ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
więcej ->

 
 

Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku

Od czasów II wojny światowej namiestnicy obcych reżymów bezprawnie wyrażali opinie w imieniu Polaków. Nie inaczej jest w chwili obecnej, kiedy aparatczyk i sługus obcych mocarstw ma czelność wyrażać swoją służalczość twierdząc, że to w imieniu Polaków.
Dziś po raz pierwszy uległo to zmianie.
Na razie mała iskierka, ale niedługo rozpali się w pochodnię.
(red)

PAP
"Ponad 200 osób protestowało w poniedziałek na wrocławskim rynku przeciwko wojnie z Irakiem. Podczas manifestacji zbierano podpisy pod petycją, która zostanie wysłana do polskiego prezydenta.

"Atak na Irak nie w moim imieniu", "Krew Irakijczyków będzie również na naszych rękach", "Bush chce ropy. Czego chce Polska?", "Wszyscy walczą o pokój, aż się leje krew" oraz "Zbrodnia międzynarodowa nie może być początkiem nowego prawa międzynarodowego" - to tylko kilka transparentów, które przeciwnicy polityki prezydenta George'a Busha i ataku na Irak przynieśli ze sobą na wrocławski rynek.

W manifestacji wzięli udział nie tylko młodzi ludzie, anarchiści i antyglobaliści. Na rynek swój sprzeciw przyszli również zamanifestować m.in. emeryci, którzy pamiętają pożogę II wojny światowej i uważają, że trzeba zrobić wszystko, aby nie dopuścić do kolejnej wojny.

Jeden z nich powiedział, że argumentacja USA o konieczności ataku na Irak wcale go nie przekonuje. "Tam na miejscu są przedstawiciele komisji ONZ-owskiej, która je?dzi po całym kraju i szuka dowodów przeciwko Saddamowi Husajnowi. I niczego nie znale?li" - tłumaczył zbulwersowany emeryt.

Manifestacja pokojowo przeszła przez wrocławski rynek nawołując przechodniów do "zerwania z bierną postawą w tej sprawie" i podpisania się pod petycją, po czym wszyscy rozeszli się.
3 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"Wedle Rozkazu"
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ziemia obiecana
sierpień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Na każdym kroku problemy finansowe Państwa a .... MF przedterminowo wykupi obligacje restrukturyzacyjne
styczeń 21, 2003
A. Trzaska
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
Zywioly antyposlkie wiszace nad Polska
grudzień 7, 2006
Mgr.inz.Józef Bizon
Taki jeden
marzec 10, 2007
PAP
WorldCom ogłasza bankructwo
lipiec 22, 2002
PAP
Merry Christmas to you from the Holy Land!
grudzień 23, 2005
Israel Adam Shamir
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie

maj 14, 2003
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
Jedna-trzecia Ukraińców nie chce mieć Żydów jako współobywateli
grudzień 7, 2006
bibula
L.Kaczyński przed życiową szansą
luty 9, 2009
Dariusz Kosiur
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Feudalizm trzeciego tysiąclecia
sierpień 18, 2003
Artur Łoboda
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media