ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
więcej ->

 
 

"Szczyt G20: Jest porozumienie ws. kryzysu"

W oświadczeniu ogłoszonym w sobotę w Waszyngtonie na zakończenie szczytu G20 podkreślono, że przywódcy porozumieli się w sprawie rozległej reformy globalnego systemu finansowego.

Reforma ma zapobiec powtórzeniu się obecnego ciężkiego kryzysu finansowego.

Konkretne przedsięwzięcia mają zostać wypracowane do czasu następnego szczytu G20, planowanego na wiosnę przyszłego roku.



Jako "bardzo udane spotkanie" ocenił prezydent George Bush zakończony w sobotę w stolicy USA szczyt 20 państw, największych potęg gospodarczych świata, poświęcony

poszukiwaniu wyjścia z obecnego kryzysu ekonomicznego i zapobieżeniu podobnym w przyszłości.

Bush powiedział, że przywódcy wspomnianych państw uzgodnili, że trzeba poprawić transparentność rynków finansowych i ulepszyć reguły rachunkowości, "aby inwestorzy lepiej rozumieli wartość kupowanych przez siebie aktywów".

Uzgodniono również - jak poinformował - że należy sprawić, by "rynki finansowe działały w sposób uczciwszy", zmniejszając do minimum "manipulacje rynkowe i oszustwa".

Prezydent przestrzegł przy tym, żeby w dążeniu do zwiększenia regulacji rynków nie popaść w drugą skrajność.

"Cokolwiek zrobimy, musi nami kierować zasada, że głównym celem jest wzrost gospodarczy, a ten może gwarantować jedynie wolnorynkowy kapitalizm" - podkreślił.

Przestrzegł też przed pokusami protekcjonizmu - wznoszeniem barier handlowych. Jak powiedział, "odrzucenie protekcjonizmu było ważna częścią tego szczytu".

Postanowiono też - kontynuował Bush - przeprowadzić reformy Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego, tak aby lepiej odzwierciedlały one większy obecnie wkład krajów rozwijających się do światowej gospodarki.

Szczyt w Waszyngtonie niektórzy porównują do spotkania w Bretton Woods w 1944 r., na którym powołano te dwie instytucje, utworzone w celu utrzymywania w równowadze globalnego systemu

finansowego (MFW) i pomocy na rozwój dla biednych krajów (BŚ).

Bush zwrócił jednak uwagę, że na zreformowanie ich potrzeba czasu.

"Bretton Woods przygotowywano przez dwa lata. Nasze dzisiejsze spotkanie przygotowywaliśmy przez trzy tygodnie. Nie rozwiąże ono wszystkich problemów" - oświadczył.

Zaznaczył jednak, że mimo kryzysu państwa zamożne nie zaprzestaną pomocy krajom ubogim w zwalczaniu epidemii AIDS i malarii oraz w walce z nędzą.

Bush powiedział też, że prezydenta-elekta Baracka Obamę i jego zespół ds. przejęcia władzy w pełni poinformowano o przebiegu i wynikach szczytu.

"Ja niedługo odchodzę z urzędu" - przypomniał z uśmiechem. Nie szczędził też kurtuazyjnych słów pod adresem Obamy.

"Mam nadzieję, że mu się uda. To byłoby dobre dla kraju" - oświadczył.

Obama nie uczestniczył w spotkaniu, chociaż zależało na tym przywódcom innych państw.

17 listopad 2008

Tomasz Zalewski 

  

Archiwum

David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Karta z dziejów ludzkości
listopad 18, 2004
Julian Tuwim
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
Ameryka jedną z żydowskich kolonii?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
lipiec 24, 2006
Wojciech Wybranowski
Czy Putin Przegrał w Bukareszcie?
kwiecień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
Michnik znowu zacheca Polakow do oddawania pieniedzy lichwiarzom
grudzień 31, 2007
W.M.
Branie na litość
wrzesień 10, 2003
Andrzej Kumor
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media