|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
więcej -> |
|
Kontynuatorzy z SLD (4)
Korzenie Ruchu Stu
Towarzystwo z "Wyborczej"
|
|
Korzenie Ruchu Stu
Ludzi o bierutowsko-bermanowskiej genealogii znajdziemy takze na prawicy. Posel z ramienia Akcji Wyborczej "Solidarnosc", prezes liberalnego Ruchu Stu, Czeslaw Bielecki, tak mowil o swoich rodzicach: Wyrastalem w rodzinie zasymilowanej inteligencji zydowskiej. Ojciec, z wyksztalcenia matematyk, byl dyrektorem generalnym w Ministerstwie Oswiaty w latach piedziesiatych. Wylecial z tego stanowiska razem z Wladyslawem Bienkowskim, gdy Gomulka "zwijal" Pazdziernik.
Matka byla urzedniczka w Glownym Urzedzie Statystycznym, zajmowala sie demografia. Rodzice komunizowali jeszcze przed wojna (E. Boniecka, Blizej politykow, Torun 1996).
Towarzystwo z "Wyborczej"
Terenem, na ktorym szczegolnie mocno usadowilo sie drugie pokolenie stalinowskich rodzin, jest prasa. Szefem najwiekszej w Polsce gazety jest przeciez Adam Michnik, syn przedwojennego komunisty Ozjasza Szechtera i autorki zaklamanych podrecznikow do historii, Heleny Michnik, a takze brat ubeckiego "sedziego", Stefana Michnika.
Redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" wspiera jego zastepczyni, Helena Luczywo, corka innego KPP-owca, a po wojnie kierownika wydzialu w KC PZPR, Ferdynanda Chabera.
Drugim zastepca Michnika byl do niedawna dzis prowadzacy "Rozmowy Dnia" w programie Warszawskiego Osrodka Telewizyjnego (WOT) Ernest Skalski, syn Jerzego Wilkera-Skalskiego i Zofii Nimen-Skalskiej, przedwojennych komunistow, ktorzy pozniej pracowali w Komendzie Wojewodzkiej MO w Krakowie. Jerzy Urban napisal o nim: Pochodzenie Skalskiego z rodzicow-aparatczykow - zgodnie z dominujaca regula - musialo go zaprowadzic w koncu do opozycji (J. Urban, Alfabet Urbana, Warszawa 1990).
Czolowym publicysta "GW" jest Konstanty Gebert, podpisujacy swoje teksty jako Dawid Warszawski, a od niedawna takze redaktor naczelny zydowskiego miesiecznika "Midrasz". Ojciec Geberta, Boleslaw, byl po wojnie ambasadorem PRL w Turcji, a matka, Krystyna Poznanska-Gebert, w latach 1944-1945 organizowala Wojewodzki Urzad Bezpieczenstwa Publicznego w Rzeszowie.
|
|
22 czerwiec 2003
|
|
Paweł Siergiejczyk
|
|
|
|
Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
|
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
|
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
|
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
|
Bauer chce kupić RMF
październik 27, 2006
PAP
|
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
|
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Faszyzm Po Żydowsku
lipiec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
|
Oszustwa wyborcze w USA
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tajny spisek
luty 13, 2004
Artur Łoboda
|
Odwijamy z bawełny
sierpień 29, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Fakty powszechnie znane
styczeń 7, 2005
Artur Łoboda
|
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Dostojewski wybił się plagiatem pamietnika Tokarzewskiego?
kwiecień 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
|
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
|
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
|
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|