ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
więcej ->

 
 

Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca





Marokańczyk, nazwiskiem Zacarias Moussaoui, dyplomowany magister handlu międzynarodowego w Londynie, w 1998 roku przeszedł przeszkolenie w Afganistanie, a następnie uczył się pilotażu w stanie Oklahoma. Nie interesowały go, ani technika startu ani lądowania i nie zdał egzaminu na prawo latania prywatnymi samolotami, natomiast otrzymał lekcję obchodzenia się z instrumentami samolotu pasażerskiego. Ponieważ wydawał on się podejrzany, aresztowano go 16go sierpnia, 2001, za przekroczenia wizowe. Stało się to na miesiąc przed atakiem na wieżowce w Nowym Jorku (9/11).

Moussaoui został postawiony w stan oskarżenia 11go grudnia, 2001 w Alexandrii, w stanie, Wirginia, jako podejrzany on przynleżność do spisku (9/11). Rozprawa zaczęła sie w pażdzierniku 2002, w czasie której Moussaoui sam się bronił (z dostępem do adwokata w sprawach proceduralnych); jego żądanie zeznań aresztowanych członków Alkaidy sąd odłożył na bok. Sąd był zaskoczony nagłym przyznaniem się do wszystkich zarzutów przez oskarżonego w dniu 22go kwietnia 2005.

Agenci FBI zeznali, że wiedzieli długo przed (9/11), że Alkaida planowała napady samolotami na ważne budynki w USA i jeden z agentów, Greg Jones, napisał że „chce zapobiec, żeby Zacarias Mossaoui nie uderzył samolotem w World Trade Center.” Dziwne jest więc dlaczego nie zostali przywróceni do służby na samolotach pasażerskich tajni policjanci (Air Marshals), ponieważ ich obecność uniemożliwiła by porywaczom zdobycie kontroli nad samolotami w dniu 9/11.2001.

W dniu 27go marca, 2006 Moussaoui zmienił zeznania i powiedział że wraz Richard’em Reid’em (schwytanym z bombą w bucie) miał zamiar 11go września, 2001, uderzyć piątym porwanym samolotem w Biały Dom w Waszyngtonie. Powiedział on, że z początku kłamał „dla dobra Alkaidy.” Wówczas padło na niego podejrzenie, że woli stracić życie za udział w (9/11), niż dostać dożywocie, za nieudany próbę uwolnienia ślepego szeika Omar’aAbdel-Rahman’a, do czego początkowo przyznał się.

Francja i Niemcy odmawiają dokumentacji w tej sprawie bez piśmiennego zapewnienia, że oskarżonemu nie grozi kara śmierci. Ławnicy w sądzi orzekli 3go kwietnia, 2006, że Moussaoui podlega karze śmierci. Wówczas powstała hipoteza że chciaż Zacarias Moussaoui nie mógl być samobójczym pilotem dla Alkaidy, to teraz działa on jak zdecydowany na śmierć samobójczy świadek.

Wywiad amerykański nie wierzy jego zeznaniu że planował porwać piąty samolot w ataku (9/11) i z pomocą Richard’a Reid’a zniszczyć Biały Dom, ponieważ inni spiskowcy temu zaprzeczają. Podczas przewlekłej rozprawy Moussaoui robił sobie kpiny z sądu, przedrze?niał sędziego, ordynarnie się odzywał i twierdził, że uznaje jedynie prawo islamu. Przyznawał że był członkiem Alkaidy. Mimo sprzecznych zeznań na rozprawie w sądzie w Alexandrii w stanie Wirginia, jego życzenie, żeby być męczennikiem dla islamu i Alkaidy, łatwo może się ziścić. Wirginia wydaje najwięcej wyroków śmierci w USA, po stanie Teksas.

Zaslaw, komentator w The Wall Street Journal, napisał że wielu Amerykanów podejrzewa Żydów o zorganizowanie (9/11) ponieważ izraelskie kamery video czekały gotowe na kolizję samolotów z World Trade Center, że budynki waliły się tak precyzyjnie że ogłoszono nagrodę miliona dolarów za dowód, że nie było w nich materiałów wybuchowych. 47mio piętrowy budynek numer 7, bez widocznych powodów zawalił sie w dwie godziny po uderzeniu samolotów w inne bydynki. Również seismigrafy należące do Columbia University wskazały na ciężkie eksplozje pod World Trade Center, co tłumaczyłoby desintegrację potężnych betonów w fundamentach i dolnym trzonie budynków.

Wielu nazywa (9/11) „inside job” czyli prowokację przygotowaną przez takie władze jak CIA i Mossad. Strona internetowa (9/11).org podaje wiele informacji dotyczących trgedii nowojorskiej i śmierci 3000 ludzi. Zdarzenie to rozszerzyło konflikt Żydów przeciwko Arabom w Palestynie na „wojnę przeciwko terrorowi” jako konflikt USA z islamem i jest opisywane że jakoby stało się ono punktem zwrotnym w historii świata. Natomiast prosta jest odpowied? na pytanie „Cui bono,” („kto skorzystał”), a mianowicie najbardziej skorzystał Izrael i przemysł zbrojeniowy w USA.

Być może, że Moussaoui zmienił zeznania i powiedział, że wraz Richard’em Reid’em (schwytanym z bombą w bucie) miał zamiar 11go września, 2001, uderzyć porwanym samolotem w Biały Dom w Waszyngtonie po to, żeby przejść do historii jako męczennik Alkaidy. Matka jego, Aicha Moussaoui powiedziała 5go kwietnia, 2006, według Associated Press (The Guardian), że „Wszystko jedno czy będzie on skazany na śmierć, czy na dożywocie, to na jedno wychodzi. Faktycznie gorsze jest skazanie na dożywocie niż śmierć.” Tajemnica dziwnej spowiedzi samobójczego spiskowca, Zacarias’a Moussaoui, jest trudną do dokładnego rozwiązania za pomocą dowodów rzeczowych i zeznań swiadków.


www.pogonowski.com
6 kwiecień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Tajny Brytyjski Document Oskarża Izrael
listopad 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce
czerwiec 16, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
Czwarta władza
SOBCZAK i SZPAK

styczeń 6, 2004
http://angora.pl
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
Osobisty dramat Donalda Tuska
wrzesień 2, 2007
tłumacz
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
Szumu medialnego ciąg dalszy
marzec 17, 2005
Mirosław Naleziński
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
Podpis idioty
marzec 11, 2004
Pius X - papież polskiego pochodzenia
grudzień 14, 2002
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media