ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
więcej ->

 
 

Nie kupujcie szmatławca

Sejm nie wyraził w czwartek zgody na uchylenie immunitetu Wojciechowi Wierzejskiemu (LPR). O pociągnięcie Wierzejskiego do odpowiedzialności karnej wnioskowała Agora, za to, że w 2005 r. na kongresie Ligi wezwał działaczy LPR do nie kupowania "Gazety Wyborczej".


Sejm wyraża zgodę na pociągnięcie posła do odpowiedzialności karnej bezwzględną większością głosów. Za uchyleniem immunitetu opowiedziało się 133 posłów, 235 było przeciw, 19 wstrzymało się od głosu. Większość bezwzględna wynosiła 231 głosów.

Przeciwko odebraniu Wierzejskiemu immunitetu opowiedziała się Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich.


Agora skarży posła LPR z oskarżenia prywatnego, powołując się na artykuł 255 Kodeksu Karnego: "Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku lub przestępstwa skarbowego podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Na ubiegłorocznym kongresie LPR Wierzejski apelował do działaczy: "Nie kupujcie jej (Gazet Wyborczej - red.), nie czytajcie, nie rozmawiajcie z jej dziennikarzami, nie dawajcie ogłoszeń. Niech kioskarze jej nie sprzedają, a jeśli tego nie mogą zrobić, niech przynajmniej jej nie eksponują. W tych samorządach, gdzie rządzimy, trzeba wycofać urzędową prenumeratę, zaprzestać dawania ogłoszeń o przetargach".

Wierzejski w środowym wystąpieniu w Sejmie nazwał "Gazetę Wyborczą" "trybuną dla ciotek rewolucji". "Polska jest krajem wolnym. Poseł ma prawo powiedzieć o swoim przeciwniku politycznym (...), że się z nim nie zgadza, nie chce nawet podjąć z nim debaty (...), ma prawo go unikać" - podkreślił.

Wierzejski ocenił, że zarzuty stawiane mu przez Agorę są bezprawne. "Mogę traktować swoją osobę jako nękaną prawnie, politycznie, przez Agorę SA" - powiedział poseł. Przypomniał, że Prokuratura Okręgowa w Warszawie czterokrotnie odmawiała wszczęcia postępowania wobec niego z oskarżenia publicznego, nie widząc do tego podstaw.



9 czerwiec 2006

PAP 

  

Archiwum

"Zdelegalizować PO! Faszysci u Tuska!"
grudzień 22, 2006
korespondent.pl
Obłędne Plany "Tarczy"
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa książka Grossa
czerwiec 27, 2006
RMF
Energetyczny rozbior i kolonizacja Polski
maj 4, 2007
przeslala Elzbieta
Koszmar Więzień w USA
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Są w Ojczy?nie ważne sprawy
grudzień 8, 2007
Dariusz Kosiur
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
Zła wola uwola
lipiec 18, 2006
Jeremi Jedlicz
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (9)
KTO ROZLICZY WAŁĘSĘ I "SOLIDARNOŚĆ ?

listopad 14, 2003
Leszek Skonka
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Australijski Wielgus...i jego druzyna
czerwiec 23, 2007
Elzbieta Szczepanska
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Podobne fiaska w Egipcie i Palestynie w 1798 oraz w Iraku 2003 Roku Określają Erę Neo-Kolonializmu pod Hasłem Demokracji i Wo
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media