|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
więcej -> |
|
Polacy ratowali Zydów
|
|
Polacy ratowali Żydów
W Białymstoku odbyły się wczoraj obchody 60. rocznicy wybuchu powstania w getcie. Z tej okazji otwarto wystawę o pomocy niesionej Żydom przez Polaków.
Powstanie w białostockim getcie historycy oceniają jako drugi pod względem wielkości zryw ludności żydowskiej do walki z Niemcami. W uroczystościach wzięli udział Żydzi - dawni mieszkańcy Białegostoku, którzy pamiętają okupację miasta i niemieckie zbrodnie, dokonywane podczas II wojny światowej na narodzie żydowskim i polskim. Wśród uczestników byli też Polacy odznaczeni za ratowanie życia Żydom medalami "Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata".
Ważnym punktem wczorajszych rocznicowych uroczystości było otwarcie wystawy pt. "Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat...". Wystawa ta, eksponowana w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury przez białostocki Oddział Instytutu Pamięci Narodowej, poświecona jest Polakom, którzy na terenie województwa białostockiego z narażeniem życia ratowali Żydów w czasie II wojny światowej. Wystawę otworzyli Hanna Gryberg i przedstawiciel rodziny Leszczyńskich spod Suraża, która w czasie okupacji przechowywała Gryberg w swoim domu.
- Ciągle jeszcze żywa dyskusja tocząca się wokół zbrodni w Jedwabnem przysłoniła ważne i wymagające szerszego nagłośnienia zagadnienie pomocy ukrywającym się Żydom i ratowania ich przed zagładą przez mieszkańców dawnego województwa białostockiego - powiedziała Ewa Rogalewska, kierownik Referatu Wystaw, Wydawnictw i Edukacji Historycznej IPN w Białymstoku. Na wystawie przedstawione są dokumenty i zdjęcia świadczące, że takiej pomocy udzielało całe tamtejsze społeczeństwo polskie. Poszczególne tablice poświecone są udziałowi w ratowaniu Żydów, jaki miało duchowieństwo katolickie, Polskie Państwo Podziemne oraz poszczególni obywatele i zorganizowane instytucje, takie jak Konspiracyjna Rada Pomocy Żydom.
- Wystawa skierowana jest przede wszystkim do młodego widza. Stanowi ona pierwsze spośród szeregu działań planowanych przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Białymstoku, mających na celu poszerzenie wiedzy o stosunkach polsko-żydowskich i represjach, jakim podlegali obywatele polscy w czasie II wojny światowej - powiedziała nam Ewa Rogalewska. - Podczas prezentacji wystawy w różnych miastach regionu zostaną przedstawione wykłady i prelekcje, odbędą się spotkania ze świadkami tamtych wydarzeń, lud?mi uratowanymi i udzielającymi pomocy. Zostaną przeprowadzone warsztaty metodyczne dla nauczycieli historii i języka polskiego - dodała.
Najciekawszym i nowatorskim pomysłem wystawy są prezentowane na niej wyniki kwerendy archiwalnej, dotyczącej ratowania Żydów na obszarze obecnego województwa podlaskiego. Badania naukowe prowadzone w IPN zmierzają do ustalenia jak najpełniejszej listy Polaków ratujących życie Żydom.
|
|
19 sierpień 2003
|
|
Adam Białous, Białystok
|
|
|
|
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
|
Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?
maj 26, 2008
Dariusz Kosiur
|
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
|
Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ...
Orędzie noworoczne "prezydenta" RP
styczeń 1, 2003
zaprasza.net
|
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
Jak zabito Serbię
luty 19, 2008
Jan Engelgard
|
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
|
BÓG - HONOR - OJCZYZNA. PROGRAM WYBORCZY Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
luty 25, 2003
Jan Ogonowski
|
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
|
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
|
Co sie dzieje w tej Polsce ?
kwiecień 8, 2006
przeslala Elzbieta
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
|
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
|
Jak w filmie
maj 9, 2003
Andrzej Kumor
|
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
|
Zbrodnia przeliczana na pieniądze
grudzień 10, 2007
PAP
|
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
|
więcej -> |
|