|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
więcej -> |
|
"Głupizm"
|
|
Przysłowia mądrością narodu - głosi najważniejsze z przysłów.
Dlatego często powołujemy się na te stare, sprawdzone ludowe mądrości.
W tak zwanej Trzeciej Rzeczypospolitej najczęściej ciśnie mi się na usta stara, łacińska maksyma:
"głupcy - kiedy ich bieda dosięgnie - w przeciwieństwa uciekają"
Nieraz ją przytaczałem i pewnie do śmieci w niezliczonych tekstach powtórzę.
Po totalitarnym, niegospodarnym komunistycznym feudalizmie - nazywanym kiedyś PRL-em, Polacy w ciemno wskoczyli w mrok feudalizmu liberalnego, by z niewoli politycznej, w ciągu kilku lat wpaść w niewolę ekonomiczną.
Dzisiaj trafiłem na tekst napisany przez jakiegoś śmiecia, który Adama Bielę, Włodzimierza Bojarskiego, Józefa Kaletę, Stefana Kurowskiego, Kazimierza Poznańskiego i innych nazywa "Profesorami szamanologii"
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/13809.htm.
A tylko dlatego, że odważyli się skrytykować gangsterski system ekonomiczny wprowadzony w Polsce przez żydohołotę.
Kiedy jednak przeczytałem, że tekst ukazał się w szmatławcu o nazwie "Wprost" w dniu 5 pa?dziernika 2003. Moje emocje opadły. Bo kto by się przejmował takim śmieciem jak wymieniony brukowiec.
Wzrosły ponownie, po zauważeniu, że na takiego śmiecia jak tygodnik "Wprost" powołują się pracownicy naukowi Uniwersytetu Wrocławskiego.
Odporność na na rozum i wiedzę - tak powszechna w społeczeństwie polskim powoduje, że dziś byle śmieć może wydzierać gębę głosząc, że każdy kto myśli kategoriami interesu Państwa, przyszłości Narodu to "populista".
Bo przecież bajzel i złodziejstwo podniesione do rangi ideologii - to sztandary polskojęzycznych liberałów.
W opozycji do takiej sytuacji wystąpili ludzie, którzy bardzo mocno przenieśli akcent wypowiedzi w przeciwną do liberałów stronę i jak głosi wspomniana wyżej maksyma "w przeciwieństwo uciekli".
Z tego powodu pojawiły się głosy kwestionujące tak zwany holokaust, nobilitujące watażków walczących z neokonserwatystycznymi Stanami Zjednoczonymi, czy tak jak Henryk Pająk doszukujący się w osobie Jana Pawła II - spiskowca.
Z góry zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem samego Pająka, ani jego książek. Dla mnie - umiejącego poukładać podane przez Pająka fakty i odrzucić zacofane tezy, jest to publicystyka poszerzająca w jakiejś części posiadaną wiedzę.
Kiedy jednak czytałem "Nowotwory Watykanu", w których przytaczane były szczegóły znane tylko bardzo dobrze zorientowanym w temacie księżom Watykanu, to nieodparcie przyszło na myśl, że ktoś tą książkę podyktował Pająkowi. W innych miejscach, dotyczących interpretacji działań Pawła VI odczytałem osobistą niechęć autora tekstu do tego papieża i teologiczne - religijne zacofanie, o co nie posądzam samego Pająka.
Podsumowując więc, literatura Pająka to takie przeciwieństwo, z którego należy zdawać sobie sprawę.
Nie ma w tym niczego szczególnego bo widząc skrajność czyjejś wypowiedzi sam prezentuję zupełne przeciwieństwo, z przekonaniem, że prawda pojawi się gdzieś pomiędzy owymi skrajnościami.
Pierwszą osobą, która zauważyła kim jest Adam Michnik, był Zbigniew Herbert, który w ostatnim swoim wywiadzie powiedział, że "Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny". A powiedział to o człowieku, który wiele lat wcześniej wdarł się w jego łaski.
Drugą osobą opisującą łajdactwo Michnika byłem ja, przy okazji przypominając zbrodnie stalinowskiego aparatu terroru i zbrodniarzy pochodzenia żydowskiego, z bratem Michnika wśród nich.
Wiele lat temu zauważyłem na podstawie działań spółki Agora, że Michnik kontynuuję tą samą manipulację młodzieżą, której dokonała jego matka w obra?liwych dla Polaków opracowaniach podręczników historii Polski.
Potem przyszli inni, jak choćby Walemar Łysiak czy Henryk Pająk, którzy drążąc temat do bólu przewiercili się momentami w granicę absurdu.
Jest rzeczą oczywistą, że statystykami się manipuluje dla własnych celów.
Rosjanie, chcąc ukryć rozmiar własnych zbrodni na obywatelach polskich dorzucili Niemcom własne ofiary.
Ponieważ to Rosjanie weszli w posiadanie dokumentów z obozu w Oświęcimiu, oficjalnie podawali dwukrotnie wyższą liczbę ofiar, niż wskazują dzisiejsze wyliczenia.
To nie nasza sprawa aby odciążyć Niemców od zbrodni ludobójstwa.
A jednak są tacy, którzy powtarzając za Irvingiem twierdzą, że naziści używali cyklonu B do odwszania.
Doświadczenia teatru na Łubiance, w którym Rosjanie zamordowali sto kilkadziesiąt osób preparatem, który rzekomo był niegro?ny, pokazują że osłabiony organizm zabijają nawet nieszkodliwe substancje.
A jak mocno byli wycieńczenia Żydzi, których dowożono do Oświęcimia?
Odporność na wiedzę powoduje, że pojawiają się dzisiaj teorie cudownych recept na uzdrowienie ekonomiczne świata przed globalistami - lichwiarzami.
Jedną z nich jest koncepcja "Kredytu Społecznego".
Co ciekawe, wyznawcy tej koncepcji nie zauważają, że jest to - podobnie jak komunizm, kolejna żydowska idea walki z lichwiarzami.
Czy zatem należy z niej zrezygnować.
Bynajmniej.
W małym zakresie może być stosowana w odniesieniu do tak zwanej średniej wytwórczości. W okresie międzywojennym bardzo powszechny był ruch spółdzielczy tworzony zarówno przez Polaków jak też prze Żydów. Ten ruch spółdzielczy spowodował, że nie daliśmy się tak jak Czesi, Węgrzy, Niemcy, czy inne narody skomunizować do końca.
Jednak w zderzeniu z globalnym kapitałem teoria Kredytu Społecznego poniesie klęskę.
Co więc oferują jej wyznawcy? Przymus ekonomiczny.
I w tym momencie wróciliśmy do punktu wyjścia a więc do neokomunizmu.
Podsumowując tych kilka lu?nych tematów stwierdzę, że istnieją plany naprawy Polski i ratunku świata przed globalnym konfliktem, w jaki ciągną fanatyczni neokonserwatyści.
Te plany są tak proste, że tylko głupiec ich nie potrafi dostrzec.
Ponieważ jednak narody świata są głupie, nie widzą tego co najbardziej oczywiste.
Wrogom nie będziemy ich zdradzać, dlatego poczekają na odpowiednie czasy.
|
|
31 marzec 2006
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
|
Co tanie to drogie
Rozszerzenie UE o wiele tańsze niż przewidywano
grudzień 17, 2002
PAP
|
Pacyfikacja ale nie wojna w Iraku
luty 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
|
11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
|
Czy mediom wolno kompromitować armię swego kraju?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
plastyki, plastycy
listopad 12, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
|
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
|
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
|
Nie jesteśmy
luty 28, 2003
zaprasza.net
|
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
|
"Izraelskie Siły Obronne” – IDF
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ks. Zaleski: TW "Filozof" to abp Życiński
listopad 14, 2008
PAP
|
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
|
Rozdrapywanie starych ran: Katyń w oczach wrogów Imperium Obłudy
luty 28, 2008
Izrael Szamir (Tel Aviv) Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|