|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
więcej -> |
|
Śpiew "tenorów" trzech
|
|
Żałuję, ale niestety, nie będzie to wspomnienie pamiętnego koncertu Placido Domingo, Jose Carrerasa i Luciano Pavarottiego.
Mam na myśli inny występ, który przydarzył się ostatnio w auli Uniwersytetu Warszawskiego i zupełnie innych tenorów, a właściwie nie tenorów tylko piewców, a może i nie piewców tylko kapłonów żydolewackiej demokracji w kraju Polaków. Tak w kraju Polaków, bo niezależnie od zmieniającej się sytuacji politycznej i od dalszego zniewalania Narodu, i złupienia Go do końca Polska jest i pozostanie narodową własnością Polaków.
Bezprawne są i zawsze będą wszelkie zapisy w prawie polskim i w wymyślonym unijnym autorstwa żydo-masońskich międzynarodowych uzurpatorów, których czas władztwa zbliża się, choć niebezpiecznie, to jednak ku końcowi. Jako katolik może czasem się za nich pomodlę, żeby następny sprowokowany, a właściwie wymuszony przez nich samych, holokaust nie był dla nich tak straszny, jak ostatni. Że do niego dojdzie, wątpić raczej nie należy. Istnieje coś takiego, jak granica plastyczności materiału, również materiału ludzkiego, narodu, społeczności, powyżej której obrabiać już go nie można. I nic tu nie pomogą libertyńskim przestępcom doskonalone przez nich techniki medialnej manipulacji.
Poziom deprawacji, degradacji, ograbiania narodów osiąga już stan krytyczny po przekroczeniu, którego impet procesów niszczenia zmieni swój kierunek. Narody zaczną niszczyć te wszystkie siły, które uniemożliwiają im rozwój, do którego zostały genetycznie wyposażone i zaprogramowane przez Stwórcę (dla ateistów: przez naturę). Trudno oczywiście przewidzieć dokładny moment wystąpienia odreagowania, ale jego miejsce wydaje się być rozpoznane - wiele dziś wskazuje na USA. Podobnie było z żydowskim komunizmem w Rosji, że upadnie przewidywało wielu, ale nikt nie przewidział, że nastąpi to dopiero po 70 latach i po wymordowaniu 100 mln ludzi, głównie Rosjan.
Występy 17.05.2007 r. w auli UW (mój Boże, przecież winna to być świątynia prawd nauki - Alma Mater) niejakich Lecha W., Andrzeja O., Aleksandra K. i wtórującego im chóru przechrzt prowokują do kilku refleksji. O samych tych „wieszczach”, co to złowieszczą nam żydolewacką demokrację pisać nie warto, strata czasu, wszystko prawie o nich wiadomo.
Libertynizm władz UW, które dopuściły do tej haniebnej hucpy widoczny jest i w innym miejscu. W holu uczelni znajduje się tablica poświęcona „mężowi stanu”, politykowi, bohaterowi Izraela, a może Polski, czy dziś raczej JudeoPolski, żydowskiemu laureatowi pokojowej nagrody Nobla z 1978 r., Menachemowi Beginowi (Mieczysławowi Biegunowi, bo pod takim nazwiskiem tu studiował), dezerterowi z Armii Polskiej w 1943 r., sprawcy makabrycznego mordu w 1948 r. na 250 Palestyńczykach, w tym kobietach i dzieciach. Jak to możliwe, żeby w kraju Polaków walczących zawsze o wolność własną i cudzą upamiętniać zbrodniarzy odbierających tę wolność i życie innym? A cóż myśleć o „zacnym” komitecie noblowskim?
UW zdominowany jest przez pobratymców owego noblisty. Wystarczy tylko wspomnieć takich wykładowców jak M. Środa, czy P. Śpiewak, propagatorów wolnej myśli, prawdziwie wolnej, która nie wspiera się logiką, prawdą, jest niezależna nawet od rozumu. P. Śpiewaka wykładowcy i posła PO nie razi tablica poświecona zbrodniarzowi Beginowi. Za to nienawidzi naszych dążeń narodowych i R. Dmowskiego. O naszym wybitnym rodaku i narodowym polityku wyraził się w „publicznej” telawizji - nie ma błędu w tym słowie - per „polityczny łobuz”. To prawdziwy skandal, że różne antypolskie kreatury czynią to bezkarnie na oczach milionów widzów.
Widać z tego, że u nas w Europie zaczyna już powszechnie panować liberalizm. W związku z tym jestem ciekaw, co zrobią dzisiejsze jednostronnie liberalne trybunały i „autorytety”, jeżeli pojawią się pomniki tych, którzy próbowali usuwać z własnych państw Żydów, czyniąc tak przecież dla dobra narodowych większości, od których otrzymali takie prawo właśnie w demokratycznych wyborach, np. A. Hitler? Zarządzą referenda, niech decyduje większość?
Pod rozwagę różnym jewropejskim konwentyklom można dać i takie pytanie: czy poddasz się dobrowolnie obowiązkowej eutanazji i kogo w pierwszej kolejności będzie ona dotyczyła, Żydów, masonów, czy gojów z UE? Liberalizm dozwala na każde pytanie i rozwiązanie.
Od jakiegoś czasu prześladuje mnie obraz, jaki telawizja „publiczna” pokazała w swoich wiadomościach. Zamaskowani policyjni antyterroryści wyprowadzają ze sklepu skutego człowieka. Zamienił ceny na butach, żeby zapłacić za nie o 70 zł mniej. No cóż, w świetle prawa złodziej. Nikt nie powie, że prawo u nas nie działa. Tylko, że represyjność naszego prawa jest dziwnie odwrotnie proporcjonalna do wielkości przestępstwa. Wystarczy wspomnieć orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które zakazywało przesłuchiwania niejakiego Leszka B. na okoliczność przestępstwa. Nie wspominając braku reakcji instytucji prawa względem owych trzech kapłonów żydolewackiej demokracji za ich różne dziwne poczynania, czy względem całej galerii „transformatorów” polskiej gospodarki.
Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności za popełniane wykroczenia, przestępstwa - to jest oczywiste i zrozumiałe. Instynktownie wyczuwamy, co jest dobre, co złe, co wynika z prawa naturalnego, mamy wreszcie Dekalog. Zawdzięczamy to 2000 lat kultury chrześcijańskiej.
Ile zatem warte jest prawo, którego jedynie słuszną wykładnię objawia nam Trybunał Konstytucyjny ustalający swój werdykt w drodze głosowania? Mamy wszak demokrację, niestety znów przymiotnikową, zamiast socjalistycznej jest liberalna i większość ma rację. A gdyby wymienić sędziów tego trybunału na innych i ci nowi głosowaliby w tej samej sprawie inaczej to, który osąd byłby słuszny i prawy? Takie prawa i takie trybunały nie są nam potrzebne.
Czy o prawdzie, o prawości może decydować manipulowana lub, i skorumpowana większość?
Dyscyplina nauki, której zapisane treści wymagają interpretacji znaczeniowej, a ta zależy od interpretatora ma bardzo wątpliwą wartość. Dziś tylko nauki ścisłe, techniczne zachowały czystość i piękno. 2 x 2 = 4 i żaden żydomason, czy inny łobuz tego nie zmieni. Nauki humanistyczne, przecież równie ważne jak nauki ścisłe, dla harmonijnego rozwoju człowieka, narodu zostały niestety zachwaszczone liberalnymi treściami i opanowane przez żydomasońskich interpretatorów.
Czy nie powinniśmy i czy nie czas najwyższy przepędzić tych pożal się Boże liberalnych prawników, ekonomistów, socjologów itp. z rządowych, sejmowych i medialnych posad? A dać władzę ludziom mądrym, uczciwym, z rzetelną wiedzą? Takim, którzy rozumieją, że gospodarka ma służyć człowiekowi, narodowi i że rozwój kraju i likwidacja bezrobocia są możliwe. Bezrobocie można zlikwidować w ciągu kilku lat bez uciekania się do żydowskiego socjalizmu. Taka ma być realizowana polityka - dla narodu.
Refleksja ostatnia: nie ekscytujmy się za nadto, że wadzą się z lekka PiS, PO, SLD i lewactwo od niejakiego Aleksandra K. To mafijne, żydowskie kłótnie i nikomu z nich włos z głowy nie spadnie. Najwyżej przesuną jednego, czy kilku pasożytów na lukratywne tyły i przez jakiś czas nie będą na się rzucać w oczy. A jeśli, ciągle jeszcze, marzy się nam Polska i godne w niej życie Polaków, to nie pozostaje nic innego, jak tylko rozgonić całą tę hałastrę lisów i wilków.
Póki co, mieszkańcy stolicy w czasie grudniowych rodzinnych spacerów po Krakowskim Przedmieściu mogą podziwiać w oknach Prezydenckiego Pałacu mrugające do nas filuternie płomyki świec w święto Chanuki i nam głupim gojom musi to wystarczyć - mam nadzieję, że nie na długo.
|
|
29 maj 2007
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Niegdyś media pełniły misje informowania, obecnie same kreują rzeczywistość
listopad 1, 2006
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
|
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
|
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
|
Kabała Bush'a i Propaganda Na Nadchodzące Wybory
wrzesień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
|
Zmarła Stefania Kossowska
wrzesień 17, 2003
|
POLSKA - UNIA 5
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
|
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
|
Leszek Miller zachwycony polską gospodarką
grudzień 23, 2003
|
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
|
Umarł człowiek Zbylut Grzywacz 1939-2004
lipiec 29, 2004
Artur Łoboda
|
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
|
Taka sama spekulacyjna droga prowadziła do II wojny światowej
maj 22, 2008
PAP
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
|
Chini kontra Stani
sierpień 6, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|