ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa



50-TA ROCZNICA ANTYSTALINOWSKIEGO POWSTANIA W POZNANIU W 1956 ROKU
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce, apeluje do organizacji i osób o patriotycznych postawach o uczczenie pamięci ofiar masakry w Poznaniu protestujących robotników przeciw stalinowskiej dyktaturze w czerwcu 1956 r.

Komitet apeluje by 28 czerwca, w 50-tą rocznicę wybuchu protestów w Poznaniu w 1956 roku, w miejscach i przed symbolami martyrologii narodowej uczcili pamięć ofiar stalinizmu. W tym dniu Komitet Pamięci Ofiar stalinizmu o godz. 17,OO, przed pierwszym w Polsce i na świecie Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu ( miedzy operą i fosą) odbędzie się uroczyste uczczenie pamięci stalinowskich ofiar poznańskiego powstania na którą serdecznie zaprasza organizacje i osoby postawach patriotycznych. Organizacje obywatelskie i samorząd miasta Poznania mają szeroki program obchodów oficjalnych uroczystości, w którym dominować będą akcenty formalne, urzędowe, z udziałem przedstawicieli naczelnych władz Państwa. Będzie to urzędowa, oficjalna galowa uroczystość. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu apeluje, by oprócz urzędowych obchodów, uroczystościom, w dniu 28 czerwca, nadać charakter obywatelski, patriotyczny, motywowany szczerym, autentycznym solidaryzmem narodowym. Należy pamiętać, że ofiary tamtych tragicznych wydarzeń śmiercią i cierpieniami przyczyniły się do zakończenia zbrodniczej dyktatury stalinizmu w Polsce. Po „Poznańskim Czerwcu”, nastąpiły dalsze głębokie pozytywne zmiany - „Polski Pa?dziernik” i wyra?ne złagodzenie metod dyktatury. Choć w następnych latach pojawiały się jeszcze próby odrodzenia dyktatury w stalinowskiej formie , to nie przybierały one już tak brutalnej postaci. Jedna z głównych bandyckich metod stalinowskich, jeszcze raz wskrzeszona została po sierpniu 1980 roku przez tzw. doradców „Solidarności”, pogrobowców polskich stalinowców i agentów SB. Po opanowaniu przez nich kierownictwo powstającego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”, podobnie jak, w okresie stalinizmu, zwalczali oni każdego niewygodnego, rzekomego lub potencjalnego przeciwnika i niezależnie myślącego działacza społecznego, politycznego, obywatelskiego, szczególnie związkowego, pomawiając ich bez żadnych podstaw, bez cienia poszlak, o powiązania agenturalne z SB i eliminowali z życia publicznego (ferując zaocznie tzw. wyroki śmierci cywilnej), choć często dotyczyło to osób związanych w przeszłości z przedsierpniową niezależną opozycją, prześladowanych przez reżim PRL.
Faktycznym powodem zwalczania tych działaczy był ich sprzeciw wobec upolitycznienia „Solidarności”, przekształcania jej w partię polityczną i obrona jej związkowego charakteru.
Wszystkie te pomówienia uczciwych i niewinnych ludzi, zaangażowanych w działalność obywatelską, odbywały się niestety, pod szyldem „Solidarności”, z inicjatywy KOR-u i takich stalinowców, jak Bronisław Gieremek, Jacek Kuroń, Adam Michnik, Jan Lityński, Karol Modzelewski i za pośrednictwem ich agentów: Tadeusza Mazowieckiego, Lecha Wałęsy, Władysława Frasyniuku, Barbary Labudu i im podobnych.
Wielu z tych pokrzywdzonych przez obcych i tzw. „swoich” już nie żyje. Odchodzili z tego świata z poczuciem krzywdy i uzasadnionego rozgoryczenia, nie doznawszy żadnej satysfakcji moralnej, żadnego zadość uczynienia. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu od 17 lat inicjuje i organizuje składanie należnego hołdu zasłużonym Rodakom przypominając cierpienia i ofiary poniesione przez patriotyczną część społeczeństwa, dla Narodu i niepodległości Polski.
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce – dr Leszek Skonka
Wrocław czerwiec 2006 r.

Adres Kontaktowy
Dr Leszek Skonka 50-O46 Wrocław , Sądowa 10/7
tel. 0601 830350, fax 071 7809081 E-mail: pamiecnarodu@tlen.pl
Konto: Bank Pocztowy S.A O/Wrocław Nr 3119201999231165352000001
10 czerwiec 2006

Leszek Skonka 

  

Archiwum

Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
Świąteczna choinka

grudzień 24, 2002
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"

grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
Znale?ć człowieka
grudzień 5, 2006
Artur Łoboda
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Amerykańska próba zastraszenia i izolacji Ukrainy
styczeń 11, 2003
Piotr Mączyński
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
2008.11.01. Serwis wiadomosci
listopad 1, 2008
tłumacz
MSP czeka na ocenę ryzyka politycznego sprzedaży akcji RG
lipiec 26, 2002
PAP
"Niespodzianka pa?dziernikowa" czyli Bush zaatakuje Iran na tydzień przed wyborami
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
Śpiew "tenorów" trzech
maj 29, 2007
Dariusz Kosiur
xxx
grudzień 10, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media