|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
|
|

Rozmaite formy pasożytnictwa, motywowanego chciwością są praktykowane przez ludzi, którzy posługują się rozmaitymi uzasadnieniami swego postępowania. W tej dziedzinie kopalnią wiedzy jest Talmud, który uczy Żydów, że dziesięć przykazań stosuje się wyłącznie do Żydów i że goje, czyli nie-Żydzi, mogą być traktowani jak pod-ludzie. Rozmaite arkana wiedzy strategii pasożytniczej były rozpowszechniane wśród Żydów w ramach ich strategii przetrwania i obrony przez asymilacją z nie-Żydami na wygnaniu. Talmud był ukończony w Babilonie w piątym wieku po Chrystusie.
Żydzi żyli przez stulecia w Polsce według nauk i praw Talmudu. Już w średniowieczu Żydzi Polskę nazywali w swojej korespondencji „Nowym Kananem,” czyli „krajem niewolników” na pamiątkę podboju autochtonów galilejskich przez koczowników hebrajskich. Obecnie wiedza Talmudu i zasady postępowania rozpowszechniły się w całej elicie finansowej USA i korzystają z tej wiedzy, nie tylko ekstremiści żydowscy, na przykład, ludzie u steru państwa Izrael, ale również nie-Żydzi, uprawiający pasożytnicze procedury w nowoczesnym świecie korporacji międzynarodowych. Niestety obyczaje te rozpowszechniają się również w Polsce.
Korporacje międzynarodowe kontrolują media amerykańskie i starają się urabiać opinie ludności USA na swoją korzyść. Wiadomości ze świata w komunikatach telewizyjnych poświęcają większość czasu trywialnym sprawom, takim jak zbrodniom i zboczeniom w tak dalece, że obecne programy telewizji amerykańskiej spychają na margines faktyczne wiadomości o sytuacji międzynarodowej.
Były rzecznik prasowy prezydenta Johnson’a, Bill Moyers, wybitny dziennikarz, jest znany jako krytyk cenzury mediów i jako obrońca wolności obywatelskich w USA. Twierdzi on, że media w USA należą do konglomeratów korporacyjnych, które kontrolują informacje docierające do społeczeństwa amerykańskiego. Korporacje te są zachłanne i zawsze chcą wzmacniać swoją kontrolę nad społeczeństwem.
W miarę jak media stają się własnością coraz mniejszej ilości ludzi, coraz mniej niezależnych opinii dociera do publiczności, która jest coraz łatwiej manipulowana. Protestują przeciwko takiej manipulacji indywidualni ludzie, jak na przykład liberalny dziennikarz Phil Donahue oraz lewicowa aktorka Jane Fonada.
Dwieście lat temu, Benjamin Franklin ostrzegał, że jeżeli Stany Zjednoczone pozwolą na imigrację Żydów do Stanów, to Żydzi zdominują politykę i demokrację tworzoną w USA w przeciągu dwustu lat. Niestety przepowiednia ta sprawdziła się. Kiedyś Franklin powiedział, że demokrację amerykańską symbolizują dwa wilki i jedna owca, które wszystkie trzy razem głosują, co chcą zjeść na obiad.
Natomiast, według Franklina, wolność symbolizuje „uzbrojona owca,” która protestuje wynik takich wyborów i żąda wolnych i niezależnych mediów. Jest to coraz trudniejsze do osiągnięcia, ponieważ lobby korporacji, włącznie z lobby Izraela kontrolują nie tylko media, ale również kongres w Waszyngtonie.
Dzieje się tak od dawna, jak o tym pisał senator Eric Hollings z Południowej Karoliny, który był przez ponad dwadzieścia lat członkiem komisji senatu do spraw polityki zagranicznej. Według tego senatora, za każdym razem, kiedy rozważano sprawy polityki zagranicznej, a zwłaszcza polityki USA na Bliskim Wschodzie, na początku debaty zjawiał się przedstawiciel lobby Izraela i dawał senatorom na piśmie napisane do jakich mają dojść konkluzji. Nigdy się nie zdarzyło, według senatora Hollings’a, żeby konkluzje komisji senatu różniły się od instrukcji wymaganych przez lobby Izraela.
Zeznanie senatora Hillings’a przypomina mi, pożyteczny dla Żydów, Statut Kaliski z 1264 roku, podpisany przez Bolesława Pobożnego. Ciekawe, że istniał identyczny tekst statutu, wcześniej chwilowo przyjętego we Wiedniu. W przeciwieństwie do Wiednia, w Polsce statut ten był w mocy przez pięćset lat, do roku 1764go. W czasie tego okresu, ludność żydowska w Polsce pomnożyła się stukrotnie, podczas gdy ludność rodzima pomnożyła się tylko sześciokrotnie.
W USA, zwłaszcza od chwili podpisania Aktu o Telekomunikacji przez prezydenta Clinton'a w 1996 roku, według Moyers’a, szerzy „mentalność niewolników” dziś zwaną "plantation mentality." Chodzi o mentalność charakterystyczną dla murzynów na plantacjach w stanach południowych. Obecnie mentalność ta jest charakterystyczna dla większości Amerykanów, zastraszonych rygorem "poprawności politycznej" i żydowskim aparatem szantażu polegającym na oskarżeniu o antysemityzm.
Już Theodore Roosevelt widział w USA szkodliwy konflikt między prawami człowieka i specjalnymi przywilejami, które dyrektorzy korporacji traktują jako "własność prywatną." Brak równych praw dla wszystkich, idzie w parze z zadłużeniem oraz brakiem równości w społeczeństwie amerykańskim.
Spada stopa życiowa większości Amerykanów, w porównaniu ze stopą życiową tych, którym oni służą. Laureat nagrody Nobla, ekonomista Robert Solow, nazywa ten stan rzeczy "rabunkiem przez elitę." Majątek narodowy w USA przechodzi w ręce coraz mniejszej ilości ludzi.
Norman Garfinkel, autor książki "The American Dream vs. the Gospel of Wealth," („Marzenia Amerykanów a Nauczanie o Bogactwie”) krytykuje zasadę, że „postęp zależy od udostępniania maksymalnych zdobyczy finansowych jednostkom i taka niczym nie ograniczona akumulacja mienia osobistego, jest to jakoby konieczna dla utrzymania wzrostu gospodarczego USA. Tymczasem kontrola i eksploatacja mediów tak w USA jak i w Polsce, idzie w parze z ograniczaniem wolności słowa i wolności obywatelskich.
www.pogonowski.com |
|
25 czerwiec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
|
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
Giertych mial w pierwszym planie objac teke
ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
|
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
|
Polskie Prawo: instytucje finansowe ....nie płacą podatku dochodowego od działalności statutowej
listopad 8, 2005
PAP
|
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
|
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
|
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej
grudzień 14, 2002
PAP
|
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
|
światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
|
Wniosek
maj 4, 2004
|
JESZCZE DOM I JESZCZE DOM
styczeń 26, 2003
Mordechaj Gebirtig (ok 1936 r.)
|
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Miller odwiedził ziemię przodków
listopad 10, 2003
PAP
|
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
|
więcej -> |
|