ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
więcej ->

 
 

Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?

Panie Arturze, jak Polak z zagranicy moze pomoc Polsce? Trudno powiedziec. Jestem idealista i zlecialem tam po upadku komuny, aby pomagac. Ale nie bylo latwo, Nie kazdy moze sie tak poswiecac. Zreszta i ja nie wytrzymalem i po 4 latach walki z wiatrakami wrocilem do Kanady.

Teraz wracam tam uzywajac przestrzeni cybernetycznej. Wlasnie zalozylem na portalu samorzadu Ustki, mojego rodzinnego miasta w Polsce, swoj blog pt. "Ustczanie Emigranci" (http://www.ustka.pl/forum/viewforum.php?f=1).
Moze pomagac rada, dyskusja, innym spojrzeniem?
(Lewed)


Mimo, że pytanie zadane było dwa miesiące temu do dziś dnia zastanawiałem się jaką dać odpowied?.
Szanując poświęcenie innych czuję szczególną odpowiedzialność w kwestii doradzania. Tym bardziej, że jak każdy z nas popełniam również błędy.
Wyruszyłem do poznawania otaczającej rzeczywistości wiele lat przed "najwytrawniejszymi znawcami sceny politycznej" - co było skutkiem mimowolnego kształtowania świadomości politycznej w domu rodzinnym.
Dlatego też - nie miałem wątpliwości, że strajk w sierpniu 1980 roku był inspirowany i sterowany przez Służbę Bezpieczeństwa.
Nie odżegnałem się od uczestniczenia w ruchu Solidarności ale robiłem to z zupełnie innego pułapu niż tysiące naiwnych Rodaków. Nie piszę "miliony" bo tylko skończony idiota mógłby wierzyć, że miliony ludzi poparło tą ideę. Z dwunastu milionów członków Solidarności zaledwie ułamek stanowili ludzie, którzy działali z pobudek ideowych.
Dlatego też - w dniu rejestracji NSZZ Solidarność byłem pewien, że w razie (niewyobrażalnego wtedy) przejęcia władzy przez Solidarnościowych działaczy zniszczą oni Polskę i być może wprowadzą terror gorszy od komunistów.
Dzisiaj widzimy, że wprowadzili terror nędzy i beznadziei. To przecież Unia Wolności, Platforma Obywatelska, Michnikownia, AWS i inne ośrodki władzy dobiły Polskę i Polskość.

Cóż więc mogę powiedzieć Rodakowi, który zachował w sercu miłość do Ojczyzny?
Prawdziwa Ojczyzna to nie jest Polska z milionami głupców i kanalii.
Prawdziwa Ojczyzna to miłość do rodziców, przodków - to szacunek dla uczciwych ludzi a przede wszystkim do siebie samego.

Wskazali nam fałszywych bogów, bożków i mity - którymi opisali coś - co dziś nazywają Polską.
Prawdziwa Polska - to mieszanka wielu idei i kultur połączonych spoiwem wzajemnego szacunku.

Gdyby bowiem poszukać mitycznych ?ródeł polskości to odnale?libyśmy je gdzieś w ?ródłach kultury Łemków, Kaszubów.
Pozostałe regiony przesycone są naleciałościami kultur Europy Zachodniej.
Czy to ?le ....?
Nie, ponieważ prawdziwa kultura to samodzielne myślenie i samodzielna twórczość a korzystanie z doświadczeń innych jest naturalnym prawem cywilizacji.
Dziś, kiedy Polacy zatracili umiejętność samodzielnego myślenia i bezmyślnie poddają się zachodnioeuropejskiemu i amerykańskiemu rynsztokowi, musimy stwierdzić bardzo poważny upadek Polski.

Jak więc Polonia może pomóc Polsce?

Przede wszystkim potrzebne są niezależne media, które uświadomią Rodakom jak zostali oszukani i precyzyjnie wskażą metody i ludzi, którzy to zrobili.
W chwili obecnej - w zbliżających się wyborach mamy jedynie alternatywę "mniejszego zła".
Żaden z kandydatów nie spełnia minimum kompetencji, natomiast zdradzieckie media na czoło wysuwają pospolite kanalie, jak choćby Cimoszewicza.
Kiedy żyje się w obcym państwie, powoli przesyca się inną kulturą, trudno jest o wierność i poświęcenie dla odległego kraju urodzenia.
Z pewnością jednak należy zachować szacunek dla rodziców, dla naszych przodków.
Przynajmniej w ten sposób Polonia pomoże Polsce - zachowując godność i honor o który bardzo trudno w zdemoralizowanym społeczeństwie polskim.

Marzyłaby mi się pomoc Polonii w utworzeniu ogólnopolskich niezależnych mediów, które odzyskałyby te zagubione dusze.
Ale to chyba nie w tym życiu.

Pozdrawiam wszystkich Rodaków na świecie, którzy zachowali w sobie ogień polskości.
13 lipiec 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Czyżby nowe metody manipulacji?
grudzień 16, 2002
Artur Łoboda
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
Mentalność PPS
czerwiec 13, 2007
Adam Wielomski
Raport antyimperialny (czerwiec)
lipiec 18, 2006
William Blum
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
Wojskowa dyktatura
wrzesień 4, 2003
Stanisław Tyminski
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
Pokonać Busha - najważniejszy cel Sorosa
listopad 11, 2003
PAP
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media