ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
więcej ->

 
 

Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE

HACCP - unijny system kontroli
Pełna nazwa tego systemu to "analiza zagrożeń w krytycznych punktach kontrolnych" (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Obowiązek wprowadzenia HACCP-u w Polsce nakłada na nas unijna dyrektywa

Pisaniem takich instrukcji zajmują się firmy specjalizujące się we wdrażaniu i szkoleniach w zakresie systemów zarządzania zgodnych z normami ISO 9001, ISO 14001 i HACCP a ich konsultanci posiadają najwyższe kwalifikacje teoretyczne i praktyczne w zakresie systemów zarządzania jakością. Konsultanci posiadają również długoletnie, praktyczne doświadczenie w tworzeniu, usprawnianiu i certyfikacji tych systemów. Za ich usługi na najwyższym poziomie płaci państwo czyli my wszyscy...

***

" Obrotowe pocieranie kciuka

Policyjna instrukcja w sprawie mycia okien i rąk

Twierdzenia policjantów, że toną w papierach, że obowiązujące przepisy zmuszają ich do tworzenia biurokratycznego bytu zamiast ścigania przestępców, są prawdziwe. Niestety - tak samo, jak wydana w krakowskiej komendzie instrukcja dotycząca technologii mycia okien i rozwieszone w komendzie wojewódzkiej pismo odnośnie techniki mycia i dezynfekcji rąk.

Nie tylko funkcjonariusze, ale - jak się okazuje - również pracownicy cywilni policji są zasypywani dyrektywami i zarządzeniami. Służby sprzątające komendy przy ul. Siemiradzkiego otrzymały właśnie instrukcję dotyczącą technologii mycia okien w obiektach KMP w Krakowie.

W tym - niezwykle istotnym dla działalności tej instytucji - dokumencie zawarte są zalecenia, jak należy się zachować przed przystąpieniem do porządkowych czynności. Najważniejsze, to "udostępnić dojście do okna i rozkręcić okna przy użyciu odpowiedniego narzędzia". Na tym nie koniec; w trakcie samego mycia należy bowiem - "czynności wykonywać w pozycji stojącej na podłodze, przy pomocy teleskopowego ściągacza wody, namoczyć futrzak w wodzie z płynem i ruchem od górnej części okna do parapetu zmyć szybę po obu stronach". Instrukcja zawiera także inne zalecenia, niezwykle ważne uwagi dla kadry sprzątającej - "zabrania się mycia szyb popękanych, gdyż grozi to zniszczeniem sprzętu, podczas wietrznej pogody oraz w temperaturze poniżej -5 stopni, gdyż może to spowodować popękania szyb i stanowić zagrożenie skutkujące wypadkiem przy pracy".

Równie odkrywcza jest instrukcja, na jaką natrafiliśmy w toaletach damskich i męskich komendy wojewódzkiej przy ul. Mogilskiej. Ten druk jest wzbogacony rysunkami oraz szczegółowymi radami - jak "pocierać wewnętrzną częścią prawej dłoni grzbietową część lewej dłoni, a następnie w zmienionej kolejności - wewnętrzną część lewej dłoni o grzbietową prawej". Aczkolwiek najciekawsze wydaje się nam sugerowanie "obrotowego pocierania kciuka prawej dłoni o wewnętrzną część zaciśniętej na nim lewej dłoni". "
(Dziennik Polski)
12 styczeń 2005

 

  

Archiwum

Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Znale?ć człowieka
grudzień 5, 2006
Artur Łoboda
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Fałszywy Alarm i Katastrofalny Odwet"
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
Władyslaw Bartoszewski
październik 19, 2007
Goska
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
All Americans are now war criminals
marzec 25, 2003
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
Gówno wciska gówno
wrzesień 27, 2004
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
From Blagovesta Doncheva – Bulgaria
lipiec 25, 2008
przysłał M.G.
Żołnierzom poświęcone...
sierpień 24, 2008
jobstalker
Roboty przymusowe
kwiecień 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media