|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
więcej -> |
|
Demokratyczny totalitaryzm
|
|
Służby specjalne USA zakładają milionom Amerykanów podsłuchy. Według doniesień "USA Today" Amerykańska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa podsłuchuje na masową skalę rozmowy telefoniczne. Dane o rozmówcach trafiają do agencji bez nakazu sądowego oraz wiedzy i zgody dzwoniących. Sprawa dodatkowo nabiera znaczenia w związku z faktem, że szefem CIA ma zostać były szef Narodowej Agencji Bezpieczeństwa- gen. Gen. Michael Hayden.
Okazuje się również, że dane o rozmowach telefonicznych, e- mailach i SMS-ach, zbierane w Unii Europejskiej na mocy uchwalonej w lutym dyrektywy są dostępne dla służb amerykańskich, i to za wiedzą i zgodą UE
Wydawana w Malmoe gazeta pisze, że w marcu, tydzień po podjęciu przez ministrów sprawiedliwości państw UE decyzji o przechowywaniu danych telekomunikacyjnych, w Wiedniu odbyło się spotkanie "na wysokim szczeblu", podczas którego zarówno Austria, sprawująca przewodnictwo w UE, jak i Komisja Europejska zapewniły Amerykanom dostęp do owych danych, zbieranych w poszczególnych państwach Unii.
"Sydsvenskan" powołuje się na protokół wiedeńskiego spotkania, które odbyło się w dniach 2-3 marca. Wynika z niego m.in., że przewodnicząca delegacji USA, specjalna wysłanniczka Departamentu Stanu Elisabeth Vedrville zapowiedziała, iż Waszyngton zwróci się indywidualnie do każdego z państw UE, aby uzyskać pewność, że dane telekomunikacyjne będą dostępne także dla służb amerykańskich, takich jak FBI.
Taki dostęp obiecała wtedy zarówno delegacja austriacka, jak i Komisja Europejska - twierdzi szwedzka gazeta, której artykuł obszernie omówiły także austriackie media. (PAP)
Z kolei niemiecki wywiad BND inwigilował "na wielką skalę" dziennikarzy, ingerując niezgodnie z prawem w ich pracę oraz życie prywatne - twierdzi niemiecka gazeta "Sueddeutsche Zeitung" (wydanie piątkowe). Dziennik powołuje się na poufny raport przygotowany przez byłego sędziego Federalnego Sądu Najwyższego, Gerharda Schaefera.
Zdaniem "Sueddeutsche Zeitung", BND nie ograniczał się do obserwowania poszczególnych dziennikarzy, co wyszło na jaw jeszcze na jesieni ubiegłego roku. Niemiecka służba wywiadowcza zlecała ponadto dziennikarzom inwigilowanie kolegów z branży, aby dowiedzieć się, jakimi tematami się zajmują. Schaefer uznał postępowanie BND za niezgodne z prawem, stanowiące naruszenie wolności prasy - napisał "Sueddeutsche Zeitung". Z raportu wynika, że niektórzy dziennikarze brali pieniądze za szpiegowanie kolegów.
Czym dalej w las tym więcej drzew - rzucił kiedyś Stalin co wzmogło działalność NKWD przeciw wrogom klasowym. Dzisiaj na celowniku stanęli "wrogowie demokracji i wolnego rynku"!
Zmarły niedawno były radziecki dysydent Aleksander Zinowiew (twórca pojęcia Homo Sovieticus) wrócił w latach 90-tych do Rosji stwierdzając, że komunizm nie był zły w porównaniu z "ukrytym" demokratycznym totalitaryzmem. Europa została wg niego "kolonią USA"... Czy się pomylił?
?ródła: "Dziennik", 12.05.06; "Nasz Dzennik"13-14 maja 2006, Nr 111 (2521); http://www.gazetaprawna.pl/wydarzenia/?action=showNews&id=PAP20060512W05779
|
|
13 maj 2006
|
|
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
|
|
|
|
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
|
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
|
Lista do wykorzystania w przyszłości.
grudzień 22, 2002
|
Komentarz
listopad 13, 2007
10
|
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
|
Rzecznik rządu Michał Tober zaprzeczył jakoby była rozważana dymisja ministra zdrowia Mariusza Łapińskiego.
lipiec 6, 2002
PAP
|
Czy może mi ktoś pomóc?
październik 2, 2007
Artur Łoboda
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
|
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
|
Prokurator oskarża siedem osób, którzy publiczne spalili książkę "Dzienniki Anny Frank"
listopad 27, 2006
bibula.com/
|
Bezdomni przeciwko integracji
maj 6, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
|
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
|
Nie dla tarczy- Redakcja "Magazynu- Obywatel"
luty 20, 2007
marduk
|
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
|
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|