|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
więcej -> |
|
Strategia promocji Krakowa - we? udział w dyskusji
|
|
Strategia promocji Krakowa - we? udział w dyskusji
Miasto kultury i wysokich technologii – te założenia staną u podstaw nowej Strategii Promocji Krakowa na lata 2008 – 2012, z której projektem zapoznali się uczestnicy kolejnych konsultacji społecznych zorganizowanych przez Urząd Miasta Krakowa 30 listopada.
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele krakowskich mediów, instytucji kultury, organizacji hotelarskich, gastronomicznych, kupieckich oraz turystycznych.
Firma „Eskadra”, opracowująca nowy dokument wspólnie z Biurem Promocji UMK, zaznaczyła, że strategia powstaje w oparciu o doświadczenia miast polskich (m.in. Warszawy, Wrocławia, Torunia) oraz światowych (głównie Barcelony, Pragi, Wiednia).
Zdecydowanie najważniejszym kierunkiem strategii jest promocja kultury, wydarzeń kulturalnych, przy wykorzystaniu podobnych doświadczeń Hiszpanii. Kraków ma być miastem, w którym do głosu zostaną dopuszczeni młodzi, szczególnie uzdolnieni twórcy. „To miasto potrzebuje zielonego światła dla młodych wilków” – sygnalizował Mateusz Zmyślony z „Eskadry”.
Drugim, nowym kierunkiem w zmienionej formule miasta ma być: Kraków – miasto nowych technologii, które przyciągać będzie firmy o wysokiej specjalizacji, szczególnie z dziedziny IT i outsourcingowe.
Dokument wprowadzi także nowe hasło reklamowe Krakowa. Nie ma jeszcze decyzji, co do jego ostatecznego brzmienia, ale wśród propozycji znalazły się: „Kraków. The City”, „Kraków. Forma i treść”, „Genius Loci. Kraków”. Spodobało się również hasło „Kraków. Big Idea” - zaproponowane przez jedną z uczestniczek piątkowych konsultacji społecznych.
Ostateczna wersja „Strategii ...” ma być gotowa jeszcze przed Bożym Narodzeniem, zaś pod obrady Rady Miasta Krakowa oddana zostanie już po Nowym Roku. „W przyszłym roku mamy prawie 30 procent więcej pieniędzy na kulturę niż w tym. Wszystko jest do zrobienia” – zapewniała Dyrektor Biura Promocji UMK Izabela Helbin, odpowiadając na wątpliwości uczestników dotyczące możliwości realizacji założeń nowej Strategii. (MS)
Uwaga!
Wszyscy, którzy pragną zgłosić do opracowywanej właśnie Strategii Promocji Krakowa swoje propozycje, ciekawe i nowatorskie pomysły, mogą je przesyłać na adres: promocja@um.krakow.pl oraz redakcj@krakow.agora.pl do piątku (7 grudnia).
Zapraszamy!
|
|
7 grudzień 2007
|
|
|
|
|
|
Skarga Ojczyzny
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
|
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Kolejna ofiara "wolności słowa"
sierpień 8, 2006
(bibula.com/Wyroi)
|
Uczmy się walczyć o swoje
grudzień 15, 2003
Andrzej Kumor
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
|
Dyktator Saddam Husain został powieszony...
List Otwarty do Prezydenta George Bush’a
styczeń 2, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kolejny raz o 11 września
czerwiec 19, 2004
(ak)
|
"Wotum nieufności" wobec MON
sierpień 2, 2002
PAP
|
Warsiawka
maj 21, 2008
Artur Łoboda
|
Żałoba i Wspomnienie
kwiecień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
|
Nastepny Iran, Syria i Korea
kwiecień 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
|
Uczcie się obcych kultur
grudzień 20, 2006
Artur Łoboda
|
Tragedia Polski bezrobotnej
listopad 22, 2003
Nasz Dziennik
|
więcej -> |
|