ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

Piotr Bein: zydoskosc Walesy jest nieistotna

Ze strony (na niej zdjęcia):

http://www.blox.pl/komentuj/pkn/2008/01/Piotr-Bein-zydoskosc-Walesy-jest-nieistotna.html




(...) najpierw spod "Lech Wałęsa" < lwprezydent@tlen.pl > , a teraz spod "pop3" . Twoj posting nie ma sensu, ale rozumiem, dlaczego sluzby sa zainteresowane rozpowszechnianiem: oslaniacie Lecha przed zarzutami o agenture dla SB i CIA. Czy to sam Walesa kazal wam sluzbistom bronic jego katolickosci, kiedy nikt go w Sowie nie posadza o zydoskosc? Uderz w stol, a nozyce sie odezwa... Zaden z tekstow w zalaczonej przez ciebie kopii Sowy nie twierdzi, ze Lech Walesa bylby zydem (wyznawca judaizmu) czy Zydem (czlonek narodu zydowskiego). My chrzescijanie kochamy Najwiekszego Zyda - Jezusa Chrystusa i jego zydowskich Apostolow. Chocby na tej podstawie nie uogolniamy. Idzcie z tym koksem do swoich "neo-nazistow", "rasistow", "nacjonalistow" i "antysemitow". Wrobiliscie takimi sztuczkami patriotyczne polskie ugrupowania polityczne, a Polonii zamkneliscie usta."



"Dzieki porzadnym Zydom -- przeciwnikom radykalnego syjonizmu i globalizacji, znamy prawde niewygodna dla elit, sa akcje pokoju dla Palestyny, Iraku, Iranu oraz mamy nadzieje na lepsze jutro, wolne m.in. od prowokatorow twego pokroju. Poczytaj chocby o dysydentach w armii Izraela, artykuly zydowskiego dysydenta w Kanadzie dra Henry'ego Makowa, czy obszerne urywki z ksiazki rabina Shonfelda -- i wiele wiecej z tego, co publikowaly nasze polsko-jezyczne "Info nurt" i "Wir" w Kanadzie. Dlatego zniszczyliscie je (...)
Lech Walesa to zdrajca naszej racji stanu -- racji Polskiego Narodu i Naszej Cywilizacji, takze opartej o Nauke Chrystusowa. Ewentualna zydoskosc Walesy jest nieistotna dla tematu radykalnego syjonizmu i globalnych elit -- tematu wypowiedzi w zalaczonej Sowie nt. wywiadu Walesy dla Jerusalem Post. " Nasz" Lechu poparl w tym wywiadzie program Grupy Bilderberga i syjonistycznej ekstremy, ktora zapanoszyla sie w "polskim" rzadzie, mediach, fundacjach, organizacjach pozarzadowych i instytucjach jak IPN czy Muzeum Oswiecimskie. Nie ma znaczenia czy Lechu, osoba wylansowana przez elity na piedestal niewspolmierny z jego "zaslugami" i intelektem, jest obrzezany. Przeciez baptysci obrzezuja nowochrzczonych. Czy to dowodzi ich zydostwa? Istotne jest to, czy Lechu sluzyl i sluzy radykalnym interesom Izraela, syjonistow i elit globalizmu, podobnie jak w Ameryce robia to chrzescijanscy syjonisci, przekabaceni przez propagande syjonstyczna, ze istnienie Izraela i syjonistycznej racji stanu jest warunkiem Drugiego Przyjscia Chrystusa. Podobnie katolicyzm Lecha nie jest zadnym alibi. Trudno zreszta uwierzyc, ze katolik powiedzialby to, co powiedzial Walesa Jerusalem Post. Po czynach poznasz go...

Ta sama propaganda, ktora oszukanczo reklamuje "naszego" Lecha jako "tworce Solidarnosci", spreparowala zalaczony "rodowod" wymieniajac jego zaslugi: "twórca i przewodniczacy NSZZ Solidarnosc". A co z rodowodem przed XIX wiekiem? Przyslij chociaz fotokopie tego "dokumentu". Nie macie przecie problemu z podrabianiem historii przez ksero lub oskarzaniem uczciwych, ze oni to robia.
Dla nas nie jest wazne co pisza sluzbisci jak ty, tylko co mowia prawdziwi Solidarnosciowcy (...) Pisales niedawno do jakiegos Hodowanego ws. Sowy: "Ja też nie chcę tych wiadomości ,,ale to jest bezczelnie przysyłane i nic narazie nie daje się skutecznie zaradzić". Jak nie chcesz tych informacji, nie dzialaj na nasza szkode. "Nic sie nie da" "skutecznie zaradzic"? Bo nie mozecie najsc i nastraszyc aresztem i sadem, jak robicie w Polsce? Wystarczy odwalic sie od spraw Polakow (i wypisac z grup, do czego instrukcje sa podawane w kazdej rozsylce). Widocznie chcesz i lubisz paprac sie w gie, skoro nie wystarczy ci blokada adresu na twoim serwerze. W czasach komuny i po, probowalem usprawiedliwiac agentow takich jak ty, ze musza wyzywic rodzine. Dzis, kiedy mozesz wyjechac do dobrze platnej, uczciwej roboty w najlepszych gospodarkach UE, twoja dzialalnosc budzi we mnie jeszcze wiekszy wstret.
Religia nakazuje wybaczac i modlic sie za ciebie; wybaczam wiec i modle sie, nienawidzac tego, co robisz, bo torujesz droge antychrystowi.
Piotr Bein"

http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/msg/7a01940e721037a5


>From: Piotr Bein < piotr.bein@imag.net >
>Subject: !!! otwieraja sie oczy?
>Date: Tue, 15 Jan 2008 19:25:29 -0800
>
>"Nasz" Walesa pokazal dla kogo jest lojalny. Nawet gdy administracja USA w koncu musiala przyznac, ze oskarzenia Iranu o dazenie do broni A to bujda podobna do legendy o broni masowej zaglady Saddama, Lechu robi z siebie idiote dla Jerusalem Post, izraelskiego dziennika czytanego przez tych co nie znaja hebrajskiego, a chca dowiedziec sie co piszczy w syjonistycznej trawie. JP jest dla mamienia naiwnych, bo prasa hebrajskojezyczna ma zupelnie inna, nieraz dysydencka wymowe.
>
Wlasnie ci naiwni poczytaja opinie bylego "przywodcy" Polakow, podstawionego przez zydokomune dla rozbicia prawdziwej Solidarnosci i podzielenia Polski miedzy zydowstwo i komunistow. To lechu w 1991 roku, nie proszony przez Narod przeprosil w Knessecie za jakies nasze winy.
>
Lechu znowu spelnil oczekiwania Izraela od zydostwa w Polsce: - uwertury do utworzenia Judeopolonii (Unia nie Polsko-Litewska, tylko Polsko-Izraelska);
- straszak terroryzmem -- wymyslem syjonu dla utrzymania kontroli nad gojami i rozwalenia przeciwnikow islamskich i arabskich na Bliskim Wschodzie;
- nawiazanie do "ruchomych granic", problemu wymagajacego "rozwiazania" -- Izrael przez polityke USA i Niemiec np. napiera na secesje Kosowa od Serbii, zeby stworzyc precedens prawny, potrzebny im w takich sytuacjach jak krakowski Kazimierz i Judeopolonia;
- antysemityzm, rasizm i czystki etniczne -- repertuar Mosadu i polityki syjonistow przez ich Swiatowa Konfiguracje Wladzy (Zionist Power Configuration) celem przemycania zbrodni syjonistow jako nasze rzekome zbrodnie;
- potrzeba rzadu swiatowego (iluminatow i syjonistow) celem rozwiazania ww. "problemow" oraz wytepienia Palestynczykow, raz na zawsze;
- straszenie Rosja -- chwyt, na ktory dala sie nabrac wiekszosc Polakow, jakby nie wiedzieli, ze Rosjanie to nie zydobolszewia.
>
>Koniecznie zobacz, na ten ostatni temat, moze potrzebujesz zrozumiec kto i po co skloca nas z naszymi slowianskimi bracmi: http://www.rusidea.org/?a=2307
>
Lechowi zabraklo tylko uderzenia sie w piers z okazji wodowania "Strachu" Grossa, ale czytelnik dokuma sie ze wzmianki o przeprosinach z 1991 r.
>
Az dziw ze go nie dorwal Hamas podczas wizyty w Palestynie. Teraz powinnismy spodziewac sie atakow islamistow. Slusznie, przeciez to my dalismy sie oglupic, a potem (niektorzy w dalszym ciagu) siedzimy z
zalozonymi recami.
>
>pb

http://galeriapies.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?429857
15 marzec 2008

Piotr Bein 

  

Archiwum

LIST DRUGI
wrzesień 18, 2005
aaa
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
Czy posty powinny być podpisywane imieniem i nazwiskiem?
kwiecień 14, 2005
anonim
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
Dwóch przyjaciół podzieli się wygraną w Totolotka
wrzesień 23, 2004
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Atimes: Putin na prezydenta USA!Ratować USA!
luty 15, 2008
marduk
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
Szybki osąd - tańsze państwo
styczeń 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media