ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
więcej ->

 
 

Rosja: Bezprecedensowa akcja dyplomatów amerykańskich uwalniających aresztowanych Żydów chasydzkich

http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/news/article/20071106chabadrostov.html

W bezprecedensowej akcji, administracja amerykańska skutecznie interweniowala w Rosji uwalniając z aresztu 13 Żydów chasydzkich.

Uczestnicy wycieczki uczniów religijnej szkoły Yeshiva zostali w piątek wiecaresztowani 2 listopada br. przez władze miasta Rostów za naruszenie rosyjskich przepisów wizowych, nakazujących zameldowanie się w miejscu pobytu. Uczniowie, przybyli głównie ze szkół w Stanach Zjednoczonych i Kanady, zostali aresztowanizorem, a w sobotę rano, po interwencji grup żydowskich, dwaj amerykańscy dyplomaci udali się natychmiast z Moskwy do Rostowa, aby osobiście załatwić zwolnienie aresztowanych. Mark Levin, dyrektor żydowskiego ośrodka rosyjskich żydów (National Conference on Soviet Jewry - NCSJ) w Waszyngtonie powiedział, że "Amerykańska ambasady wykonała fantastyczną robotę w rozwiązaniu tej całej sprawy. Odpowiedzieli oni właściwie w środku nocy na naszą prośbę o interwencję."

Rabin Yosif Groner, z Charlotte w stanie North Carolina, który wraz z synem był w grupie zatrzymanych powiedział, że "przedstawiciele władz rosyjskich przybyli do szkoły i skonfiskowali paszporty mówiąc, że mają podejrzenia co do ważności wizy bąd? naszej rejestracji." Żydzi zostali następnie zabrani do aresztu, a władze rosyjskie wyraziły zgodę na prośbę o umieszczenie ich w lokalnym areszcie, zamiast przewozić ich do oddalonego o 90 minut jazdy samochodem aresztu dla obcokrajowców. Zatrzymani przebywali w małej celi, o typowych dla "standardu" rosyjskich aresztów skandalicznych warunkach.

Po zatrzymaniu, główny rabin Rosji i głowa federacji Żydów chasydzkich - Berel Lazar, bezskutecznie interweniował u władz Rosji. W tym momencie włączyła się działająca w Waszyngtonie organizacja żydowska, która "użyła znanych sobie kontaktów w amerykańskim Departamencie Stanu". Natychmiast po tej interwencji, w środku nocy dwaj dyplomaci amerykańscy - Pat Walsch i Igor Krivoshy, udali się do położonego o 1600 kilometrów od Moskwy miasta Rostow. Po załatwieniu zwolnienia z aresztu, Żydzi pod bezpośrednią eskortą przedstawicieli ambasady USA i zabezpieczani dyplomatycznymi preferencjami, udali się przez granicę do Ukrainy, skąd odlecieli do Izraela.

Rostow jest ważnym miejscem dla ruchu chasydzkiego Lubawicz. Pochowany został tam w 1920 roku piąty rabin rodziny Lubawicz - Shlomo Dovber Shneerson.

Środowiska żydowskie zastanawiają dlaczego doszło do zatrzymania za tak drobne naruszenie przepisów, skoro "Berel Lazar uważany jest za przyjaciela Prezydenta Putina".


KOMENTARZ BIBUŁY: Chcielibyśmy dowiadywać się o tak szybkiej i skutecznej akcji amerykańskich placówek dyplomatycznych w obronie Amerykanów nie będących równocześnie obywatelami Izraela czy też nie należących do specjalnej, wyróżnionej grupy etniczno-religijnej Übermensch. Gdy nadchodzi sygnał o zatrzymaniu "zwykłego" obywatela USA, chcielibyśmy widzieć wyskakujących z łóżka w środku nocy ambasadorów i ich podopiecznych, wbiegających do samolotu, podróżujących tysiąc mil i następnie specjalnym kordonem i pod osłoną dyplomatycznych gwarancji odprowadzających go przez granicę. Po raz pierwszy słyszymy o tak sprawnie przeprowadzonej akcji przedstawicieli Ambasady USA.

Ponadto, z tej informacji - zupełnie pominiętej przez wszystkie bez wyjątku media!- nie wynika czy wszyscy aresztowani Żydzi byli obywatelami USA. Można nawet wnioskować, że chodzi o obywateli USA i Kanady, a może i jedynie Izraela - wszak tam ich odesłano z powrotem - a więc na jakiej podstawie prawnej interweniowała ambasada USA odnośnie nie-amerykańskich obywateli?
13 listopad 2007

BIBULA 

  

Archiwum

Polskie siły specjalne, prawdopodobnie GROM, ćwiczą w Zatoce Perskiej
wrzesień 6, 2002
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
Zaduszki 2006 - Muzeum Szlaku
październik 30, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Narzędzie Ujarzmiania
styczeń 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
"Fałszywy Alarm i Katastrofalny Odwet"
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
"Batiuszka Putin"?
listopad 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
Banki w Polsce chcą zarobić na kryzysie
styczeń 24, 2009
Paweł Ziemiński
Post modernizm? – Aleksander Dugin
marzec 15, 2007
marduk
Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media