ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
więcej ->

 
 

Resort finansów odsłania prawdziwe oblicze

PARANOI CIˇG DALSZY Co z tego, że inflacja spada...
Zgodnie z przyjętą strategią, resort finansów komunikuje się ze społeczeństwem za pomocą sprostowań. Po naszym artykule "Za pieniądze podatników można się nie?le bawić" ("PB" z 13 września) ministerstwo spłodziło dokument, który co prawda oficjalnie do nas nie dotarł, ale pojawił się na słynnej stronie internetowej resortu.

Ministerstwo prostuje trzy mało istotne elementy naszej publikacji:

- sztuczna szczęka i inne rekwizyty nie zostały kupione za pieniądze podatników (mimo że niczego takiego nie sugerowaliśmy),

- w ministerstwie nie ma listy dobrych i złych dziennikarzy (choć kierownictwo resortu informuje bez ogródek, kto jest rzetelny, czytaj - chwali pomysły kompanii Grzegorza Kołodki, a kto nie),

- ministerstwo nie traktuje służby publicznej jako wyłącznie dobrą zabawę (tylko wykorzystuje współczesne techniki PR).

To jednak tak naprawdę konfekcja. W sprostowaniu resort nie wspomina bowiem o zarzutach merytorycznych, podniesionych w naszej publikacji. A skoro nie prostuje, oznacza to, że zarzuty te są zgodne z prawdą, i od dzisiaj stają się oficjalną wykładnią intencji i zamierzeń resortu finansów. W szczególności zaś prawdą jest, że (cytujemy dosłownie za naszą publikacją):

- nie sposób znale?ć argumenty przemawiające za abolicją podatkową czy odpuszczeniem długów państwowym molochom w zaproponowanych przez resort kształtach

- wszystkie te pomysły zawierają elementy racjonalne, jednak ujmując rzecz całościowo służą tylko i wyłącznie jednorazowemu łataniu dziury budżetowej, pokazując jednocześnie, że państwo lekce sobie waży dynamiczne firmy i uczciwych obywateli. A promowaniu nieefektywnych państwowych firm i nieuczciwych podatników służyć mają sztuczki księgowe, jak choćby zawyżanie prognozy wzrostu na 2003 r.

- rządowa polityka finansów publicznych zmierza do utrzymaniu status quo (czyli wydawania ponad miarę i w partykularnym interesie polityków) w oczekiwaniu na wejście Polski do UE. A wtedy niech się już Unia martwi, co z tym kwiatkiem robić. W końcu za dziurę budżetową nas z Unii nie wyrzucą. A że do strefy euro nie wpuszczą, to nawet dobrze. Oczywiście, dobrze dla nieuczciwych podatników i państwowych molochów - dynamiczne firmy i uczciwi obywatele nic nie poradzą, że to nie o ich głosy zabiega rząd. Każdy ma elektorat, jaki sobie wybierze.

- nam pozostaje nadal płacić podatki. Z nadzieją, że unijni urzędnicy choć trochę ukrócą "kreatywność" polskich polityków.

Uprzejmie dziękujemy resortowi za tę wykładnię. Teraz dopiero wiemy na pewno, że słuszną linię ma nasza redakcja. Szkoda tylko, że coraz mniej nas cieszy. Bo i co z tego, że niska inflacja bije kolejny rekord? Co z tego, skoro przy wejściu do Unii Europejskiej będziemy spełniać tylko jedno - inflacyjne właśnie - kryterium konwergencji. Dotąd żyliśmy w przekonaniu, że tak jak RPP zależy na niskiej inflacji, tak rządowi z resortem finansów na czele zależeć powinno na reformie finansów publicznych. Pod warunkiem oczywiście, że założymy, iż celem nadrzędnym Polski jest pełne członkostwo w strukturach europejskich jako jedyna gwarancja budowania silnej pozycji konkurencyjnej polskich firm w globalnej gospodarce. Tymczasem założenie to jest błędne, przynajmniej w przypadku resortu finansów. Co skutecznie wykazali nam urzędnicy przy wykorzystaniu współczesnych technik PR. Za pieniądze podatników oczywiście (mam na myśli urzędnicze pensje, nie zaś sztuczne szczęki).
17 wrzesień 2002

Wiktor Krzyżanowski Puls Biznesu 

  

Archiwum

Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wiadomosci w PR po hebrajsku!!!
styczeń 26, 2007
Haaretz
Nieodpowiedzialni Anglosasi
marzec 18, 2009
Goska
Auschwitz
styczeń 28, 2005
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
Jacak Kuroń - Icek Kordblum
wrzesień 25, 2006
Bogusław Maśliński/Janusz Górzyński - Inicjatywa
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielki Wzrost Potencjału Wschodnii-Południowej Azji
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media