ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
więcej ->

 
 

Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia

Abp Józef Życiński powiedział, że odebrał wypowied? Marii Kaczyńskiej o poparciu zapłodnienia in vitro jako wyraz współczucia żony prezydenta dla małżeństw cierpiących z powodu bezpłodności.

Dodał, że wiele środowisk, także Kościół, podziela tę postawę współczucia.

Jak podał "Wprost", Maria Kaczyńska odpowiadając na pytania czytelników internetowego wydania tygodnika powiedziała, że popiera zabiegi in vitro, bo rozumie tragedię ludzi, którzy chcą mieć potomstwo, ale nie mogą.

Czym innym jest jednak finansowanie tych zabiegów przez państwo. "Przy obecnych kłopotach służby zdrowia, gdy brakuje pieniędzy nawet na zabiegi ratujące życie, trudno zabiegi in vitro opłacać z budżetu" - cytuje jej słowa "Wprost".

- Odebrałem tę informację z akcentem położonym na współczucie wobec par, małżeństw, cierpiących z powodu bezpłodności. W takim komentarzu widzę głęboki humanizm żony pana prezydenta i śmiem twierdzić, że tę postawę współczucia dzieli wiele środowisk, także i Kościół - powiedział w niedzielę dziennikarzom metropolita lubelski.

Abp Życiński zaznaczył, że Kościół nie występuje w roli "bezdusznego obrońcy nienaruszalnych tez", tylko stara się akcentować rolę ludzkiej miłości w rodzinie. Dlatego zapowiedziane zostało opracowanie nowego dokumentu kościelnego dotyczącego tematyki bioetycznej, w tym także zapłodnienia in vitro. Ostatni raz Kościół wypowiadał się w tej sprawie w instrukcji "Donum vitae" wydanej w 1987 r.

- Przygotowywanie nowej instrukcji, zapowiedziane przez kardynała Levadę, jest wyrazem tego samego współczucia, tej samej wrażliwości, którą okazała pani prezydentowa - powiedział abp Życiński.

Osobnym problemem jest dla metropolity lubelskiego istnienie nieprzekraczalnych granic przy stosowaniu nowych metod leczenia bezpłodności.

- Tutaj chrześcijaństwo formułuje pewne zasady obowiązujące tych, którzy kierują się Ewangelią. Natomiast praktyka medyczna ulega rozwojowi i być może niektóre z technik stosowanych obecnie, nie będą stosowane za dwa lata i wtedy część zarzutów stawianych obecnie w tym kierunku będzie merytorycznie bezpodstawna - uważa hierarcha.

Abp Życiński dodał, że dziwi go, iż wypowied? Marii Kaczyńskiej wywołała tak duże zainteresowanie mediów.

- Polska, w której współczujący stają się newsem, a rozwijający intrygi są powszednią codziennością, to też zjawisko wymagające nie mniejszej refleksji niż zapłodnienie in vitro - powiedział.

16 marzec 2008

PAP 

  

Archiwum

W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
Irak jest zagrożeniem dla Kwaśniewskiego !
wrzesień 13, 2002
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
Lichwiarski kapitalizm w kryzysie
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
UE kością niezgody między LPR a rządem
sierpień 12, 2002
IAR
Świąteczne liryki z prowincji
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Przeproście naród agresorów za pomyłkę
czerwiec 18, 2004
(PAP)
Męczeństwo rabina
czerwiec 21, 2006
Robert Wyrostkiewicz
Przyjazne przesiadki
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media