ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
więcej ->

 
 

Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję

James Traficant, były kongresman z Ohio, usunięty kilka dni temu z Izby Reprezentantów, został we wtorek skazany na osiem lat więzienia za korupcję.

Sędzia federalny nie podzielił opinii Traficanta, że utrata miejsca w Kongresie powinna być wystarczającą karą.

Odrzucono wniosek o zwolnienie za kaucją w związku z planowaną apelacją i natychmiast odstawiono skazanego do więzienia.

24 lipca Izba Reprezentantów wykluczyła Traficanta ze swego grona w związku z orzeczeniem sądu z kwietnia tego roku, uznającym go za winnego korupcji i przestępstw podatkowych. Obecnie sąd określił wymiar kary. Traficant brał łapówki od biznesmenów, kazał swym pracownikom "zwracać" część poborów, zmuszał ich też do nieodpłatnej pracy na swej farmie i na jachcie.

Traficant nie przyznał się do winy i powtarzał, że służby skarbowe uwzięły się na niego, a zarzuty były wynikiem spisku.

Jest drugim od czasu zakończenia wojny secesyjnej w 1865 roku członkiem Izby Reprezentantów, któremu odebrano mandat. W roku 1980 przytrafiło się to pewnemu kongresmanowi z Pensylwanii, również skazanemu za korupcję.

Traficant, były szeryf, został kongresmanem w 1984 roku; zdołał się wtedy wybronić przed oskarżeniem, że jako stróż prawa brał łapówki od świata przestępczego.

Skazując oskarżonego na osiem lat, sędzia orzekł też, że Traficant sam musi płacić za swój pobyt w więzieniu - 1840 USD miesięcznie, ale tylko do łącznej wysokości 150 tysięcy USD - a także zapłacić prawie 20 tysięcy USD zaległych podatków. Ponadto, sąd orzekł konfiskatę 96 tysięcy dolarów, uznając, że oskarżony uzyskał je nielegalnie.

Traficant - były Demokrata - zapowiada, że w następnych wyborach wystartuje jako kandydat niezależny, choćby miał kandydować z więziennej celi.
30 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
30 milionów durniów?
grudzień 15, 2002
Artur Łoboda
Jak pozbyć się 80 tys. bezrobotnych i ogłosić, że bezrobocie spada
styczeń 7, 2005
aaa
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Mieli zbudować Japonię, a powstał Bangladesz
wrzesień 9, 2002
PAP
Zmniejszyć koszty pracy - oszukańcze hasło "postępowych" liberałów
styczeń 29, 2007
Dariusz Kosiur
"Złoty coraz silniej związany z euro"
styczeń 14, 2003
Artur Łoboda/PAP
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Samobójczy atak na Liban
sierpień 9, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
USA traci na sile. Spadek Bogactwa USA
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Frasyniuk w służbie gen. Kiszczaka
wrzesień 13, 2005
"Polacy potrzebują ekumenizmu"
październik 24, 2004
PAP
"Nareszcie Balcerowicz beknie"
marzec 13, 2006
Przedruk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media