|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
więcej -> |
|
Ropa naftowa i gaz ziemny
|
|

Obecne oceny wykazują, że mają być poprawione dotychczasowe szacunki dotyczace rezerw ropy naftowej i gazu ziemnego. Udowodnione rezerwy gazu ziemnego Rosji, mają być podniesione z 27% zasobów światowych do 35%, a Iranu z 35% do 51%. Gaz ziemny coraz więcej jest transportowany w formie skroplonej (liquefied natural gas-LNG) z takich państw jak Algeria, Quatar i Indonezja. Razem 16 państw stanowi forum eksportujące gaz ziemny (Gas Exporting Countries Forum-GECF) i przedstawia ponad trzy czwarte rezerw światowych i około 60% produkcji.
Agresywna polityka neokonserwatwnego rządu Bush’a jest ?le widziana w państwach tego forum. Gaz ziemny jest ważny dla coraz bardziej uprzemysłowijącego się świata zwłaszcza ze wzgędu na zanieczyszcznie powietrza i tempo zużycia zapasów ropy naftowej. Europa i rosnące potęgi w Azji jak też USA, coraz bardziej polegają na dostawach gazu ziemnego w miarę upływu czasu.
Tak zwany liberalny rynek paliwa jest zdominowany przez wielkie korporacje w ramach IEA (International Energy Association) i ODECO (Organization for Economic Cooperation and Developmnet) w oparciu o kontrolę rynku, za pomoca dominacji USA nad procesem eksploracji, produkcji, cen jak i nad rezerwami pod ziemią. Rosja, Algeria i Iran opierają sie tej dominacji, za pomocą nieformalnych ukladów, które godzą w interesy wielkich międzynarodowych korporacji energetycznych.
Coraz więcej państw eksportujących paliwo ma rządy krytyczne wobec USA i coraz wiecej rządy te używają paliwo jako atut ekonomiczny i polityczny, za pomocą monopoli państwowych i korzystają z rosnącej zależności Zachodu od importu paliwa. Rosja ma przewagę nad USA i UE w dziedzinie energetyki, w której jest w stanie zawierać układy i porozumienia wielostronne i nieformalne z producentami i z odbiorcami poza zasięgiem kontroli wielkich korporacji USA. W ten sposód strategiczne prywatne dwustronne długoterminowe układy są zawierane między producentami i odbiorcami na skalę globalną, bez konfrontacji z USA, bez organizowania oficjalnych konfederacji.
Producenci mogą uzgadniać między sobą komu i jak dostarczać paliwo w pewny i ekonomiczny sposób, na uzgodnione z góry rynki. Tak na przykład Rosja dostarcza paliwa do innych części Europy niż Algeria. W dostawach gazu ziemnego z Iranu do Pakistanu i Indii, Rosja ma udział za pomocą budowy podstawowego rurociągu przez rosyjski Gazprom. Tak więc wspólne inwestycje między producentami i odbiorcami dodają stabilności do ich układów.
Ma to duże znaczenie polityczne i geopolityczne kiedy członkowie tych układów bronią się przed dominacją przez USA i uznają znaczenie Rosji jako potęgi energetycznej, nawołującej do wzajemnie dopełniającej się symetrji, między partnerami, tak producentami jak i odbiorcami paliwa, w ramach GECF forum, które ma spotkanie u szczytu w Rosji z początkiem 2008 roku. W spotkaniu tym ważną rolę ma odgrywać Shanghai Cooperation Organization, w której oficjalnymi językami są chiński i rosyjski.
Niedawno Iran proponował stworzenie strategicznego kartelu producentów gazu ziemnego. Rosja odrzuciła ten projekt jako niepraktyczny z powodu trudności utrzymania dyscypliny wśród członków, tak co do cen jak i co do ilości produkcji. Forma lu?nego forum, soldarnie popierającego się zakulisowo, jest bezpieczniejsza w konfontacjach z USA, niż oficalnie dziłający kartel. Forum 16 państw zwalcza dominację USA na korzyść wielostronnych ukadów inwestorów, producentów i odbiorców w dziedzine energetyki. Jest to dalsza ewolucja międzynarodowych układów dotyczących ropy naftowej i gazu ziemnego.
www.pogonowski.com |
|
30 kwiecień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
|
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
|
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
|
OPEC sprzedaje dolary
styczeń 27, 2007
nauczyciel
|
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
|
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
|
Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?
kwiecień 29, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Przetargi o warunki pokoju w Afganistanie
październik 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
|
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
|
Polacy zadowoleni z czlonkostwa w UE
listopad 30, 2006
PAP
|
Dziennikarska zbrodnia
marzec 21, 2003
|
Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi
marzec 6, 2003
|
"Motyw zysku na polu bitwy w kolebce cywilizacji"
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Magia cyfr
luty 16, 2004
|
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
|
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
|
więcej -> |
|