ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
więcej ->

 
 

Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.

Kraje kandydujące nie będą mogły indywidualnie blokować największego w historii rozszerzenia UE - uprzedziła w środę, w przeddzień szczytu w Kopenhadze, przewodnicząca w tym półroczu Unii Europejskiej, Dania.

"Jesteśmy zdeterminowani zakończyć negocjacje z tyloma krajami kandydującymi, z iloma jest to możliwe, i mamy nadzieję, że będzie to 10 krajów" - powiedział pragnący pozostać anonimowy jeden z wysokich rangą przedstawicieli Danii.

Dania ostrzega, że kandydaci do Unii nie mają co liczyć na spełnienie swoich żądań. Premier Anders Fogh Rasmussen zapowiada, że podczas szczytu w Kopenhadze nie ma zamiaru być - jak to określił - ”świętym Mikołajem”. Adresatem tych ostrzeżeń jest przede wszystkim Polska.

Duńskie gazety zamieszczają w środę - za miejscową agencją prasową Ritzau - wypowiedzi premiera Rasmussena, z których jednoznacznie wynika, że propozycje finansowe zawarte w duńskiej ofercie przedstawionej kandydatom są w zasadzie ostateczne, a nadzieje, że można będzie podnieść ich wysokość nie mają szans spełnienia.

Tymczasem Polska oraz Malta, która także postawiła szereg warunków, ”chcą wycisnąć Unię jak cytrynę” - stwierdził Rasmussen, dodając że nie musi być jednak tak, że Polska i Malta wejdą do Unii. Rasmussen ostrzega również, że jeśli któryś z kandydatów zabrnie w Kopenhadze w ślepą uliczkę to może mu być ciężko z niej wyjść. Wtedy – zdaniem Rasmussena – następna szansa pojawi się dopiero w 2007 roku.

Polska, największy wśród krajów kandydujących, liczących na członkostwo w Unii od 2004 roku, do tej pory odmawia zaakceptowania warunków zaproponowanych przez UE.

Kraj, którego gospodarka jest ściśle uzależniona od rolnictwa - pisze AFP - chce szerszego dostępu do subwencji rolniczej i pomimo ostrzeżeń Danii, chciałaby kolejnego rozpatrzenia tej kwestii na spotkaniu szefów państw i rządów UE w Kopenhadze.

Duński minister spraw zagranicznych Per Stig Moeller uprzedził we wtorek, że "jeśli chce się wygrać jednocześnie wszystkie atuty, grozi to ich utratą".
11 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
Chiński student medycyny opowiada o pozyskiwaniu żywych organów do przeszczepów - tłumaczenie artykulu z "The Epoch Times" -
kwiecień 21, 2006
nauczyciel
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
Dynamicznie o Krakowie
listopad 16, 2004
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego... Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
Nigdzie nie ma czwartej Polski za to jeden wielki pic
styczeń 23, 2006
Lewizna na wydziale prawa (ideały sięgają bruku)
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Tishman
styczeń 14, 2004
Młodociane dziewczynki
październik 22, 2005
Mirnal
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Dobry żart na dzień dobry
sierpień 26, 2003
Chcecie wojny totalnej?
kwiecień 2, 2006
Artur Łoboda
To co najważniejsze
grudzień 23, 2005
Artur Łoboda
Mieli zbudować Japonię, a powstał Bangladesz
wrzesień 9, 2002
PAP
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
The American Heresy, Selfishness and Contempt For Mercy
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media