|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
więcej -> |
|
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
|
|

W czasie kadencji prezydenta George’a W. Bush’a, Biały Dom sięgnął po władzę najbardziej skutecznie w historii USA. Systematycznie władza nad państwem jest skupiana w rękach prezydenta, za pomocą zastraszania członków senatu i izby deputowanych, oraz zastraszania sądów i mediów. Rząd Bush’a stara się zniszczyć równowagę trzech podstawowych części władzy państwowej ustalonej przez konstytucję USA.
Władza ustawodawcza znalazła się pod szczególnym naciskiem, kiedy Bush oznajmił wielokrotnie, że będzie stosował prawa według własnego uznania, a nie według intencji ustawodawców. Za pomocą tajnego postępowania i pogardliwego traktowania ustawodawców, rząd Bush’a uczynił władzę wykonawczą najsilniejszą w historii USA. Bush odniósł sukces w dużej mierze dzięki wpływom lobby Izraela na wybory amerykańskie i na media, podczas gdy posłowie (kongresmani) i senatorowie nie protestowali przeciwko ograniczeniu ich prerogatyw przez jego władzę wykonawczą.
Przejęcie władzy przez władzę wykonawczą rządu Bush’a było możliwe dzięki ciszy w mediach i tworzenia faktów dokonanych „po cichu.” Tak, na przykład, ustawa potępiająca stosowanie tortur, w czasie przesłuchań jeńców i aresztowanych w łapankach, została podpisana przez Busha z dodanym przez niego zastrzeżeniem, że będzie stosował nakazy tej ustawy według własnego uznania. Tego rodzaju „zastrzeżenia” przy podpisywaniu nowych ustaw Bush stosował od początku swojej kadencji, mimo tekstu konstytucji, który stwierdza, że Kongres uchwala wszystkie prawa, a prezydent ma obowiązek wiernie prawa te stosować.
Wbrew konstytucji, Bush twierdzi, że jak naczelny dowódzca może dowolnie prawa interpretowć, ponieważ w stanie „wojny przeciwko terrorowi” prezydent jest ponad prawem (zwłaszcza w takich sprawach jak stosowanie masowego podsłuchu rozmów telefonicznych). Według gazety „Boston Globe” Bush dopisał „zastrzeżenia” do 750 ustaw od chwili objęcia władzy. „Zastrzeżenia” Busha w dużej mierze unieważniają podpisywane przez niego ustawy, jak na przykład sprawa wyznaczania inspektorów i ich raportu do kongresu w sprawie metod pacyfikowania Iraku. Według praw USA, prezydent może stosować weto, czego jednak Bush nie czyni, bo nie chce musieć tłumaczyć się publicznie, dlaczego weta użył i nie chce naraża się na możliowość takiej przewagi głosów w parlamencie, wobec której prezydent nie ma prawa weta.
Żądanie przez Busha specjalnych uprawnień w związku z pełnieniem przez niego funkcji naczelnego wodza w „wojnie przerciwko terrorowi” nie ma granic w czasie, ponieważ obecna wojna przeciwko terrorowi jest z natury permanentna i nie stwarza żadnych ograniczeń, jak długo ma trwać dominacja przez prezydenta władzy ustawodawczej i sądowej. Bush interpretuje prawa według własnego uznania jakoby, żeby móc skutecznie prowadzić „wojnę przeciwko terrorowi. Nie ma sposobu dowiedzieć się dokładnie do ilu ustaw i praw, do tej pory, Bush dodał swoją neokonserwatywną interpretację według jego definicji „wojny przeciwko terrorowi.” Bush twierdzi że „jakakolwiek publiczna dyskusja w tej sprawie pomaga wrogom USA.”
W czasie wyborów w listopadzie 2006, prawdopodobnie sprawa bezpieczeństwa USA będzie używana przez partię republikańską, żeby odpierać krytykę takich akcji jak podsłuch rozmów milionów Amerykanów przez rząd Bush’a, według artykułu Elizabeth Drew, pod tytułem „Przechwycenie Władzy Przez Bush’a, („Bush’s Power Grab”), opublikowanymu w „The New York Review of Books,” 22go czerwca, 2006. Autorka ta uważa, że obecnie, pod neokonserwatywnym rządem Bush, konstytucyjna forma rządu w USA jest poważnie zagrożona. Elzabeth Drew jest autorką książki: „Skorumpowanie Polityki Amerykańskiej: Co się Nie Udało i Dlaczego,” („Corruption of American Politics: What Went Wrong and Why”).
www.pogonowski.com |
|
18 czerwiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
4 mld zł z budżetu - 30% podwyżki płac w Służbie Zdrowia.
luty 24, 2006
Adam Sandauer
|
Demokraci wygrali wybory w USA
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
|
Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?
marzec 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lepper
maj 15, 2006
przeslala Elzbieta
|
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
|
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
|
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
|
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
|
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
|
Głupota, która boli
październik 26, 2004
|
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Słowacja: protesty "wolnych" mediów
marzec 27, 2008
marduk
|
Odpowiadam oszczercom!
wrzesień 27, 2004
|
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
|
więcej -> |
|