|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
więcej -> |
|
Śpiew "tenorów" trzech
|
|
Żałuję, ale niestety, nie będzie to wspomnienie pamiętnego koncertu Placido Domingo, Jose Carrerasa i Luciano Pavarottiego.
Mam na myśli inny występ, który przydarzył się ostatnio w auli Uniwersytetu Warszawskiego i zupełnie innych tenorów, a właściwie nie tenorów tylko piewców, a może i nie piewców tylko kapłonów żydolewackiej demokracji w kraju Polaków. Tak w kraju Polaków, bo niezależnie od zmieniającej się sytuacji politycznej i od dalszego zniewalania Narodu, i złupienia Go do końca Polska jest i pozostanie narodową własnością Polaków.
Bezprawne są i zawsze będą wszelkie zapisy w prawie polskim i w wymyślonym unijnym autorstwa żydo-masońskich międzynarodowych uzurpatorów, których czas władztwa zbliża się, choć niebezpiecznie, to jednak ku końcowi. Jako katolik może czasem się za nich pomodlę, żeby następny sprowokowany, a właściwie wymuszony przez nich samych, holokaust nie był dla nich tak straszny, jak ostatni. Że do niego dojdzie, wątpić raczej nie należy. Istnieje coś takiego, jak granica plastyczności materiału, również materiału ludzkiego, narodu, społeczności, powyżej której obrabiać już go nie można. I nic tu nie pomogą libertyńskim przestępcom doskonalone przez nich techniki medialnej manipulacji.
Poziom deprawacji, degradacji, ograbiania narodów osiąga już stan krytyczny po przekroczeniu, którego impet procesów niszczenia zmieni swój kierunek. Narody zaczną niszczyć te wszystkie siły, które uniemożliwiają im rozwój, do którego zostały genetycznie wyposażone i zaprogramowane przez Stwórcę (dla ateistów: przez naturę). Trudno oczywiście przewidzieć dokładny moment wystąpienia odreagowania, ale jego miejsce wydaje się być rozpoznane - wiele dziś wskazuje na USA. Podobnie było z żydowskim komunizmem w Rosji, że upadnie przewidywało wielu, ale nikt nie przewidział, że nastąpi to dopiero po 70 latach i po wymordowaniu 100 mln ludzi, głównie Rosjan.
Występy 17.05.2007 r. w auli UW (mój Boże, przecież winna to być świątynia prawd nauki - Alma Mater) niejakich Lecha W., Andrzeja O., Aleksandra K. i wtórującego im chóru przechrzt prowokują do kilku refleksji. O samych tych „wieszczach”, co to złowieszczą nam żydolewacką demokrację pisać nie warto, strata czasu, wszystko prawie o nich wiadomo.
Libertynizm władz UW, które dopuściły do tej haniebnej hucpy widoczny jest i w innym miejscu. W holu uczelni znajduje się tablica poświęcona „mężowi stanu”, politykowi, bohaterowi Izraela, a może Polski, czy dziś raczej JudeoPolski, żydowskiemu laureatowi pokojowej nagrody Nobla z 1978 r., Menachemowi Beginowi (Mieczysławowi Biegunowi, bo pod takim nazwiskiem tu studiował), dezerterowi z Armii Polskiej w 1943 r., sprawcy makabrycznego mordu w 1948 r. na 250 Palestyńczykach, w tym kobietach i dzieciach. Jak to możliwe, żeby w kraju Polaków walczących zawsze o wolność własną i cudzą upamiętniać zbrodniarzy odbierających tę wolność i życie innym? A cóż myśleć o „zacnym” komitecie noblowskim?
UW zdominowany jest przez pobratymców owego noblisty. Wystarczy tylko wspomnieć takich wykładowców jak M. Środa, czy P. Śpiewak, propagatorów wolnej myśli, prawdziwie wolnej, która nie wspiera się logiką, prawdą, jest niezależna nawet od rozumu. P. Śpiewaka wykładowcy i posła PO nie razi tablica poświecona zbrodniarzowi Beginowi. Za to nienawidzi naszych dążeń narodowych i R. Dmowskiego. O naszym wybitnym rodaku i narodowym polityku wyraził się w „publicznej” telawizji - nie ma błędu w tym słowie - per „polityczny łobuz”. To prawdziwy skandal, że różne antypolskie kreatury czynią to bezkarnie na oczach milionów widzów.
Widać z tego, że u nas w Europie zaczyna już powszechnie panować liberalizm. W związku z tym jestem ciekaw, co zrobią dzisiejsze jednostronnie liberalne trybunały i „autorytety”, jeżeli pojawią się pomniki tych, którzy próbowali usuwać z własnych państw Żydów, czyniąc tak przecież dla dobra narodowych większości, od których otrzymali takie prawo właśnie w demokratycznych wyborach, np. A. Hitler? Zarządzą referenda, niech decyduje większość?
Pod rozwagę różnym jewropejskim konwentyklom można dać i takie pytanie: czy poddasz się dobrowolnie obowiązkowej eutanazji i kogo w pierwszej kolejności będzie ona dotyczyła, Żydów, masonów, czy gojów z UE? Liberalizm dozwala na każde pytanie i rozwiązanie.
Od jakiegoś czasu prześladuje mnie obraz, jaki telawizja „publiczna” pokazała w swoich wiadomościach. Zamaskowani policyjni antyterroryści wyprowadzają ze sklepu skutego człowieka. Zamienił ceny na butach, żeby zapłacić za nie o 70 zł mniej. No cóż, w świetle prawa złodziej. Nikt nie powie, że prawo u nas nie działa. Tylko, że represyjność naszego prawa jest dziwnie odwrotnie proporcjonalna do wielkości przestępstwa. Wystarczy wspomnieć orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które zakazywało przesłuchiwania niejakiego Leszka B. na okoliczność przestępstwa. Nie wspominając braku reakcji instytucji prawa względem owych trzech kapłonów żydolewackiej demokracji za ich różne dziwne poczynania, czy względem całej galerii „transformatorów” polskiej gospodarki.
Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności za popełniane wykroczenia, przestępstwa - to jest oczywiste i zrozumiałe. Instynktownie wyczuwamy, co jest dobre, co złe, co wynika z prawa naturalnego, mamy wreszcie Dekalog. Zawdzięczamy to 2000 lat kultury chrześcijańskiej.
Ile zatem warte jest prawo, którego jedynie słuszną wykładnię objawia nam Trybunał Konstytucyjny ustalający swój werdykt w drodze głosowania? Mamy wszak demokrację, niestety znów przymiotnikową, zamiast socjalistycznej jest liberalna i większość ma rację. A gdyby wymienić sędziów tego trybunału na innych i ci nowi głosowaliby w tej samej sprawie inaczej to, który osąd byłby słuszny i prawy? Takie prawa i takie trybunały nie są nam potrzebne.
Czy o prawdzie, o prawości może decydować manipulowana lub, i skorumpowana większość?
Dyscyplina nauki, której zapisane treści wymagają interpretacji znaczeniowej, a ta zależy od interpretatora ma bardzo wątpliwą wartość. Dziś tylko nauki ścisłe, techniczne zachowały czystość i piękno. 2 x 2 = 4 i żaden żydomason, czy inny łobuz tego nie zmieni. Nauki humanistyczne, przecież równie ważne jak nauki ścisłe, dla harmonijnego rozwoju człowieka, narodu zostały niestety zachwaszczone liberalnymi treściami i opanowane przez żydomasońskich interpretatorów.
Czy nie powinniśmy i czy nie czas najwyższy przepędzić tych pożal się Boże liberalnych prawników, ekonomistów, socjologów itp. z rządowych, sejmowych i medialnych posad? A dać władzę ludziom mądrym, uczciwym, z rzetelną wiedzą? Takim, którzy rozumieją, że gospodarka ma służyć człowiekowi, narodowi i że rozwój kraju i likwidacja bezrobocia są możliwe. Bezrobocie można zlikwidować w ciągu kilku lat bez uciekania się do żydowskiego socjalizmu. Taka ma być realizowana polityka - dla narodu.
Refleksja ostatnia: nie ekscytujmy się za nadto, że wadzą się z lekka PiS, PO, SLD i lewactwo od niejakiego Aleksandra K. To mafijne, żydowskie kłótnie i nikomu z nich włos z głowy nie spadnie. Najwyżej przesuną jednego, czy kilku pasożytów na lukratywne tyły i przez jakiś czas nie będą na się rzucać w oczy. A jeśli, ciągle jeszcze, marzy się nam Polska i godne w niej życie Polaków, to nie pozostaje nic innego, jak tylko rozgonić całą tę hałastrę lisów i wilków.
Póki co, mieszkańcy stolicy w czasie grudniowych rodzinnych spacerów po Krakowskim Przedmieściu mogą podziwiać w oknach Prezydenckiego Pałacu mrugające do nas filuternie płomyki świec w święto Chanuki i nam głupim gojom musi to wystarczyć - mam nadzieję, że nie na długo.
|
|
29 maj 2007
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
marzec 7, 2006
Marek Olżyński
|
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Już judzą...
wrzesień 27, 2005
Artur Łoboda
|
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
|
Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
|
"Rajwach"
marzec 23, 2003
Artur Łoboda
|
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
|
Ameryka oszalała !!!
marzec 3, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
|
Arial Sharon zarządził zabójstwo Yassera Arafata - stwierdza przyjaciel Sharona
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
|
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
|
Strajkują sędziowie, prokuratorzy ze średnią dochodów 8tys. zł - kiedy zastrajkują emeryci i renciści żyjący za 650zł miesięc
wrzesień 24, 2008
ZR
|
Wezwanie do tępienia przestępczych struktur i mechanizmów działania Państwa Polskiego.
marzec 1, 2007
tłumacz
|
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
|
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku
luty 19, 2003
|
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
|
dukat
czerwiec 18, 2004
|
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
|
więcej -> |
|