|
Jako pedofil bardziej oryginalny niż jako oszust...
|
|
Żyd Raymond Roman Liebling (ur. 18 sierpnia 1933 w Paryżu) jednak nie wypłacił ofierze żadnego zadośćuczynienia!
Samantha Geimer (wówczas Gailey) nie otrzymała od niego ani grosza po wyłudzeniu potrzebnego mu dokumentu.
Według stanu z sierpnia 1996 r. Polański był wówczas winien Geimer 604.416,22 dol. (łącznie z odsetkami).
Amerykański adwokat Polańskiego, David Finkle, oświadczył, że nie pamięta szczegółów tej ugody i odmówił dalszych komentarzy.
http://wiadomosci.onet.pl/2054033,12,polanski_chcial_wyplacic_odszkodowanie,item.html
Ta Samantha to ma szczęście! Odszkodowanie od Tajnego Współpracownika o pseudonimie "Aktor" http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Zanussi który nazwał ją [i]młodocianą prostytutką[/i] w programie telewizyjnym o dużej oglądalności nie powinno być mniejsze... Gdyby KZ nie miał potrzebnej sumy, to usłużna CIA przetransportuje go do jednego z zagranicznych więzień np w Rumunii gdzie pracując intensywnie całym ciałem, a w szczególności odbytem, usteczkami a i całą resztą (obsługując sadystów którzy będą przypalać go papierosami) szybko zgromadzi należny kapitał.
|
|
3 październik 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Tłumaczu
wielokrotnie apelowałem by nie robić z tego Portalu medialnego gówna - podobnego do liberalnych mediów.
Wolę kilka znaczących informacji niż całą masę śmieci - do tego rozbełtanych przez nieudacznych komentatorów.
Z podanego linku wynika że "Geimer w 1988 r. wytoczyła zaocznie Polańskiemu proces domagając się zadośćuczynienia za uwiedzenie i związane z tym straty moralne" Nie ma w tym pozwie żadnej wzmianki o gwałcie. Więc jeżeli żąda zapłaty to za wykonaną usługę.
W obronie takich kobiet stają sutenerzy. Czy uważasz się a takiego?
Kiedyś chwaliłeś się że poznałeś "nauki ścisłe".....
Nauki ścisłe wymagają umiejętności analizy a później syntezy.
Do tej pory stać Cię było na nieudaczną buchalterię najniższego poziomu.
Takie teksty - jak powyższy - obrażają przez swoje sąsiedztwo - bardzo poważne opracowania Profesora Pogonowskiego.
Proszę Cię o dodawanie jedynie istotnych dla nas informacji a nie medialnych śmieci służących odwróceniu uwagi od ważnych spraw
Czy jesteś aż tak głupi że nie zauważasz iż cała afera z Polańskim została stworzona specjalnie - dla odwrócenia uwagi od czegoś co w ukryciu jest dokonywanie?
Polański - który nie identyfikuje się z Żydostwem, został rzucony na żer prostakom - by odwrócił uwagę od kolejnego wielkiego przekrętu. Niedługo się dowiemy - jakiego ....
|
|
2009-10-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
|
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
|
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
|
NATO gani Bułgarię
październik 4, 2003
|
Ostra gra o kontrolę Azji Centralnej
grudzień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
|
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
|
Polska Kuronia - reaktywacja?
wrzesień 28, 2006
Remigiusz Okraska
|
Za Putinu!
styczeń 9, 2008
MAREK BARAŃSKI
|
Dajcie szansę rozumowi
marzec 21, 2004
zaprasza.net
|
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przypomnienie
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
|
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
|
W niecałe 24 godziny z 27 na 28 lutego 2008 Żydzi zamordowali 30 Palestyńczyków. 10 z nich to niemowlęta i dzieci - wideo
luty 29, 2008
uruknet
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim
Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Badany będzie tylko Rywin
luty 5, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Problem z definicją zboczenia
listopad 23, 2005
Marek Olżyński
|
Analfabetyzm prawny w sądach
marzec 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Czy posty powinny być podpisywane imieniem i nazwiskiem?
kwiecień 14, 2005
anonim
|
|
|