ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
więcej ->

 
 

Protest poszkodowanej przed Sądem w Białymstoku. Kobieta przykuła się do barierki przed drzwiami sądu

Sąd Okręgowy w Białymstoku prowadził postępowanie z powództwa W. Truszczyńskiej o odszkodowanie związane z błędem medycznym który doprowadził do zgonu jej męża. Mimo zwolenienia z kosztów wpisu sądowego, wobec pani Truszczyńskiej stosowano są szczególne metody, polegające na obciążaniu jej astronomicznymi kosztami sądowymi, za wszystkie opinie biegłych, za wnoszone zażalenia, a obecnie za wniesienie apelacji. Pani Truszczyńska za każdym razem składa wnioski o zwolnienie z kosztów sądowych w związku z trudną sytuacją finansowa, rodzinną i zdrowotną. Jednak mimo wyra?nych wskazań do zwolnienia powódki z kosztów sądowych wnioski te są oddalane. Dotyczy to tak kosztów sadowych, jak i wniosków dowodowych. Sytuacja materialna powódki została opisana we wnioskach o zwolnienia z kosztów i jest potwierdzona dokumentacją i rachunkami. Jest ona taka iż powódka nie posiada żadnego majątku i utrzymuje się z niewielkiej renty.

Wobec oddalenia prawie wszystkich wniosków dowodowych, powódka przegrała sprawę w pierwszej instancji.
Została wniesiona apelacja. W dniu 8 stycznia 2007 roku powódka otrzymała z Sądu I instancji, wezwanie do usunięcia "braku formalnego" wniesionej apelacji który sprowadza się do żądania zapłaty kolosalnej kwoty 17.280 zł. Kwota łącznych żądań Sądu oparta jest na nieprawomocnym wyroku tego właśnie Sądu, zaś nie wpłacenie jej ma zablokować możliwość rozpatrzenia apelacji. Obciążenia tego powódka nie jest w stanie ponieść w związku ze znaną Sądowi sytuacja materialną, zdrowotną i rodzinną.
Powódka otrzymała termin 7 dni na wpłacenie pieniędzy pod rygorem zwrotu pism procesowych, co w konsekwencji doprowadzi do zwrotu Apelacji jako nie rozpatrzonej przez Sąd II Instancji.
Postępowanie to stanowi działanie dla doprowadzenia do uprawomocnienia się wyroku wydanego przez Sąd I Instancji przez stworzenie finansowej bariery uniemożliwiającej wniesienie apelacji. Prowadzi to do naruszenia prawa do II Instancyjnego sądu gwarantowanego przez art. 176 Konstytucji RP.

Pani Truszczyńska nie jest w stanie stawiać czoła i sprostać wymaganiom Sądu, które są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i Zaleceniami Rady Ministrów Rady Europy (pkt 15 załącznika) o tworzeniu struktur dla udziału obywateli i pacjentów w decyzjach dotyczących ochrony zdrowia z dn. 24 lutego 2000 r. Działania wobec Pani Truszczyńskiej prowadzą do naruszenia Konstytucji RP i Rekomendacji Rady Europy.
Ze względu na zakreślony krótki termin wpłacenia kwot obciążeń Pani Wiesławy Truszczyńskiej kosztami sądowymi, staramy się o nagłośnienie sprawy. Obciąża się osobę niepełnosprawną cierpiącą na liczne schorzenia w tym kardiologiczne, osobę wymagającą pomocy i opieki osób trzecich. Jednocześnie informuję, iż w sytuacji konieczności uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z sama zainteresowaną pod nr telefonu: 507237088.

Wieczorem dn 11.01.2007 ok godz. 21 wobec znacznego pogorszenia stanu zdrowia, koszmarnej pogody, wobec obietnic negocjatorów policyjnych załatwienia aprawy następnego dnia rano, wobec sugestii członków kierownictwa Oddziału Stowarzyszenia Primum Non Nocere, Pani Truszczyńska odkuła się od barierki i została zawieziona na noc do domu.
Ponieważ mimo wcześniejszych deklaracji negocjatorów policyjnych, następnego dnia (12.01.2007r.) rano, nic nie zostało załatwione, Pani Truszczyńska przykuła się ponownie do brierki przed Sądem, deklarujac pozostanie do skutku.
Pani Truszczyńska jest członkiem zarządu Terenowego Oddziału Stowarzyszenia Primum Non Nocere w Białymstoku.

13 styczeń 2007

Adam Sandauer 

  

Archiwum

imaż, wizaż, balejaż
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta

czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
PL.Jokes ..A + B = B + B..???? ??? ??? Z WORLDNETDAILY.COM przekład lu?ny....
czerwiec 26, 2007
o.p
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
Kretyn Hausner
luty 28, 2004
Artur Łoboda
Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem.
lipiec 26, 2007
pnlp
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
Oferta dostaw do Afganistanu przez Rosję nie wygodna dla USA?
marzec 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielkie nic w siebie zapatrzone. PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
Samoobrona może poprzeć Kołodkę
lipiec 5, 2002
PAP
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media