|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
więcej -> |
|
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
|
|

Waszyngton jest pod kontrolą lobby Izraela w sprawach dotyczących interesów Izraela, rządzonego przez radykalnych sjonistów. Wiadomo jest, że lobby Izraela popiera wszystkie żądania żydowskiego ruchu roszczeniowego, który może użyć presji rządu w Waszyngtonie, żeby wymusić od Polski 65 miliardów dolarów, na rzecz organizacji żyowskich w USA. Poniżej cytowane wypowiedzi powinny być ostrzeżeniem dla Polski że w żądaniach żydowskiego ruchu roszczeniowego, lobby Izraela z łatwością uzyska poparcie rządu USA, który obecnie stoi u progu rozpętania katastrofalnej w skutkach wojny w Zatoce Perskiej przeciwko Iranowi.
„Wiosną bieżącego roku, Nancy Pelosi [demokratka, przewodnicząca izbie deputowanych] po nacisku ze strony lobby Izraela, skasowała poprawkę ustawy kongresu, która to poprawka zmuszała Bush’a do uzyskania specjalnego upoważnienia od izby deputowanych, na atak przeciwko Iranowi.
Przed wakacjami sierpniowymi 2007, senat głosował 97 głosami, bez jednego głosu sprzeciwu, na rzecz postanowienia [senatora-sjonisty] Joe Lieberman’a, żeby oficjalnie potępić Iran, za udział w zabijaniu żołnierzy USA w Iraku. Postanowienie to odrzuca potrzebę starania się o upoważnienie przez Bush’a, na wszczęcie akcji zbrojnej przeciwko Iranowi, oraz stwierdzenie, że Iran bierze udział w działaniach wojennych przeciwko Stanom Zjednoczonym, jest samo w sobie podstawą do konfrontacji [USA przeciwko Iranowi].
Co może wstrzymać Bush’a przed atakiem na Iran i rozpowszecheniem wojny, w czasie i miejscu przez niego wybranym i to szybciej niż się tego spodziewamy? Nic i nikt,”
pisze były doradca prezydentów Nixon’a i Regan’a, katolik i były kandydat w wyborach na prezydenta USA, Patrick Buchanan, 1go września 2007, w „Antiwar.com” w artykule pod tytułem „Trzecia Faza Wojny Bush’a.”
Buchanan zaczyna ten artkuł od słów: „Większość wyborców amerykańskich, którzy głosowali na demokratów i mieli nadzieję, że USA skończy okupację Iraku, doświadczyli szoku i niedługo spotka ich następny.”
Również 1go września, 2007 Katherine Heddon, opublikowała wywiad z szefem sztabu armii brytyjskiej, przeniesionym w stan spoczynku, generałem Sir Mike Jackson’em pod tytułem „Wyższy oficer brytyjski krytykuje strategię USA w Iraku.” W wywiadzie tym generał określił strategię neokonserwatywnego rządu Bush’a jako „nie właściwą” ponieważ zbyt duży nacisk kładzie się na wojsko, kosztem dyplomacji i konstruktywnego pomagania państwom w organizowaniu się („nation-building”).
Generał Jackson został mianowany naczelnym dowódcą armii brytyjskiej na miesiąc przed atakiem na Irak, w marcu 2003 roku. Jego krytyka strategji w wojnie przeciwko Irakowi jest krytyką uległości rządu i władz w Waszyngtonie, wobec lobby Izraela, co powinna być ostrzeżeniem dla Polski.
Artykuł Patrick’a Buchanan’a, wyra?nie precyzuje problem uległości polityków u steru USA, wobec lobby Izraela. Fakt, że były doradca prezydentów, który forułował teksty przemówień prezydentów Richarda Nixon’a i Ronald’a Regan’a nie jest w stanie opublikować swojej krytyki w powszechnie dostępnych mediach amerykańskich sam mówi za siebie i jest jednym z dowodów kontroli lobby Izraela w Waszyngtonie oraz cenzury niezależnych opinii w USA.
Najsilniejszym dowodem tego stanu rzeczy jest akcja zbrona USA przeciwko Irakowi, z wyboru a nie z konieczności, akcja, która rujnuje opinię Ameryki na świecie i jest nadal prowadzona wbrew woli większości wyborców amerykańskich. Najwyra?niej w opinii Patrick’a Buchanan’a lada dzień może nastąpić katastofalna dla świata wojna przeciwko Iranowi w Zatoce Perskiej. Jest to poważny głos ostrzegawczy patrioty amerykańskiego.
www.pogonowski.com |
|
4 wrzesień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
|
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
|
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Państwo surowe wobec maluczkich, nie dla zdrajców
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
|
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
|
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
|
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
|
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
|
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne
maj 23, 2003
|
Odezwa do nikogo
grudzień 3, 2007
|
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
|
Genialność strategii
październik 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
|
Sąd wywoła wojnę
wrzesień 16, 2003
Konstanty Koniecpolski
|
Kościół zachowuje się roztropnie?
maj 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
|
więcej -> |
|