|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
więcej -> |
|
Samobójstwo z dzieckiem
|
|

28.07.2004 09:08
30-letnia kobieta i jej 6-letnia córka zginęły w poniedziałek, około godziny 23. przed wieżowcem przy Szosie Lubickiej w Toruniu. Wszystko wskazuje na to, że matka wzięła na ręce śpiące dziecko i razem z nim wyskoczyła z mieszkania na 11 piętrze.
Kobieta zostawiła długi, pożegnalny list - informują "Nowości".
Matka z córką mieszkały w wieżowcu przy Szosie Lubickiej od około pół roku. Kobieta pracowała i nie utrzymywała bliskich kontaktów z sąsiadami. Dlatego o przyczynach tego desperackiego kroku nie potrafią nic powiedzieć, a o tragedii rozmawiają niechętnie. Mieszkańcy budynku niczego nie słyszeli. O tym, że coś się stało, dowiedzieli się, kiedy pod blok na sygnale podjechała karetka pogotowia i radiowozy - podkreślają "Nowości".
Według toruńskiego dziennika, tuż po zdarzeniu, na chodniku nie było zbiegowiska, tylko kilka osób wyjrzało przez okna, potem wrócili do łóżek lub przed telewizory. Długo natomiast nie mógł dojść do siebie przechodzień, przed którym w odległości kilku metrów upadły oba ciała. Najpierw odbiły się o dach nad wiatrołapem, potem spadły na asfaltowy chodnik.
"To duży budynek. Ludzie raczej nie interesują się tym, co robią inni. Znamy się tylko z widzenia. Chyba, że ktoś ma w bloku przyjaciółkę" - mówi jedna z mieszkanek wieżowca. Podobnie, jak inni lokatorzy chce zachować anonimowość. "To ogromna tragedia. Ile trzeba desperacji, żeby zabić własne dziecko. Z tą kobietą z 11 piętra spotykałam się czasami w windzie. Miła i spokojna. Mąż je?dził za granicę na tirach. Rzadko go widywałam. Czasami trąbił, kiedy przejeżdżał ciężarówką Szosą Lubicką. Myślę, że to nie było samobójstwo z ubóstwa, bo kobieta i dziecko nie wyglądały na biedne" - dodaje jedna z mieszkanek wieżowca.
Samobójczyni zostawiła długi list pożegnalny adresowany przede wszystkim do męża, którego nie było w domu. Jak się nieoficjalnie dowiedział dziennik "Nowości", wynika z niego, że kobieta planowała samobójstwo. Wcześniej przygotowała ubrania dla siebie i córki, w których mają zostać pochowane. Były tam również inne dyspozycje dotyczące miejsca pochówku, pogrzebu i kilku wartościowych rzeczy, które pozostały po desperatce. Kobieta nie do końca podała w liście przyczynę samobójstwa. Napisała, że ma wszystkiego dość i nie chce się jej żyć. Stwierdziła również, iż zdecydowała się skoczyć razem z dzieckiem, ponieważ obawiała się, że po jej śmierci pozostanie bez opieki. Mężowi zostawiła podobno w kuchni tabletki uspokajające.
(PAP) |
|
28 lipiec 2004
|
|
|
|
|
|
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
|
Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
|
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
|
Austria: Kolejna osoba skazana za "negowanie Holokaustu"
grudzień 6, 2007
BIBULA
|
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ABW zajmie się zwalczaniem korupcji
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Może za 40 lat
październik 20, 2007
Artur Łoboda
|
Pokojowa Wizja Bliskiego Wchodu
lipiec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1)
AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
|
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone
(Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
|
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
|
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Irak jest zagrożeniem dla Kwaśniewskiego !
wrzesień 13, 2002
|
więcej -> |
|