ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dźwięki z ust twoich 
27 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Niedługo nowy etap świadomoci społeczeństwa 
19 styczeń 2014      Artur Łoboda
Kastrowanie Kornela Makuszyńskiego z patriotyzmu 
25 luty 2013      Artur Łoboda
Kilka uwag o honorze 
21 lipiec 2016      Artur Łoboda
Pisowski flirt z syjonistami 
18 maj 2019     
PRZYZWOICI BANDYCI cz.3 wywiad z Wiesławem Sokołowskim 
27 grudzień 2013      www.trwanie.com
Wszystkich mogą dopaść 
2 grudzień 2020     
Panika 
15 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Kocham Szopena ! - Część II 
18 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Po co PiS zlikwidował sztukę? 
11 maj 2017     
Fundamentalizm szczepionkowy - metafory wojny w odpowiedzi na Covid-19, polityka szczepień i zdrowie publiczne, część 1 
11 wrzesień 2020      Nate Doromal
Skąd przychodzisz? 
1 lipiec 2016      Artur Łoboda
Podpisy 
25 kwiecień 2010      Goska
Chrystus Pan zmartwychwstał-anonim, kancjonał staniątecki, 1586  
25 marzec 2016     
Słowa przestępcy 
24 luty 2020      Artur Łoboda
Dlaczego media głównego nurtu milczą w sprawie ostatecznego terminu ujawnienia danych z zabójstwa JF Kennedy'ego 
17 październik 2021      Jakub G. Hornberger
Chwała Chazarii 
3 maj 2025     
Czarna dziewczyno jutra 
27 kwiecień 2024      Zygmunt Jan Prusiński
Postkomuna zawsze zakłamuje historię.  
10 październik 2012      Artur Łoboda
Technika drzwiami-w-twarz (manipulacja) 
23 wrzesień 2012      Wikipedia.org

 
 

Stany upadaja

http://www.youtube.com/watch?v=W7wsji_3drw

Swiatem rzadzi Wielka Loza Angielska, ktora ma wplywy na kazdy rzad na swiecie. Nie wszystkie rzady zdaja sobie z tego sprawe, ze sa manipulowane. Ameryka atakujac rozne kraje robila to zawsze z przeswiadczeniem, ze bedzie miala z tego korzysci dla siebie. Korzysci polityczne, gospodarcze i decyzyjne dla rozwoju regionu. Prawie ukonczona wojna w Iraku pokazala, ze Ameryka nie ma z niej zadnych korzysci. Spoleczenstwo amerykanskie jest tym absolutnie rozczarowane. Biznes amerykanski jest rozczarowany zdobyciem taniej sily roboczej w Chinach, bo Chiny dzisiaj nacjonalizuja amerykanski biznes, a biznes brytyjski wyparl Amerykanow z Iraku.
Ameryka w ostatnim dziesiecioleciu poniosla olbrzymie koszty na zdobywanie, a teraz okazalo sie, ze nic z tego nie ma oprocz dlugow. Wojuje jeszcze w Afganistanie, ale wie, ze z tego tortu tez nic miec nie bedzie. Obama jest marionetka Londynu i sprzedal sie do tego stopnia, ze oddaje swoje oddzialy w Afganistanie pod komendy obcych wojsk. Polska juz tez komenderuje Amerykanami w Afganistanie. Taka decyzja Obamy sugeruje nie ufanie wlasnemu wojsku. Moze Anglia boi sie niesubordynacji amerykanskiego wojska, ktore zatraca wole walki przeciwko Talibom, a moze sie stac niebezpieczne dla NATO-wskiej koalicji. Zlodziej sie boi wlasnego cienia i kazdy wariant bierze pod uwage. Armia Amerykanska w Afganistanie ilosciowo bardzo przewyzsza wojska NATO.
Anglia nie potrzebuje juz pomocy USA w zadnym przedsiewzieciu, ale tez nie pozwoli na to zeby ten anglosaski kraj jakim jest USA mial wieksze wplywy na swiecie jak Anglia. Anglia od IIWS dzialala w cieniu USA i dlatego nikt na swiecie nie zauwazyl jej inspiracji do wszelkich poczynan na Ziemi. Teraz Anglia na chwile znalazla sobie nowego poteznego sojusznika w postaci Unii Europejskiej, do ktorej sama jedna noga nalezy. Przyszedl czas usuniecia USA z areny swiata raz na zawsze i to sie dokonuje dzieki spekulacjom i angielskiej broni HAARP, ktora jest niewidoczna i nieslyszalna, ale pustoszy amerykanskie miasta z ludzi, ktorzy moga zagrazac swoim intelektem Anglii. USA upada, co jest bardzo zle dla calego swiata. Nie wiemy, jakich metod Anglia uzyje, zeby Stany Zjednoczone Ameryki padly zupelnie i zeby nigdy sie nie podniosly. Wielka Loza Angielska nie odda wladzy nikomu !!!
20 marzec 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
Przycinanie Instytutu
styczeń 21, 2003
Bronisław Wildstein http://www.rzeczpospolita.pl
Demokracja w cieniu globalizacji na przykładzie polskich wyborów parlamentarnych w 2007
październik 22, 2007
J. Duranowski
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
Lichwarscy "cudotwórcy"
marzec 11, 2005
PAP
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP.
Czy jest z czego wybierać? (2)

lipiec 13, 2004
Gracjan Cimek
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media