ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
więcej ->

 
 

Ręce opadają


Świat pełen jest banalnych niekonsekwencji. Kilka dni temu ze stanowczym protestem Niemiec i Izraela spotkało się użycie w Hongkongu hitlerowskiej symboliki przy dekoracji wnętrz i produkcji ubrań. Oczywiście, produkowanie podkoszulków z Hakenkreutzem, czy wywieszanie flag III Rzeszy w nadziei na przyciągnięcie klientów z powodu estetycznej ekscytacji, jest rzeczą mało smaczną.
Z drugiej jednak strony, bez żadnej żenady i na wiele różnych sposobów eksploatuje się, i to nawet tutaj w Ameryce, symbolikę sowiecką - gwiazdy, sztandary, czapki, Bóg wie co. I nikomu to nie przeszkadza!
Ideologii hitlerowskiej ukręcono łeb po wojnie, dziś dobija się ją na każdym kroku i przy wielu okazjach; ideologia sowiecka nie dość, że do końca nie upadła, to jeszcze jej imperialny, trockistowsko-bolszewicki trzon przeżył ogólnoświatową metamorfozę. Nic to, że sowiecki terror i fanatyzm odpowiedzialne są za wymordowanie o wiele większej liczby ludzi niż hitleryzm. Nic to, że Sowieci stworzyli jeden z najbardziej nieludzkich systemów politycznych... Nic to, że sierp i młot był dla pokoleń symbolem ludobójstwa i opresji, że w imię tego symbolu gładzono całe warstwy społeczne czy zawodowe.
To się wszystko nie liczy. Ofiary sierpa i młota są bowiem dziś mniej wpływowe niż ofiary swastyki, które nie chcą mierzyć swej boleści tym samym metrem.
I tak już zostanie. W końcu chodzi o to byśmy w głowach mieli rozbełtany macerat rozmiękczonych komórek, a nie mózg.
Nie tak dawno zarzucono mi że mam "średniowieczne" poglądy, śmierdzące Inkwizycją. Tymczasem pojęcie "średniowieczny" nie powinno brzmieć pejoratywnie. Są to czasy św. Augustyna, św. Tomasza z Akwinu, Ockhama, św. Franciszka. Owszem, są to również czasy Inkwizycji. Ale nawet w porównaniu z Rewolucję Francuską, o XX-wiecznych fobiach nie wspominając, Inkwizacja jawi się jak ogródek jordanowski. Czy inkwizytorzy palili na stosie całe narody, czy grupy zawodowe?! Ktoś powie, "ale zabijano w imię szczytnych ideałów i Kościoła". Co z tego?! Proszę podliczyć, ile trupów poszło do piachu w imię najbardziej szczytnych ideałów humanizmu i człowieczeństwa; w imię budowy nowego Jeruzalem w doczesności. Przecież ci, którzy w XX w. wyrzynali miliony, czynili to z pieśnią na ustach i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Gdzież to równać z Inkwizycją?! W imię Boże wymordowano nędzny ułamek tych wszystkich, którzy złożyli głowę na ołtarzu Nowej Ludzkości.
Średniowieczny człowiek, w większości przypadków, całkiem rozsądnie myślał i nie popadał w szaleństwo bezbożności. Mimo to, za sprawą "propagandystów Renesansu", Średniowiecze ma do dziś złą prasę.
To tylko jeden z przykładów na to, jak bardzo potoczna świadomość jest wię?niem stereotypów. Między innymi tych o swastyce i tych o młocie.


14 sierpień 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
Tragedia Narodu Polskiego
marzec 20, 2007
przeslala Elzbieta
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Następny Akt Międzynarodowego Terroru Wnet Nastąpi?
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Czy Bush jest "pożytecznym idiotą" Alkaidy ?
sierpień 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Kto chce emigrować do Kanady?
sierpień 24, 2003
Ojczyzna.pl
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
Opinia Biskupów USA o Sytuacji w Iraku
listopad 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
listopad 29, 2008
Gregory Akko
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media