ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo

Państwowa Komisja Wyborcza wspólnie ze Związkiem Miast Polskich chcą wdrożyć w 10 największych miastach pilotażowy program komputerowego sprawdzania obliczeń wyników wyborów samorządowych. Komisja przeznaczyła na to 2 mln zł.

Pierwotnie program miał być wdrożony w całym kraju, ale zabrakło osób, które nadawałyby się do pracy jako operatorzy komputerowi i chciałyby w ten sposób zarobić. Komisja liczyła, że rekrutacją zainteresują się szkoły - nauczyciele prowadzący interklasy oraz informatycy.

Rekrutację operatorów PKW ogłosiła w maju. Od kandydatów wymagano dostarczenia do punktu głosowania własnego sprzętu komputerowego: komputera PC z 32-bitowym systemem operacyjnym Windows - co najmniej 95, modemem pozwalającym na połączenie się z Internetem przez łącze analogowe lub telefon komórkowy oraz drukarki pozwalającej na poprawny wydruk w formacie A4 co najmniej 200 stron.

Na stronie internetowej PKW udostępniono aplikację dla przyszłych operatorów, formularz zgłoszeniowy oraz test - przykładowe zestawienie wyników wyborów. Jak powiedział sekretarz PKW Kazimierz Czaplicki, mimo że aplikację i testy pobrało bardzo dużo osób, to rekrutację przeszło pomyślnie zaledwie 6 tys., przy pięć razy większym zapotrzebowaniu.

W tej sytuacji uznaliśmy, że warto wdrożyć program pilotażowo w 10 największych miastach Polski - w 3 tys. obwodowych komisji wyborczych - powiedział Czaplicki. Dodał, że wymagania dla kandydatów pozostają niezmienne. Pilotaż będzie prowadzony przy pomocy Związku Miast Polskich na zlecenie PKW.

Zadaniem operatorów ma być sprawdzenie, czy obwodowe komisje dobrze obliczyły wyniki wyborów. Wprowadzenie komputerowej weryfikacji ma zapobiec przede wszystkim błędom arytmetycznym, a to z kolei przyczyni się do szybszego podawania wyników wyborów.
3 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Ten kamienny opus
kwiecień 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
GENERAŁ WŁADYSŁAW SIKORSKI
listopad 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
O stosunku z perspektywy Lecha Kaczyńskiego
październik 28, 2008
tłumacz
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
Why Hitler set fire to the Reichstag
lipiec 13, 2005
D.I.
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Atimes: Putin na prezydenta USA!Ratować USA!
luty 15, 2008
marduk
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
LPR w sprawie Jedwabnego
lipiec 17, 2002
PAP
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
Dobra, amerykańska szkoła życia
luty 28, 2009
TVP Info
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
"Odbudujemy Irak"
kwiecień 16, 2003
Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
LIST OTWARTY DO PROKURATURA GENERALNEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
styczeń 21, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media