ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
więcej ->

 
 

Podręczny słownik polsko-polski

Wielokrotnie słyszeliśmy opinie że Polacy mają problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego.
Nikt jednak na zauważył, że ten tekst jest pisany grypsem.
Oto przykład takiego tekstu:

”Inwestorzy w swoich prognozach dotyczących redukcji stóp srodze się rozczarowali - pisze "Puls Biznesu". Tuż po ogłoszeniu decyzji Rady Polityki Pieniężnej doszło do silnej wyprzedaży papierów na rynku wtórnym.

Nastroje poprawiły jednak dobre dane gospodarcze z USA. Analitycy spodziewają się kontynuacji wzrostów na GPW.

Obniżka o 25 pkt. bazowych - to znacznie mniej niż rynek miał wliczone w ceny, a ponadto niweluje niemalże do zera szanse na obniżki stóp, których rynek oczekiwał. Inwestorzy w tej sytuacji rozpoczęli zamykanie pozycji na obligacjach - komentuje Marek Knitter.

Zdaniem Knittera inwestorzy będą przede wszystkim rewidować swoje oczekiwania względem dalszej polityki monetarnej prowadzonej przez RPP”


Dla tych którzy nie zrozumieli tłumaczę :

„Obniżka o 25 pkt. bazowych - to znacznie mniej niż rynek miał wliczone w ceny, a ponadto niweluje niemalże do zera szanse na obniżki stóp”

Tłumaczenie - spekulanci giełdowi liczyli że zarobią na obniżce oprocentowania lokat, ale tak niska obniżka daje im za małe zyski. Więcej mogą zarobić na innych operacjach. Jednocześnie doszli do wniosku że nie będzie dalszych obniżek stóp procentowych. Z tego powodu rozpoczęli wyprzedaż obligacji.

Zdaniem Knittera inwestorzy będą przede wszystkim rewidować swoje oczekiwania względem dalszej polityki monetarnej prowadzonej przez RPP”

Tłumaczenie : dobra hossa dla spekulantów giełdowych kończy się. Polska została wyssana jak cytryna i nie ma co liczyć na kolejne znaczące zyski.

Panu Knitterowi sugeruję powrót do szkoły w celu nauki wysławiania się w języku polskim.
28 listopad 2002

Piotr 

  

Archiwum

Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Godność wyceniona
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Nauczyciela wycieczka do Kanady
marzec 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
"Upiór Iraku" na potkaniu u szczytu w Rydze
grudzień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku
luty 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
"Wstyd narodowy"
październik 5, 2003
Albanian Organ Market
kwiecień 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Platforma programowa anarchosyndykalistów
grudzień 15, 2003
Adrian Dudkiewicz
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
"Złote spadochrony" zagrożone światowym kryzysem kredytu
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media