będzie miało lepiej poustawiane w głowie niż to obecne (tzn. "solidarnościowe" w przypadku Polski), jako że przygotowane są bardzo nieprzyjemne dla nas wszystkich WOJSKOWE projekty.

Jakie projekty? - patrz sytuacja na Białorusi, w Kirgizji, w Gruzji na Zadniestrzu i oczywiście w Iranie, gdzie w rejonie Morza Kaspijskiego ogłoszono wczoraj STAN WOJENNY w związku z koncentracją w południowym Azerbeidżanie przerzucanych tam z Gruzji znacznej ilości czołgów oraz samolotów Izraela oraz USA:

На севере Ирана объявлено военное положение. Это стало ответом на присутствие на воздушных базах Азербайджана сил Израиля и США, находящихся в боевой готовности. (Источник: KMnews)

Co więcej, kanał Sueski przepłynęło kilka dni temu nie tylko 11 jednostek floty wojennej USA, zmierzając w kierunku morza Arabskiego, ale także 3 izraelskie łodzie podwodne, wyposażone w rakiety z głowicami nuklearnymi o zasięgu 1500 km. Patrz:

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/europe/article7140282.ece

Three German-built Israeli submarines equipped with nuclear cruise missiles are to be deployed in the Gulf near the Iranian coastline.

No i zapewne, tak jak w Afganistanie polscy najemni żołnierze walczą obecnie, za polskich podatników pieniądze, o uwolnienie tego kraju od Afgańczyków, tak w Iranie będziemy niezadługo walczyć o powrót Irańczyków na łono Abrahama i zastąpienie tej wrednej, ściśle ARYJSKIEJ nacji przez Naród Wybrany USraela.(AR = IR, stąd Iran i Irlandia, kraje aryjskie, czyli po grecku arystokratyczne, najlepsze)

Szalom, czyli pokój temu światu pełnemu Bożej Miłości


25 czerwiec 2010

Gasienica 

  

Komentarze

 

Sytuację na Bliskim Wschodzie monitoruje ultraszowinistyczny portal www.debka.com powiązany z kołami wojskowymi i wywiadowczymi Izraela. Czasem tracą kontakt z rzeczywistością, bo wydaje im się że są lobbystami w USA.
Trzeba jednal przyznać że ich motto ZACZYNAMY TAM GDZIE INNE PUBLIKATORY KOŃCZĄ jest prawdziwe...

2010-06-25
tłumacz

  

Archiwum

Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
MODLITWA POD KAMIENNYM WESTCHNIENIEM
czerwiec 7, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
22 LIPCA, STAĆ NA BACZNOŚĆ !
lipiec 25, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Zabójstwo Kennedy'ego: kolejne dowody na spisek?
maj 9, 2007
marduk
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r. Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
Pius X - papież polskiego pochodzenia
grudzień 14, 2002
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media