|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
więcej -> |
|
Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
|
|
Żołnierze służący w Iraku mogą w przyszłości stanąć przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym - ostrzegają niektórzy prawnicy. Politycy problemu nie widzą.
Zaproponowany przez Kancelarię Prezydenta przepis art. 55 konstytucji, umożliwi wydawanie innym krajom polskich obywateli na podstawie europejskiego nakazu aresztowania. Polska będzie jednak zobowiązana do ekstradycji obywatela także wówczas, gdy taki wniosek złoży Międzynarodowy Trybunał Karny (MTK) - pisze "Życie Warszawy".
Zgodnie artykułem 55., ekstradycja jest możliwa, jeśli jest wynikiem ratyfikowanej przez Polskę umowy międzynarodowej lub wynika z wykonania prawa organizacji międzynarodowej, której Polska jest członkiem. A nasz kraj należy do MTK od 2001 r. Zdaniem eksperta prawa międzynarodowego dr Waldemara Gontarskiego ze Zrzeszenia Prawników Polskich, niewykluczone, że w przyszłości taki wniosek od międzynarodowego sądu wpłynie, bo choć dziś polskim żołnierzom nikt zbrodni nie zarzuca, to nie ma dotychczas definicji, czym dla Trybunału jest agresja, a to jeden z czterech powodów, za które może on ścigać.
Również prof. Marek Chmaj z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego uważa, że w przyszłości, po zmianie konstytucji, Polak wezwany przed Trybunał będzie musiał się przed nim stawić. - O ile wynika to z umowy, jaką podpisała Polska, to będzie to stawiennictwo obowiązkowe - zaznacza Chmaj.
Zdaniem Bronisława Komorowskiego, byłego ministra obrony narodowej, problem nie istnieje. - Prawie wszystkie kraje przystąpiły do Trybunału, a polscy żołnierze muszą podlegać prawu międzynarodowemu - twierdzi poseł PO.
Natomiast prof. Roman Wieruszewski z Centrum Praw Człowieka w Poznaniu zauważa, że już teraz żołnierz, który popełnił zbrodnię, stanąłby przed Trybunałem. - To nie byłoby to samo co ekstradycja więc byłoby zgodne nawet z obecną konstytucją - przekonuje Wieruszewski.
Dr Gontarski jest innego zdania. - Dziś musiałby w tej sprawie wypowiedzieć się Trybunał Konstytucyjny i prawdopodobnie wyrok byłby taki, jak w przypadku europejskiego nakazu aresztowania - twierdzi. A to właśnie zakwestionowanie ENA spowodowało konieczność zmian w konstytucji.
Gdy w 2001 r. podpisywaliśmy akcesję do MTK, nie mieliśmy pojęcia, że staniemy się sojusznikiem USA w wojnie w Iraku, która zaczęła się w marcu 2003 r. MTK ma prawo osądzać wydarzenia, które zdarzyły się po 1 lipca 2002 r.
- Skoro już wysłaliśmy żołnierzy na tę misję, to należy zrobić wszystko, aby ich chronić. Nawet jeśli zdarzy się, że popełnią przestępstwo, powinni być sądzeni w Polsce, a nie przed sądem międzynarodowym - apeluje Gontarski. Chce, by polscy politycy zastanowili się nad ewentualnymi konsekwencjami znowelizowania artykułu 55.
Gontarski proponuje, by Polska zawiesiła swoje uczestnictwo w Trybunale, powołując się na zmianę okoliczności, czyli rozpoczęcie naszej operacji w Iraku. Taką możliwość dopuszcza prawo międzynarodowe.
|
|
23 czerwiec 2006
|
|
PAP
|
|
|
|
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
|
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
|
Czy Zachód ukrywa przed nami swoje prawdziwe intencje?
czerwiec 2, 2003
|
UA + PL Wybory 07: decydować ma Kryterium Miłości do USA
wrzesień 19, 2007
Marek Głogoczowski
|
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
|
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
|
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
|
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
|
Tyle lat minęło a społeczeństwo jak było głupie takim pozostało
ZA MOWIENIE PRAWDY 10 LAT WIEZIENIA
luty 5, 2003
Siemaszko
|
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
|
Zbyteczne znaki drogowe
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
|
Parlament Europejski przeciwny "jednostronnej akcji militarnej" w Iraku
styczeń 31, 2003
PAP
|
więcej -> |
|